Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Borelli cxm250a 2022 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba blueberry
    Arkadaşlar merhaba. Bizim üst mahallede bir kişi Borellisini satıyormuş mağlum sitede denk geldim. Cxm 250 a modeli. 2005 model ve 16.000 türk lirası. Sizce o motor alınır mı? 50cc bir kuba blueberry'im var onu satıp almayı planlıyorum ama ya yedek parça bulamazsam diye korktum. Üstüne üstlük internette hakkında pek fazla yorumda bulamadım. Kuba Superlight ve ya Falcon Freedom 250 almayı planlamıştım ama fiyarları aşırı uçmuş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir zamanların Yamaha Virago 250 modelinin klonu yanılmıyorsam bu motor. Keeway, Rks vs birçok marka bu klon motoru kullandı, o nedenle motor bloğuyla ilgili bir parça gerektiğinde muhtemelen bulma şansın var. Alınır mı dersen bilemem, 16.000 TL alım bütçesinin yanına 4-5000 TL de bakım ve kötü gün bütçesi eklemek faydalı olabilir. Eski model motor her zaman risktir. Ben de eski model bir motor kullanıyorum ama bir de gel bana sor.

Buarada forumda eskilerden polo34 diye bir üstat var, onun mesajlarına bir göz at. O çok iyi anlıyor senin bu konudan. Gerekirse özelden yazsan sanırım arıza çıkarmaz, yardımcı olur sana.
    Wizard_58 bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba blueberry
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanların Yamaha Virago 250 modelinin klonu yanılmıyorsam bu motor. Keeway, Rks vs birçok marka bu klon motoru kullandı, o nedenle motor bloğuyla ilgili bir parça gerektiğinde muhtemelen bulma şansın var. Alınır mı dersen bilemem, 16.000 TL alım bütçesinin yanına 4-5000 TL de bakım ve kötü gün bütçesi eklemek faydalı olabilir. Eski model motor her zaman risktir. Ben de eski model bir motor kullanıyorum ama bir de gel bana sor.

Buarada forumda eskilerden polo34 diye bir üstat var, onun mesajlarına bir göz at. O çok iyi anlıyor senin bu konudan. Gerekirse özelden yazsan sanırım arıza çıkarmaz, yardımcı olur sana.
    Teşekkür ederim hocam. Özelden direk yazıyorum... Eski model olmasın isterdim tabii ama bütçe ve motor fiyatları beni her dakika şaşırtıyor...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Wizard_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim hocam. Özelden direk yazıyorum... Eski model olmasın isterdim tabii ama bütçe ve motor fiyatları beni her dakika şaşırtıyor...
    Hayırlısı olsun, inşallah sıkıntısız sorunsuz binlerce km yaparsınız.

Motosikleti
    kuba blueberry
    inşallah... Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)