Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati streetfighter v2 fakir edition 2022

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    şaşırcak bir durum yok streetfighter isteyen hayal kuranlar için güzel seçenek.v4 olanı 335 bin tl olduğu için rüyalarda kalan bir modeli kırpıp fakir fukara ya indirtmişler.panigale v2 265 bin tl demekki 20 30 civarı düşersek 240 bin tl bu motorun fiyatı olucaktır s versiyonuda olmadığına göre belki 220 230 arasına bile gelir.gerçi bu dolar kuruyla bekleyinki gelir v2 155 hp 100 küsür tork zaten hafif oyuncak gibi olmuştur.kanatlarının olmaması üzdü ayrıca bu motora v4 bloğunun daha çok yakışacağıda kesin.şekle yürümek isteyenlere sanırım hitap edicektir.sırf şeklinden 210hp civarında bir motora binmek zaten saçma bir durum.naked motor o kadar gücü nabıcan diyen de baya bir çıkar.

tasarım tasarım diyorsunuz ya alın size tasarımın allahıdır bana göre.bu şekle en çok yaklaşan japonda kawasaki z1000 idi.sonra ne oldu ne bitti onu çizen tasarımcı öldümü bilinmez ama ondan sonra japonyadan bu ayarda bir şekil ben daha göremedim.tabi v4 hala tip olarak çok dahaa güzel.bunuda allah sahibine bağışlasın şimdiden
    xtrafrozen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    O nasıl bir fakirlik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dolar 10 oldu 10.

Hala dukati sitrit faytir tasarimi diyosun..kim alacak olm bunu ?

Tasarimda igrenc yine.motor kisa ama sisman..diavel cirkinligide bir motor daha. Kafayı da ktm den calmislar

Sonuc:bir honda guzelligi goremedim

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    V2 modeli çıkıcağının söylentilerini duymuştum pek kulak asmamıştım ama gerçekmiş, V4 den uysal bir motosiklet isteyenler için iyi bir seçim (155 HP ne kadar uysal olabirse ) birde bunla birlikte Streetfighter V4SP yi çıkarttılar bu modelde s versiyonunda daha çok piste odaklı diye biliyorum. Adamlar yapmış gene .

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar 10 oldu 10.

Tasarimda igrenc yine.motor kisa ama sisman..diavel cirkinligide bir motor daha. Kafayı da ktm den calmislar

Motosiklet resimlerine bakmak yerine kullanma amaci guden alim gucu yerinde insanlar tabii ki...

Onun icin de benim gibi insanlar CB1000R gibi makinalari iade edip, uzerine cok daha fazla koyup, Superduke, Tuono, Monster gibi motosikletler edinmekte...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet resimlerine bakmak yerine kullanmak amaci guden alim gucu yerinde insanlar tabii ki...
    Amator,pahali diye kim alacak dedim.

Yoksa senin gibi isin uzmanlari tabiki dukati alir ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Onun icin de benim gibi insanlar CB1000R gibi makinalari iade edip, uzerine cok daha fazla koyup, Superduke, Tuono, Monster gibi motosikletler edinmekte...
    :( Bak yine kiskandiriyosun kendini muhterem.

Goze gelirsin bak,forumda butun kem gozler senin ustunde.muskani dus alirken bile cikarma valla.

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar 10 oldu 10.

bakırköy ruh ve sinir hastalıklarına bi gözük derim belki çaren ordadır

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hakikaten bilmediğim için soruyorum, ne kadar iyi ısı yalıtımı olursa olsun şu sarı renkle işaretlediğim yer nedeniyle kıç pişmez mi?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten bilmediğim için soruyorum, ne kadar iyi ısı yalıtımı olursa olsun şu sarı renkle işaretlediğim yer nedeniyle kıç pişmez mi?

https://i.hizliresim.com/mh1x416.jpg
    Millet motoruna ekstra para verip sele ısıtma sistemi taktırıyor. Burada direkt hazır sele ısıtma koymuşlar resmen. Kışın binen adamın dötü hiç üşümez bu motorda
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet motoruna ekstra para verip sele ısıtma sistemi taktırıyor. Burada direkt hazır sele ısıtma koymuşlar resmen. Kışın binen adamın dötü hiç üşümez bu motorda
    Adamlar çok güzel kuyruk yapmışlar motora, Excalibur gibi

Motosikleti
    Adamlar çok güzel kuyruk yapmışlar motora, Excalibur gibi
    Biz anca fotoğraflarına bakarız, canlısını bile göremeyiz

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz anca fotoğraflarına bakarız, canlısını bile göremeyiz
    Korlas zamanında getirdi de almadık mı?
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Korlas zamanında getirdi de almadık mı?
    Anca önden peşinat alıp milletin parasını çatır çatır yerler

Motosikleti
    SD 1290R

https://i.hizliresim.com/mh1x416.jpg
    İyi yalıtım yaptılarsa pişmeyebilir. Eski CB900F'in egzosları kuyruk altiydi. Egzos üzerindeki metallere elle dokunulabiliyordu sürüşlerden sonra.

Lakin Ducati V4 bayağı ısınan bir motormuş. Tüm incelemeler bundan bahsetmişler...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İyi yalıtım yaptılarsa pişmeyebilir. Eski CB900F'in egzosları kuyruk altiydi. Egzos üzerindeki metallere elle dokunulabiliyordu sürüşlerden sonra.

Lakin Ducati V4 bayağı ısınan bir motormuş. Tüm incelemeler bundan bahsetmişler...
    Sele altında egzoz olmayan Scrambler'da bile kıç kısmının çok ısındığını Ekşisözlük'te okumuştum. Acaba bu modelde de mi benzer problem vardır diye düşündüm.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"

Stf V4 lerde ısınmanın olduğunu pek bahseden yoktu sanırsam ısının daha çok Panigalede olduğunu söylüyordular ama bunun çözümünü ise yarış tulumu veya muadil bir ekipman ile ısının pek hissedilmediğini okumuştum.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ducatinin fakir modelleri arkası çift maşa olur bu tek maşa çıkmış demekki premium kategorisinde dusunulmus bir motor fakat ne kadar carbon o kadar randuman olayını da goz onunde bulundurursak tam bir panigale899 olmuş mat çirkin siyah parcalarla bogulmus bi model

Motosikleti
    Pardon resimlerdeki son foto v4müş gözden kaçirmisim.en kötü sele ısıtmamız olur hocam gayette iyi olurama bence o kadar parça içinden o ısı imkani yok geçmez.

Motosikleti
    SD 1290R
    Sele altında egzoz olmayan Scrambler'da bile kıç kısmının çok ısındığını Ekşisözlük'te okumuştum. Acaba bu modelde de mi benzer problem vardır diye düşündüm.
    Arka silindir başı seleye yakınsa yapabiliyor. Eski 1100cc KTM Adventure da öyleymiş. Bereket SDR'da seleyi arka silindir başından uzaklaştırmışlar.

Selenin ısınması çok pis bir durum. Malum oralar serin kalmak için dizayn edilmiş ezelden Rahatsız edici bir durummuş.

Honda ST serisinden gelen en büyük şikayet te yine ısıydı.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)