Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Doviz artisi sonrasi motorcunun durumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ekipmann hepsi ithall.

Bakimmmm(cok korkuyorum bundan) zaten araba bakimindan cok daha fazla oduyodum artik hava filtresini 1000 tl alirim.tek sevindirici nokta desmo ihtiyacim yok hihi

Benzinnnn 9 tl olacak ins burda biraz nefeslenir 10 tl ye henuz hazir degilim.

Sigortaaaa allahim kasko da ucacak simdi.

Sucukkk motorcunun gezilerdeki temel besin maddesinin fiyati da ucmus.

Sonuc: yarra yering
    Voltaren ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Arkadaşlar ciddi bir sorum olacak, bu arkadaşı gerçek hayatta tanıyıp, görüşen birileri var mı bu forumda? Ya da Mazhar Osman'a internet bağlatmışlar hastaların canı sıkılmasın diye arkadaş oradan bağlanıyor. İki senedir takip ediyorum da forumu denk geliyorum. Henüz sağlıklı bir bireyinmiş gibi basılmış tek harfini göremedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ciddi bir sorum olacak, bu arkadaşı gerçek hayatta tanıyıp, görüşen birileri var mı bu forumda? Ya da Mazhar Osman'a internet bağlatmışlar hastaların canı sıkılmasın diye arkadaş oradan bağlanıyor. İki senedir takip ediyorum da forumu denk geliyorum. Henüz sağlıklı bir bireyinmiş gibi basılmış tek harfini göremedim.
    Olm sen bittin.korlas oyleeee bir gecirecekkkkiii bakimda vay ki ne vay.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm sen bittin.korlas oyleeee bir gecirecekkkkiii bakimda vay ki ne vay.
    En azından egzotik bir markaya bindim diye bir nebze kabullenecem, sen de aynı parayı gidip Honda'ya bayılınca ne düşüneceksin acaba :D

seyfi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnan bende merak ediyorum hocam

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    türkiye de fiyatı düşen bazı şeyler var
    mesela zorunlu trafik sigortası geçen yıl 245 e yaptırmıştım bu yıl 202 ye yaptırdım
    kasko yu 2750 ye yaptırmıştım anadolu sigorta % 25 çalınma durumunda muafiyet vardı bu yıl 2320 tl % 4 muafiyet le yaptırdım alın size fiyuatı düşenler
    evet benzin sucuk ve ekipmana kol gibi zamlar geldi ve gelmeye devam edecek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı seyfi0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnan bende merak ediyorum hocam
    Ne kadar meraklisiniz yaaa

Ne derler bilirsiniz; insanin basina ya meraktan ya daaaaa

Ahaha anladiniz sanırım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye de fiyatı düşen bazı şeyler var
    mesela zorunlu trafik sigortası geçen yıl 245 e yaptırmıştım bu yıl 202 ye yaptırdım
    kasko yu 2750 ye yaptırmıştım anadolu sigorta % 25 çalınma durumunda muafiyet vardı bu yıl 2320 tl % 4 muafiyet le yaptırdım alın size fiyuatı düşenler
    evet benzin sucuk ve ekipmana kol gibi zamlar geldi ve gelmeye devam edecek
    Kasko dusmez hocam yaa naptin.

artan sigorta bedeli ve parca fiyatlari nedeniyle bence kol gibi girecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

En azından egzotik bir markaya bindim diye bir nebze kabullenecem, sen de aynı parayı gidip Honda'ya bayılınca ne düşüneceksin acaba :D
    Ahaha triump sahiplerinin en buyuk sanrisi: egzotik markaya bindiklerini dusunmesi

Egzotik markaya biniyomus dassdsssasadda

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 ay once 2022 basında 600 cc e gecmeyi planlıyordum.

şimdi ns200 e sarılıp aglıyoruz

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Öyle deme hırbo forumun neşe kaynağı, hele ki şu son zamlardan kendisine daha çok iş düşüyor. Şaka bir yana geceki akaryakıt zammından sonra denk geldiğim tüm motosikletler rodajda gibi düşük devir fıtı fıtı kullanıyorlar. Yazık bu millete vallahi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)