Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Z one 180 s

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba elimde Mondial Z one 180 s 2016 model motor var. Senelerdir kapalı garajda duruyor 0 km sayılır. Maksimum 500 km yapmıştır şimdi motoru almak isteyenler var sizce ne kadar fiyata gider ya da satışa koysam kaç bin TL yazayım.
    Motorun aküsü bitti.
    Yağı değişecek.
    Dururken benzin hortumu delindi benzin akıttı geçen gün.
    Bir tane yan aynası kırık.
    Sizce kaç bin TL eder ne kadara gider.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eksiklerini siz tamamlayıp satarsanız daha karlı olur hocam, sırf o kırık ayna yada benzin akıtma durumundan dolayı bile fazla fiyat kıranlar olacaktır.

Akü, ayna, hortum, yağ durumlarını ortalama 400TL ye halledersiniz.

Fiyat konusunu facebook gurubunda iseniz oraya sormanız daha iyi olur, üç aşağı beş yukarı bellidir.

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Hocam vandamme bey'in yazdığına ek olarak keçeler fren hidrolikleri ön amartisör keçeleri ve yağınıda hesaba katın her ne kadar kapalı garajda yatsada bu parçalar durduğu için taş gibi oluyor ve kullandıkça patlayarak yağ kaçırıyor. Benim şahsi fikrim eğer kaportası düzgün yemiz çiziksiz ise 12 14 bin arası gibi bir rakama kolaylıkla satılır gibi duruyor ki param olsa ben alırdım zaten 😀

Facebook kullanmıyorum, motosiklete yıllardır çok uzak kaldım biraz olmadı satan yerlerden yapım masrafı bir de fiyat sorayım. Sahibinden de çok ilginç fiyatlar var çünkü piyasayı anlayamadım, teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)