Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetimi aldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün gelişim sürücü kurdunun verdiği eğitimle ki güzel eğitim veriyolar tavsiye ederim ehliyetimi aldım.Hiç bilgim yoktu hatta ilkinde motoru devirdim üstüme.Toplam 7 ders aldım ve direk a ehliyete başvurdum sorunsuz geçtim.Sınav esnasında diğer a ehliyet sınavına girenlere baktım 8 de birçok kişi ayağını yere koydu veya devirdi motoru.Sebebi anladığım kadarıyla heycandan arka freni kullanmadılar düzgün veya yarım debriyajı kullanmayıp hızlı girip 8 den çıktılar.Onları direk kenara aldılar.Trafik olarakda biraz trafik vardı ama sorun olmadı.
    Osm@n ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hayirli olsun kardeş.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ilginç benim girdiğim sınavda ben kalan görmemiştim herkes patır patır geçiyordu. gerçi ben sabah girmiştim benden önce 5-6 kişi girmişti.
    motosikletten çok kalan yok gibi geliyor.
    neyse hayırlı olsun kazasız belasız hemen motor alıp motor serüveninize başlamanız dileğiyle.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ElPadron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gelişim sürücü kurdunun verdiği eğitimle ki güzel eğitim veriyolar tavsiye ederim ehliyetimi aldım.Hiç bilgim yoktu hatta ilkinde motoru devirdim üstüme.Toplam 7 ders aldım ve direk a ehliyete başvurdum sorunsuz geçtim.Sınav esnasında diğer a ehliyet sınavına girenlere baktım 8 de birçok kişi ayağını yere koydu veya devirdi motoru.Sebebi anladığım kadarıyla heycandan arka freni kullanmadılar düzgün veya yarım debriyajı kullanmayıp hızlı girip 8 den çıktılar.Onları direk kenara aldılar.Trafik olarakda biraz trafik vardı ama sorun olmadı.
    Hayırlı olsun. Ben de 2017'de aynı kurstan eğitim alıp sınava girmiş ve A ehliyetimi almıştım. Diğer kursları bilmem ama gayet güzel eğitim veriyorlar. Sınav sırasında başka kurlardan sınava katılanlar ile bu kursun öğrencileri giydikleri ekipmanlardan bile farklı duruyorlardı.

Benim sınava girdiğim yıl parkurda 1 tur değil 35 dakika olacak demişlerdi son anda. yani 1 tur yerine tekrar tekrar parkuru döndük, o 8'den kaç kez döndüğümün sayısını unuttum, görevlilerin işaretini görene kadar parkuru dönüp durmuştuk sonra motorla giden bir görevlinin peşine takılıp trafiğe çıkmıştık.

Hala eski cbf500 motorları duruyor mu? Sınava onlardan biriyle girmiştim, kocaman ağır bir motor ama mt7 hakkında anlatılanlar gözümü korkutunca ben mt7 ellemeyeyim deyip cbf500 ile çalışmıştım.

Mt7 ile girdim ben.ilk üstüne oturduğumda ben bunu nasıl çeviricem diye korkmuştum.gaz kilidi takmışlardı ama sonra alıştım.Hafid hafif sürünce devirmediğiniz sürece korkucak bişey yok.Ama altındaki makinanın güçlü olduğunu unutmamalısın.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)