Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Geri dönmeye karar verdim

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese aranıza dönmek güzel;

Bu asıl hesabım değil önceden kapattırdığım aktif olan bir hesabım vardı. 2018 yılında cbr 125 motosikletimi araba almak için sattım fakat herkesin bildiği fiyatlar oluştu ve yayan kaldım. Sonra berbat bir broadway alıp bir motosiklet parası harcadıktan sonra satıp bir süre oyalandım. Tekrar motosiklet alıp dönmeye karar verdim.

Şu aralar uzun yol yapmak istiyorum ve 20 bin tl altına motosiklet düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Bajaj ns200 veya avenger 150 gözüme çarptı başka tavsiyeleriniz varsa açığım.

“””Bu arada forumda kimse kalmamış sanki benim gibi rahmetli Barkın Bayoğlundan sonra motora küsenlerden dolayı.”””
    cekalp bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlığı görünce bir an yurtdışından dönüyorsunuz sandım. İkinci elde tvsyede bakabilirsiniz titreşimden rahatsız olmuyorsanız

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Katılıyorum o paraya alinacak apache son derece temiz olur. 3 apachemden en ufak sorun görmedim. Gözüm kapalı her yola sürdüm. Değerlendirilebilir.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı görünce bir an yurtdışından dönüyorsunuz sandım. İkinci elde tvsyede bakabilirsiniz titreşimden rahatsız olmuyorsanız
    Aklıma küfrederlerdi öyle olsaydı))

Uzun yol ve parça durumu nasıldır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum o paraya alinacak apache son derece temiz olur. 3 apachemden en ufak sorun görmedim. Gözüm kapalı her yola sürdüm. Değerlendirilebilir.
    Hangi modeli tam olarak?

Luc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 (2019)
    İsmet abinin 100lük Cup'la neler yaptığı aklıma geldi. Kafanıza yatan herhangi bir motosiklet olabilir, uzun yol veya şehir içi.

Yıllar önce bir arkadaşım Sym Wolf önermişti.
    MotoXPR

https://www.youtube.com/@MotoXPR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)