Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2008 -2021 uzun süre sonra yine buradayım çok şükür.

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Burada yeniden olmanın büyük sevinci içerisindeyim. Sene 2008 ilk üyeliğimi aldığımda bu yana hayatım çok deyişti,inişler düşüşler çıkışlar yükselişler. İlk motorum Bisan lifan 150 scooter sonra cbf 150. 2007 model ne günlerdi beee:( sonra ilaç kuryeliği) daha sonra yoğun iş temposu ve motosiklete üzülerek vede:(( ama eteşi söndürmedim,sadece üstünü örttüm😉.... şimdi hayatıma 2 yıldır Brezilyada devam ediyorum.Burada araba ve motor fiyatları inanılmaz ucuz,Türkiyedeyken hep iç geçirdiğim Honda Shadow vt705’ler den hemmmen bir tane aldım. Ve yine aranızdayım,biraz km farkı var sadece...
    Ekrem_06, Thracian, Osm@n ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hoşgeldiniz,güle güle kullanin,

Sağlik ve ağiz tadi varsa gerisi çok önemli değil..hayatin tadini çikartmaya bakin..

Tüm iki teker sevdalisi dostlarin sizin gibi hayallerine kavuşmasi temennisiyle..

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada yeniden olmanın büyük sevinci içerisindeyim. Sene 2008 ilk üyeliğimi aldığımda bu yana hayatım çok deyişti,inişler düşüşler çıkışlar yükselişler. İlk motorum Bisan lifan 150 scooter sonra cbf 150. 2007 model ne günlerdi beee:( sonra ilaç kuryeliği) daha sonra yoğun iş temposu ve motosiklete üzülerek vede:(( ama eteşi söndürmedim,sadece üstünü örttüm��.... şimdi hayatıma 2 yıldır Brezilyada devam ediyorum.Burada araba ve motor fiyatları inanılmaz ucuz,Türkiyedeyken hep iç geçirdiğim Honda Shadow vt705’ler den hemmmen bir tane aldım. Ve yine aranızdayım,biraz km farkı var sadece...
    Hoşgeldiniz. Güle güle kullanın.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Vay be 2008 diyorsun abi neler neler geldi geçti üzerinden yeniden devam etmenize sevindim. Brezilya nasıl? Söylendiği gibi çatışmalar falan var mı?
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,
    Hoş geldin. Olur öyle haller. Eminim km farkı, çabuk kapanacaktır. Zira özlemlerin ardından, fazlaca hasret gideriliyordur.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Merhaba mehmetçim, numaran kapalı zaten. En son görüştükten sonra çıktın sanırım... Özelden iletişim bilgilerini bekliyorum. Görüşmek üzere eski dost ;)

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Sencer abim. Sana yeniden ulaştığıma inan çok mutluyum. Bir kaç gün önce mesaj yazdım zannedersem beceremedim. Şimdi tekrar gönderdim iletişim watsp numarası

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Özelden yazdım kardeşim..

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrardan hoş geldin. yanlış olmasın biz de eskilerdeniz. pusuda bekliyorduk sadece

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hocam hoşgeldiniz. Yurt dışında yaşamaya başlayan bir çok kişi Avrupa, Abd hadi bilemedin Avustralya'yı tercih ediyor. Sizin Brezilya tercihiniz nasıl oldu?

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan hoş geldin. yanlış olmasın biz de eskilerdeniz. pusuda bekliyorduk sadece
    Hoşbulduk. Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hoşgeldiniz. Yurt dışında yaşamaya başlayan bir çok kişi Avrupa, Abd hadi bilemedin Avustralya'yı tercih ediyor. Sizin Brezilya tercihiniz nasıl oldu?
    Hoşbulduk. Teşekkür ederim.

Bizimkisi bir aşk hikayesi-siyah,beyaz filim gibi biraz.
    Ayrıca Brezilya gerçekten coğrafya ve iklim olarak mükemmel ötesi bir yer. Aynı zamanda ucuz bir ülke (LÜTFEN ARKADAŞLAR ASGARİ ÜCRET HESABI YAPMAYIN) asgari ücreti baz alarak hayatı idame hesabı sadece bizim ülkemizde geçerli….Sorun olarak diyeceğim tek şey hırsızlık,ülkede hırsızlık (BANDİDO) her an her yerde,arkanı dönüyorsun telefon yok ) Yüz ölçümü Türkiye’nin 11 katı. Nüfusu 3 katı. Para birimi real. 1REAL=1,70 ₺civarında.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)