Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Asya Pars 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Herkese merhaba arkadaşlar. İçinizde Asya Pars 250 kullanan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    görüntüsüne mi tav oldun
    harley is making love with davidson

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kullanmadım Pars 250'yi ama Asya'nın başka motosikletini kullnılıyorum.Garanti diye birşey bulamazsın.Motosiklette ne sorun çıkarsa suç senindir. O yüzden bence hiç bulaşma.
    cenkito bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Asya Pars 250
    :D hem evet hem de hayır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım Pars 250'yi ama Asya'nın başka motosikletini kullnılıyorum.Garanti diye birşey bulamazsın.Motosiklette ne sorun çıkarsa suç senindir. O yüzden bence hiç bulaşma.

Malisef bulaştım ...

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    hayırlı olsun. güle güle kullan bir kaç fotoda koyda şenlensin forum.
    ama güzel motor değilmi.

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Asya Pars 250, motor ve görüntü olarak Regal Raptor DD250 E9B'nin aynısı. Sadece adı asya. Satarken zorluk yaşayabilirsin bunun dışında kullanırken seni üzmeyecektir.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı tayfunyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D hem evet hem de hayır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Malisef bulaştım ...
    O zaman hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız sürüşler.
    Servisten ziyade iyi bir ustaya gitmeni tavsiye ederim.
    ANGARAJ

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Asya pars Regal raptor un bire bir aynısı.. Yağını suyunu eksik etme.. Lastiklerini hemen değiştir orjinalleri lastik değil plastikten beter. Radyatörü biraz zayıftır. Asla sadece su veya sadece antifriz koyma... Su ve antifriz karışımı şeklinde koy.. Düzenli bakımlarını ihmal etmezsen uzun süre sorun çıkarmadan seni götürür. Bir de şunu unutma, motosikletin her şeye rağmen bir çin motosikleti. Kendisinden 15-20.000TL lik motosikletlerin performansını bekleme. O şekilde zorlama.. Bu gerçekle yaşarsan hem sen hem o mutlu olur

Dipnot: Elin değmişken işin başında buji ve zincirini de değiştirisen tam kral olur. 60TL ye oRingli zincirler mevcut. Gayet de iş görüyor.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. güle güle kullan bir kaç fotoda koyda şenlensin forum.
    ama güzel motor değilmi.
    Valla ben gerçekten çok beğendim. En kısa zamanda resimleri yollarım işallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Alıntı gokseltoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya Pars 250, motor ve görüntü olarak Regal Raptor DD250 E9B'nin aynısı. Sadece adı asya. Satarken zorluk yaşayabilirsin bunun dışında kullanırken seni üzmeyecektir.
    Bu benim ilk motorum. Acemiliğim çıkana kadar çok uzun süre kullanırım diye düşündüm. O nedenle satmak gibi bir fikir uzun süre aklıma gelmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

O zaman hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız sürüşler.
    Servisten ziyade iyi bir ustaya gitmeni tavsiye ederim.
    Sevisleri sevmem zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya pars Regal raptor un bire bir aynısı.. Yağını suyunu eksik etme.. Lastiklerini hemen değiştir orjinalleri lastik değil plastikten beter. Radyatörü biraz zayıftır. Asla sadece su veya sadece antifriz koyma... Su ve antifriz karışımı şeklinde koy.. Düzenli bakımlarını ihmal etmezsen uzun süre sorun çıkarmadan seni götürür. Bir de şunu unutma, motosikletin her şeye rağmen bir çin motosikleti. Kendisinden 15-20.000TL lik motosikletlerin performansını bekleme. O şekilde zorlama.. Bu gerçekle yaşarsan hem sen hem o mutlu olur

Dipnot: Elin değmişken işin başında buji ve zincirini de değiştirisen tam kral olur. 60TL ye oRingli zincirler mevcut. Gayet de iş görüyor.
    Acemiyim zaten dolayısı ile zorlama şansın yok. Kaldı ki acemi olmasamda yapı itibariyle sakin ve dingin bir tarzım var. Ehlikeyf babında yani. Maksat bu hazzı yaşamak.

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Amaninnnnnnnn koca istede benden başka yok sanırım. Bu iyimi kötümü bilemedim ben şimdi.

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Şimdilik motorla beraber resim çektirme fırsatım olmadı ama en azından motorun resmini koyayım bari izninizle.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu çin malı motosikletler yapısı itibariyle yolda bırakmaya çok meyilli araçlar. Nasıl korkmayıp da 150 kiloluk hatta 180 kiloluk chopper motorlara biniyorsunuz anlamıyorum 180 kiloluk motor doblo benzeri araçlara da sığmaz illa kamyonet bulacaksınız 3 tane de sağlam adam. Periyodik bakımlar hikaye, özellikle şikayet belirtmedikçe vida sıkmaktan başka birşey yaptıkları yok servislerin, yolda kalmadan da çoğu hatayı öğrenemediğimiz için de servise motorun sıkıntısını zamanında bildiremiyoruz, o zaman da sadece vida sıkıyolar. Bakım kılavuzundaki çizelgeyi bile uygulamıyorlar Yolda kaldıktan sonra garanti hikaye, motoru uzun bir süre itmek en yakın motosiklet tamircisine(büyük ihtimalle yetkili servis olmuyor) götürmek zorunda kalıyoruz. Çinli motosikletle yolda kalıp da motoru garantiden yaptıran bence kimse yoktur.

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Hem gözüme hem gönlüme hepsinden önemliside keseme en uygun olan motor buydu. Bu benim ilk motorum ve aldığımda açıkcası kullanmayıda tam bilmiyordum ehliyetimde yoktu vs. Ama ne olursa olsun yolda da kalsam, civatasıda sorun olsa ya da benzeri şeyler o benim ilk göz ağrım. Ayrıca kanımca acemiliğin çıkana kadar beni gayette güzel idare eder diye düşünüyorum. ( Umarım yanılmıyorumdur )

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı tayfunyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem gözüme hem gönlüme hepsinden önemliside keseme en uygun olan motor buydu. Bu benim ilk motorum ve aldığımda açıkcası kullanmayıda tam bilmiyordum ehliyetimde yoktu vs. Ama ne olursa olsun yolda da kalsam, civatasıda sorun olsa ya da benzeri şeyler o benim ilk göz ağrım. Ayrıca kanımca acemiliğin çıkana kadar beni gayette güzel idare eder diye düşünüyorum. ( Umarım yanılmıyorumdur )
    Yanılmıyorsunuz.
    İlk motorunuzun sıfır olması da iyidir.Benimki şuan ilk motosikletim ve Çinli..Hem sürmeyi, hem mekaniği öğrendim.Yolda bırakdı mı diye sorarsanız bırakmadı.Eğer gerçekten zorlamadan kullanıp, bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaparsanız sizi yolda felan bırakmaz.Haftada bir 5-10 dakika civataları kontrol edersiniz olur biter.Bir iki sorun illa çıkaratacaktır ama bunlar ufak tefek sorunlar olur.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Yanılmıyorsunuz.
    İlk motorunuzun sıfır olması da iyidir.Benimki şuan ilk motosikletim ve Çinli..Hem sürmeyi, hem mekaniği öğrendim.Yolda bırakdı mı diye sorarsanız bırakmadı.Eğer gerçekten zorlamadan kullanıp, bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaparsanız sizi yolda felan bırakmaz.Haftada bir 5-10 dakika civataları kontrol edersiniz olur biter.Bir iki sorun illa çıkaratacaktır ama bunlar ufak tefek sorunlar olur.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Öncelikle tşk ederim. Ben çok motor kullanan biri değilim zaten. Fırsatım olmur malisef. Ancak hafta sonları ve hava durumu müsait olduğunda. Bu arada çevremde de çin malı kullanıp mutlu olanlar var. Artıkın şansımıza. Yaşayıp göreceğiz.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    hayırlı olsun hocam, virüs artık sizede bulaşmış totonuzda seleye deymiş eh artık geçmiş olsun demek lazım. Regal Raptor DD250, konu başlığını takib ediniz, yaşanan sıkıntıları bilir ona göre üstesinden gelir yada sıkıntı nüksetmeden önleminizi alırsınız. kazasız belasız 2tekerli nice seneler dilerim

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun hocam, virüs artık sizede bulaşmış totonuzda seleye deymiş eh artık geçmiş olsun demek lazım. Regal Raptor DD250, konu başlığını takib ediniz, yaşanan sıkıntıları bilir ona göre üstesinden gelir yada sıkıntı nüksetmeden önleminizi alırsınız. kazasız belasız 2tekerli nice seneler dilerim

Eyvallah sağ olasınız. Kırkından sonra azanı teneşir paklar derlerya hadi hayırlısı bakalım

bende regalin 100 lüğü var gayet memnunum manavgattan aldım 85 km tek kontak geldim alışım antalyada fırtınanın olduğu zamana denk geldi itfaiye su tutmuş gibi yağmura yakalandım saate 70-80 km rüzgar cabası ne yolda kaldım ne tekledi
    diyeceğim odurki:regal parasının hakkını veren bi motordur çinlidir doğru ama o kadarda dandik diil arkadaşlarında dediği gibi yağını suyunu eksik etme motoru çok zorlama gerisi tamamdır takma kafana
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    çin malı olduğu için bilen de konuşacaktır bilmeyende. Benim kullandığım regalden sonra üretilenler sizinkiyle aynı şekilde üretildi.

civatalar gevşeyecektir her hafta sıkabilirsiniz ya da bir kere uğraşırım tam uğraşırım derseniz fiberli somunlar var

içindeki lastik conta benzeri kısımla gevşemeyi en aza indiriyor. gevşeyen civatayı söküp yerine paslanmaz fiberli somun takarsanız

ayda bir ya da iki ayda bir kontrolle civatalar sıkı kalacaktır

fiberli somun :

kişisel önerim yanınızda yedek sigorta taşıyın. birgün yağmura yakalandığımda bir arabanın su sıçratması sonucu motorun her yerine su doldu

sigortası attı uzun yolda yağmura yakalanırsanız bu tarz birşey başınıza gelebilir. regallerde sağ arka amortisörün olduğu yerde kilitli bir kutu var

kontak anahtarı ile açılır tahminim sizinkinde de vardır oraya yedek bir sigorta koyarsanız hayat kurtarır ilk motosikletim asya idi servis konusunda yardımcı olabilir
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Asya Pars 250
    3 aydır kullanıyorum radyatörden gelen cızırtının dışında henüz beni rahatsız eden birşey olmadı. Ki sürekli olmuyor. Oda sanırım metalin metale temasından kaynaklanıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)