Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yolda kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Mondial xTreme Maxx200i arkadaşlar az önce kız arkadaşımın doğum gününe giderken anayolda arka teker kitledi ve yolda kaldım. Motoru evden çıkarırken bir bayır var , motorun arızası olduğu için her zaman kolaylıkla çıktığım bayırda kaldım. Arka frene bastım ve bir anda fren boşaldı. Arka fren boş geliyordum yolda da arka frene bir bakayım dedim. Bakmaz olaydım teker kitledi şuan hareket etmiyor.. Arka diskten yağ fışkırdı birde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Arkadaş sen bu motoru nereden aldın ? Hani ne bileyim şimdiden sana temiz 1000 tl'yi aşan masrafı var. Tornavida bul oralardan arka freni açtır.

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Aldığımdan beri çıkan arızaları ayrı bir başlıkta toplayacağım zaten😅😅 Arka freni çıkarıp motorcuma geldim şimdi

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Çok fazla arıza yapan motosikletler için kesin çözüm

http://www.motosiklet.net/forum/gunc...up-izledi.html
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Hahah çok düşündüm ama yemedi😅 Motoru ustaya bıraktım arka fren merkezi , disk komple değişecek. Bunun masraf bitince diğer debriyaj hatalarıyla uğraşacağız

Motosikleti
    Crf1000L
    Benim mondial xtreme max 200de de arka teker kitlemişti yolda giderken. Ama dağ bayır çamur geziyordum hep, pek de yıkamazdım, çamur kuruyup sertleşerek taş gibi olmuş ve küçük dişlinin dönmesini engellemiş, aklıma bu anım geldi başlığı okuyunca, hey gidi...
    Meks bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial XTreme Maxx200i
    Benim arka fren merkezinin içindeki lastikler falan komple patlamış bakalım ne olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler