Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tecrübeme ne diyosunuz siz

Motovento
    REKLAM ALANI
    maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    kendimi bildim bileli bisiklet tecrübesi + 14 yaşından beri moped tecrübesi + a2 ehliyetin üzerine 600 rr almak doğru mu olur?

cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    olur olur,azmin elinden bişe kurtulmaz.zaten mopet le 600rr hemen hemen yakın performans gösteren aletler.alışmakta zorlanacağını sanmıyorum.şimdiden kolay gelsin.seni tanımak güzeldi

Motosikleti
    peugeot 103
    teşekkürler, ben mopedle 1000 rr yi bile geçerim sen ne diyosun
    hakkaten aşırı modifiyeli bir mopedle hayabusa yı geçen adam var, şahsen izledim
    bulabilirsem eğer buraya linkini koyarım, hepiniz izler hayrete düşersiniz

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bu soruyu sorduğuna göre kesin kararlı değilsin bence kesin kararlı olmadığın daha doğrusu kendine yeteri kadar güvenmediğin sürece bu tür makinalara girme şakası yok sonuçta
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bir arkadaşımız da bize sormasına rağmen 600rr almış. ben kesinlikle büyük motorla başlamanın doğru olmadığı kanısındayım. moped tecrübedir ama anca 250cc öncesi tecrübe olabilir.

avrupa ülkelerindeki ehliyet yasası her iki senede bir 100-250-600-1000cc gibi yavaş yavaş büyültmeyi zorunlu hale getiriyor.

bence kompleksli milletiz. param var neden 250cc filan uğraşıyım millet ne der gibi düşünüyoruz?

büyük motor alsaydın gibi sözlere ben aynen şunu diyorum: direk büyük motorla başlarsanız ve ölmezseniz bence sadece şanslısınız. ben yavaş yavaş öğrencem bu işi çünkü gezecek kmlerce yolum görecek binlerce güzel yer var.

konya drag yarışlarında yarışçılardan birisi ölmüştü. adam yarıçcıysa demekki usta bir şöför fakat alkol almış. altında scooter olsaydı en fazla 40km/h ile kaza yapardı ve şu an çocuklarıyla evinde oturuyor olacaktı.

alın alın hayabusa alın. hayatın değeriyle başlangıç motorunun gücü ters orantılıdır bence.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşımız da bize sormasına rağmen 600rr almış. ben kesinlikle büyük motorla başlamanın doğru olmadığı kanısındayım. moped tecrübedir ama anca 250cc öncesi tecrübe olabilir.

avrupa ülkelerindeki ehliyet yasası her iki senede bir 100-250-600-1000cc gibi yavaş yavaş büyültmeyi zorunlu hale getiriyor.

bence kompleksli milletiz. param var neden 250cc filan uğraşıyım millet ne der gibi düşünüyoruz?

büyük motor alsaydın gibi sözlere ben aynen şunu diyorum: direk büyük motorla başlarsanız ve ölmezseniz bence sadece şanslısınız. ben yavaş yavaş öğrencem bu işi çünkü gezecek kmlerce yolum görecek binlerce güzel yer var.

konya drag yarışlarında yarışçılardan birisi ölmüştü. adam yarıçcıysa demekki usta bir şöför fakat alkol almış. altında scooter olsaydı en fazla 40km/h ile kaza yapardı ve şu an çocuklarıyla evinde oturuyor olacaktı.

alın alın hayabusa alın. hayatın değeriyle başlangıç motorunun gücü ters orantılıdır bence.
    evet haklısın sonuna kadar, zaten tecrübem yeterli mi diye sormuştum,farkındaysan, görüşlerinizi almak için, kaç cc lik motorla devam etmeliyim, maximum?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu hakkında en az 150 başlık mevcuttur ...başlık açmadan önce siteyi bi incelemenizi tavsiye ederim ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler