Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorunu kırbaçlıyan adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Şehrin en işlek caddelerinden olan Mudanya yolunda, motosikleti üzerinde seyreden bir vatandaş hızlanması için motorun arkasına vurdu.

Motosikleti at zanneden şahsı gören diğer vatandaşların yüzünde tebessüm ettirirken, "Maşallah sanki at sürüyor" esprileri yapıldı.

O anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla anbean kaydedildi.

https://www.mynet.com/bursa-da-ilginc-goruntuler-motosikleti-at-gibi-kirbaclayarak-ilerledi-110106890701

Canım ülkemin canım insanları ne güzel eğleniyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    domicik 400 ug
    yalan yok gelinen noktada ruh hastalığının son noktası bence bu.
    ben de trafikte eğleniyorum genelde. misal yayalara el sallıyorum karşıdan gelen arabalara el sallıyorum. otobüsün yanında durduysam otobüsün içine el sallıyorum.
    bazen çok basit bir şey oluyor bağırarak kahkaha atıyorum arabanın içinden millet duyunca birden irkiliyor. yani normal bir kahkaha değil. erkek sesinin ulaşabileceği son bağırış sesini düşünün öyle bir kahkaha.

enteresan gelebilir ama çok zevk alıyorum başta öylesine bir yapayım dedim bırakamıyorum. geçen hızımı alamadım. metrobüstekilere selam verdim ardından devam ettim köprü gördüm köprüdekilere el sallıyorum. devam ettim karşı yönden gelen araçlar var onlara el sallıyorum. böyle 2-3 dakika gittim ve nedense o 2-3 dakika boyunca çoğu arkamdaki araba beni geçmedi hepsi seyrediyor.

tabi trafiği de tehlikeye mi atıyorum dikkat dağıttığım için bilemedim ama bir kez başlayınca bırakamıyor insan artık 2-3 dakiak değil de 1 defa falan yapıyorum eğleniyorum bırakıyorum.

dediğim gibi bu gelinen son nokta. ha bir de polis görünce de yapıyorum misal arabaları çekmişler. polisleri görünce el sallayarak 3-4 kez korna basıyorum selam babında. daha çeken olmadı sen ne ayaksın diye hayırlısı bakalım
    1996furkan bunu beğendi.

Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de trafikte eğleniyorum genelde. misal yayalara el sallıyorum karşıdan gelen arabalara el sallıyorum. otobüsün yanında durduysam otobüsün içine el sallıyorum.
    bazen çok basit bir şey oluyor bağırarak kahkaha atıyorum arabanın içinden millet duyunca birden irkiliyor. yani normal bir kahkaha değil. erkek sesinin ulaşabileceği son bağırış sesini düşünün öyle bir kahkaha.

enteresan gelebilir ama çok zevk alıyorum başta öylesine bir yapayım dedim bırakamıyorum. geçen hızımı alamadım. metrobüstekilere selam verdim ardından devam ettim köprü gördüm köprüdekilere el sallıyorum. devam ettim karşı yönden gelen araçlar var onlara el sallıyorum. böyle 2-3 dakika gittim ve nedense o 2-3 dakika boyunca çoğu arkamdaki araba beni geçmedi hepsi seyrediyor.

tabi trafiği de tehlikeye mi atıyorum dikkat dağıttığım için bilemedim ama bir kez başlayınca bırakamıyor insan artık 2-3 dakiak değil de 1 defa falan yapıyorum eğleniyorum bırakıyorum.

dediğim gibi bu gelinen son nokta. ha bir de polis görünce de yapıyorum misal arabaları çekmişler. polisleri görünce el sallayarak 3-4 kez korna basıyorum selam babında. daha çeken olmadı sen ne ayaksın diye hayırlısı bakalım
    Bende mobeselere el sallıyorum ışıklarda yanımda ki araçlar ne yapıyor bu ruh hastası der gibi bakıyor
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    bak bu çok hoşuma gitti bunu da yapıcam ahahaha
    1996furkan bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Motorcu adamda az biraz oluyor böyle manyak şeyler :D Zannımca rüzgar kafaya çok gelince böyle oluyor zira benimde depoya vurup aslanım maşallah dediğimde oluyor.
    1996furkan bunu beğendi.

Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu adamda az biraz oluyor böyle manyak şeyler :D Zannımca rüzgar kafaya çok gelince böyle oluyor zira benimde depoya vurup aslanım maşallah dediğimde oluyor.
    The Witcher izleyip ve oynayıp at gibi kişneyerek hadi kızılgöz diye bağırmışlığım var

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"

Valla abi kendimi gördüm sende, ben artçı olduğum zaman hızlancağımız zaman ellerimi kürek gibi yapıp çekerim kimi zaman dans ederim kimi zaman bağırırım ama en sevdiğim şey ise tanımadığım insanlara tanıyormuş gibi selam verip buga sokmak birde üzerime koşan köpeğe nah çekmek :DDD ama hiçbir şeyden bu kadar zevk alamıyorum çok eğleniyorum böyle şeylerde nedense :D
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi kendimi gördüm sende, ben artçı olduğum zaman hızlancağımız zaman ellerimi kürek gibi yapıp çekerim kimi zaman dans ederim kimi zaman bağırırım ama en sevdiğim şey ise tanımadığım insanlara tanıyormuş gibi selam verip buga sokmak birde üzerime koşan köpeğe nah çekmek :DDD ama hiçbir şeyden bu kadar zevk alamıyorum çok eğleniyorum böyle şeylerde nedense :D
    bug olayı gibisi yok. geçen 2 kişi yürüyor el salladım yanlarından geçerek vizörü de açtım gülüyorum 32 diş. ahahahaa
    çok ciddiyim aynadan arkayı kontrol ede ede gittim. gözden kaybolana kadar durdular bana baktılar. ulan kim acaba bu diye kafayı yedi adamlar.
    gerçekten böyle bir zevk yok. bırakamayız daha

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ben de sıkışık trafikte giderken arabada arkada oturup camdan dışarıya bakan çocuk varsa dil çıkarıp gülüyorum. Ama önde oturan çocuk varda yapmıyorum, içimden çocuğu araba içinde güvensiz bir şekilde yolculuk yaptıran ailesine saydırıyorum. Aynısını araba kullanırken de yapıyorum, çoğu çocuk gülüyor. Bazen nah yapanlar da oluyor ama çocuktur olur öyle deyip gülüyorum.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    bug olayı gibisi yok. geçen 2 kişi yürüyor el salladım yanlarından geçerek vizörü de açtım gülüyorum 32 diş. ahahahaa
    çok ciddiyim aynadan arkayı kontrol ede ede gittim. gözden kaybolana kadar durdular bana baktılar. ulan kim acaba bu diye kafayı yedi adamlar.
    gerçekten böyle bir zevk yok. bırakamayız daha
    Sizinle bir şehir turuna çıksak koskoca İstanbulu buga sokmayı başarırız, ama dediğizi düşündüm hayal ettim kahkahaya boğuldum desem yeri okurken bile o zevki aldım :DD
    natijax bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahahahahahah bunu ben de yapıyorum bazen

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz da kamu hizmeti yabalım.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    bold pilot yavuzhan ile büyümüş biri olarak hem bisiklette hm de motosiklette çok sık yaptığım bir delilik. yavaş yada duran trafikte arabaları geçerken öyle bir zevkli oluyor ki anlatılmaz yaşanırrr ))

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vah garibim... Yürek parçalayıcı bir görüntü. Adamcağızın altındaki skuter değil kırbaç, kurşun sıksan gitmez. MT ailesi olarak para toplayıp bir MT09 alalım abime. Sevaptır be ya
    1996furkan bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O motor öyle ya da böyle bir bozuldu mu ya da kaza oldu mu atın sıkıntılı uzvunu iliklerinde hisseder, boynunu oynatamaz. 2 kamera gören memlekette sapıtıyor, delikanlılığını bozuyor.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vah garibim... Yürek parçalayıcı bir görüntü. Adamcağızın altındaki skuter değil kırbaç, kurşun sıksan gitmez. MT ailesi olarak para toplayıp bir MT09 alalım abime. Sevaptır be ya
    İtiraf ediyorum o gariban benim MT09 da gözümüz yok MT25 te olur hatta kampanya başlatıyorum bana MT25 alana 150 NK Hediye

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R

bunu ben 10 yıldır yapıyorum sanırım 10 yıldır ruh hastasiyim ..
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Yine de elinizi gidondan ayırmamanızı tavsiye ederim. Aniden birşey olur sol elinizle selam verirken debriyaj çekmeniz gerekebilir, çekemezsiniz ya da sağ elinizle selam verirken gaz açmanız gerekebilir ya da ön freni sıkmanız, yapamazsınız. Bütün bunlar neşenizi, keyfinizi kaçırabilir aman dikkat.
    espresso ve natijax bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu ben 10 yıldır yapıyorum sanırım 10 yıldır ruh hastasiyim ..
    ilk önce belirtmem gerekirse bu kırbaç mevzusunun bu kadar yaygın olduğunu bilmiyorum gerçekten şaşkınım. devamında ise kendimi de ruh hastası olarak anlattım umarım alınacak bir durum yaratmamışımdır çünkü bariz makara yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine de elinizi gidondan ayırmamanızı tavsiye ederim. Aniden birşey olur sol elinizle selam verirken debriyaj çekmeniz gerekebilir, çekemezsiniz ya da sağ elinizle selam verirken gaz açmanız gerekebilir ya da ön freni sıkmanız, yapamazsınız. Bütün bunlar neşenizi, keyfinizi kaçırabilir aman dikkat.
    haklısınız çok anlık kaldırıp yapsam da risk risktir. daha geçenlerde elimi kaldırıp ne yaptığımı hatırlamıyorum ama bacağımı mı ne kaşıdım önümde deli gibi boş mesafe olsa da öndeki aniden frene basınca birden ne oluyoruz oldum. bir şekil eli tutup frenledik de sıkıntı tabii ki.
    trafikte eğlenmeyi seviyorum bu şekil ama tabii ki o el anlık kalkacaksa kalkmalı. abartmamak lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)