Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda da kampanya var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Beat
    Honda efe den mesaj geldi. Mesaj aynen şu : MOTORDA SUPER KAMPANYA !!! 36 AYA 0 FAİZ VE TAKAS İMKANI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.. 312.3973823 /111. Ben şahsen aramadım ama bütün motorlara 36 ay yapıyolarsa süper bi olay gibi geldi hakketen bana. Detaylı bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben gittigimde acayip kalkık gelmişti bi tarafları, kampanya filan hiçbişey yok kardeşim nakit verirsin gidersin hesabi calisiyolardi. ankara'da monopol honda motosiklet yetkili servisi olmanin keyfiyle. demek zamlar kur artisi sonbaharin gelisi derken tutustular kampanya yaptilar.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ankaradaki honda servısı hakkında hep bole dusunuluo ama honda bısı yapmıo bu konuda ılgınc..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

neptun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kampanya mı ah keşke zam dışında iyi haberlerde almak güzel olurdu.

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadaslar bende almayı düşündügümden istanbulda olmama karsın aradım ve sizleeride bilgilendirmek istedim.. olay doğru ancak cesitli sartlar var..genel olarak hondaya ait bi kampanya değil bu sadece honda efenın elindeki malları eritmek iicin yapmıs oldugu bi kampanyaa.ancak fiatlar aynı olmkla birlikte uyguladıgı faiz oranı cok uygun.ben kendim icin sordugum CBR600F icin konustuklarımızı aktarım sizee..
    17450+200 plaka masrafı ile 17650 ye gelio motor.ancak %20sini yani 3600YTL yi nakit veriorsunuz ve kalan 1400YTL icin 12 ay 0 faiz uyguluo.eğer vadeyi cogaltmak istersenz..mesela 18 ay gibi buna uygulanan rakam ise sadece 0,41.Bilmiorm bana cok uygun geldi bu kampanya ..ayarlamaya calısıcam acıkcası ama ne kadar yapabilirim bilmiorm ama kacırırsam üzülürüm....
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    Honda Beat
    sanırım 2007 ler gelmeden elindeki 2006 ları eritmek için böyle bir kampanya yapıyorlar. Ben yarın gidip bi bakıcam. Hayırlısı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler