Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Akıl almaz ilan fiyat değişimlerini burada toplayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Arkadaşıma da s1000r almak için takipte oldugumuz bi ilandı bugun ciddi ciddi arayalım konusup anlasıp alalım dedik fakat ilan fiyatının güncel olmadıgını yeni fiyatlarının 370bin lira olduklarını söylediler sizinde bu donemde denk geldıgınde böyle saçma ilanlar varsa buraya atında topluca aglayalım

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    en iyi motosiklet sahip olduğunuzdur.

teşekkürler.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşıma da s1000r almak için takipte oldugumuz bi ilandı bugun ciddi ciddi arayalım konusup anlasıp alalım dedik fakat ilan fiyatının güncel olmadıgını yeni fiyatlarının 370bin lira olduklarını söylediler sizinde bu donemde denk geldıgınde böyle saçma ilanlar varsa buraya atında topluca aglayalım

http://<a href="https://www.hizlires...n6.PNG</a></a>
    İlanda veya fiyatında herhangi bir saçmalık yok ki,
    son 1,5 ayda dolar kuru %60 arttı, şu an fiyatını güncellememiş herşey çok ucuz, 2-3 ay sonra piyasa oturduğunda bahsettiğiniz motoru 370 bin liraya da almak imkansız olabilir.
    espresso bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    yılbaşında motorlar bir zam daha yer.Sonrasından şubat,mart gibi bir tane daha yer.%50 daha zam gelir.Bu fiyatlarıda arasınız.R25 40 bin olduğunda herkes bu fiyatlara alınırmı bu yaaaa dediklerinde işi bilenler alabiliyorsanız hemen alın demişlerdi.Bence fiyatları abartı bulmanın zamanı değil alabiliyorsanız direk alın.
    -ZERO- bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanda veya fiyatında herhangi bir saçmalık yok ki,
    son 1,5 ayda dolar kuru %60 arttı, şu an fiyatını güncellememiş herşey çok ucuz, 2-3 ay sonra piyasa oturduğunda bahsettiğiniz motoru 370 bin liraya da almak imkansız olabilir.
    Saçma olan koydukları fiyat değil zaten bu halde olmamız , dediğiniz gibi 2 3 ay sonra pıyasa oturunca ne olacagını tahmın edemedıgımden bugun 7000 liraya lastik , 3000 lıraya zıncırdıslı aldım çok üzücü bi durum alıp kenara koydugumuz parçaların fıyatına bakarmısınız
    Lucas bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    9 aralık tarihinde 390.000 TL olarak favorilere eklenen VW Golf bugün 430.000 lira

Not: Canım 125'lik Commuterimle uzun yıllar geçireceğiz inşallah.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçma olan koydukları fiyat değil zaten bu halde olmamız , dediğiniz gibi 2 3 ay sonra pıyasa oturunca ne olacagını tahmın edemedıgımden bugun 7000 liraya lastik , 3000 lıraya zıncırdıslı aldım çok üzücü bi durum alıp kenara koydugumuz parçaların fıyatına bakarmısınız
    Bende bugün hiç lazım olmamasına rağmen zincir dişli seti bakarken buldum kendimi. Ne günlere kaldık.
    tommygun bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    BMW S1000R
    10bin km bakımımın 15bin lira tutması mutlulugu beni çok derinden etkiledi , 2018de ducati monster 1200s desmo bakımına 17bin lira istediklerinde ki duygularım depreşti

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuh amk bakim fiyatlarına bak. 800 lraya 525 did vx ve ogni bene duslileri almistik smdi baktim harb 3000 bin tl yuh 😀

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    10bin km bakımımın 15bin lira tutması mutlulugu beni çok derinden etkiledi , 2018de ducati monster 1200s desmo bakımına 17bin lira istediklerinde ki duygularım depreşti
    Cg candır 2k kmde 60 tl yağ bakımı var :D subapı ıvırı zıvırı zaten kendim yapıyorum. Frenleri bakım maliyeti ile doğru orantılı ama olsun :DD

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Doğalgaz var, 2 ayda %70 zam.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    bunların toplanacak bir sayfası olamaz alan yetmez okumaya göz dayanmaz.en bariz ohaaaa dediklerim gs multistrada ve 1000cc yarış motorları.yarım milyona dayanmış durumda.
    sahibinden de favorilerim var ilandan kalkmış olsa bile kaldırmıyorum takip ediyorum.aklınız almaz 1 ay önceki fiyatlarıyla şu anki fiyatları arasında.
    bu arada yine zam gelicek bu fiyatlar baya uygun kalıcak.zaten biiir daha gelicek oda 2022 modellerin yıkımı olucak.hala söylüyorum varsa paranız alın son motorunuzu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Faizke indirimke devamke türko liroske değerdüşmeyedevamke herkeş aklına sahipçıksınkee motorlarıçaldırmayınkeeeeğğğ

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben İstanbulluyum ama Ankara'da Ulusan'ın gerçekten kaliteli hizmet verdiğini duydum.

240.000 TL ilan girilen motor için cesaretimizi toplayıp aradığımızda "Kardo ona zam yaptık" deyip aynı gün 370.000 TL fiyat çekiyorlarsa ben yine satın alırım ama Ceo'dan depocuya tüm çalışanlara "İstikamet sağınız, dağılın marş marş" diye komut verip sürekli eziyet ederim. Şeyimi yüzlerine sürerim. Bekleme salonuna sı..p kakayla duvara "tommygun" yazdırırdım.
    volkan190 ve 1996furkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların toplanacak bir sayfası olamaz alan yetmez okumaya göz dayanmaz.en bariz ohaaaa dediklerim gs multistrada ve 1000cc yarış motorları.yarım milyona dayanmış durumda.
    sahibinden de favorilerim var ilandan kalkmış olsa bile kaldırmıyorum takip ediyorum.aklınız almaz 1 ay önceki fiyatlarıyla şu anki fiyatları arasında.
    bu arada yine zam gelicek bu fiyatlar baya uygun kalıcak.zaten biiir daha gelicek oda 2022 modellerin yıkımı olucak.hala söylüyorum varsa paranız alın son motorunuzu
    Yarım milyonluk motorlara binmek seneye gayet normal gibi olacak gibime geliyor milyonlara hazır olun bi c180 amg olmus 2milyon lira panigaleye 1milyon vermek çok mu yani

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben İstanbulluyum ama Ankara'da Ulusan'ın gerçekten kaliteli hizmet verdiğini duydum.

240.000 TL ilan girilen motor için cesaretimizi toplayıp aradığımızda "Kardo ona zam yaptık" deyip aynı gün 370.000 TL fiyat çekiyorlarsa ben yine satın alırım ama Ceo'dan depocuya tüm çalışanlara "İstikamet sağınız, dağılın marş marş" diye komut verip sürekli eziyet ederim. Şeyimi yüzlerine sürerim. Bekleme salonuna sı..p kakayla duvara "tommygun" yazdırırdım.
    Profilinizdeki Er6F i kaca satarsiniz su anda acaba? Ederi nedir?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    35 verse biri anında notere giderim. Benim motor para etmiyor, alırken de ucuza aldım, satarken de çok ucuza gidecek.
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 verse biri anında notere giderim. Benim motor para etmiyor, alırken de ucuza aldım, satarken de çok ucuza gidecek.
    Abi bizim ülkede kimi şeyler bugda kalmış ve fiyatı artmamış buna senin motosikletde dahil, kimi zaman sarı siteye bakarım piyasası nispeten yavaş olan şeylerin fiyatı pekde artmıyor.
    tommygun bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bizim ülkede kimi şeyler bugda kalmış ve fiyatı artmamış buna senin motosikletde dahil, kimi zaman sarı siteye bakarım piyasası nispeten yavaş olan şeylerin fiyatı pekde artmıyor.
    https://www.motoroccasion.nl/motoren/kawasaki-er-6-f-m1381991.html

Hollandada 3500 euro civari. Tr de 1970 euroya veriliyor. Alasim gelmedi degil.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1966 mustangler bug da kaldı mesela şuanda çok kaliteli antika bi mustang 1.2 1.3 milyon lira falan nerden baksan bi c180 parası eskiden 3 tane c180 parasıydı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)