Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Once kim selam verecek gerginligi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Uzun yolda, yan çantalar vs. varken selam alıp verme çok oluyor. Son yolculuğumda epey selamlaştım.

Selamlaşmak kendimi biraz daha iyi hissetmemi sağlıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahsen her motosikletliye selam veriyorum, alip almamasi umrumda degil, cunku oyle bir beklentim yok. Ben kendim iyi hissetmek icin selam veriyorum. Alip almamak tamamen karsidakinin keyfine kalmis. Ister alir, ister almaz, pasa gonlu bilir. Hem belki vermek istiyordur ancak o an akli daginiktir, belki yolda dikkatini vermesi gereken bir durum olusmustur, belki interkomda biriyle konusuyordur, vs. Buna kafa yormak kadar sacma ve gereksiz bir is olabilir mi?

Eger icinizde "ya selamimi almazsa" stresi varsa kimseye selam vermeyin. Selam verecekseniz de karsilik beklemeyin, ki boyle acaip durumlar olusmasin. Durum, tanimadigimiz insanlarin ilgisine muhtac olacak kadar ciddiyse, selam hesabinda kendimizi kaybetmeden once icimizdeki ozguven boslugunu telafi etmeye calismak lazim bence.
    Olm sen harbi tanidigim en yamuk adamsin.

Aklinca bana laf cakmis ibibik.

Olm benim kimsenin selamina ihtiyacim yok..africa bile görsem yolda selam vermiyorum.

Fakat biri selam verdiginde illa ki karsilik veriyorum okuz degiliz sonucta.

Buradaki garip durum su,oyle bir ortamda karsilastik ki motorcularin
    yuzde 95 i birbirine selam verir oyle bir yer.

Ama karsi tarafta benim gibi biri ki olabirrr.Amma sen bana neden tip tip bakiyon ibibik.gunahini almiyim ama selam vermedim diye uyuz oldu..boyle durumlari kafaya takiyosan bir de sen once selam vermeyi denesen heee,nasil olur gs ciii ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu yaz Çanakkale/Baklaburnu denen yere çok gittim. Öyle bir an oluyor ki yol bomboş oluyor. Karşı şeritten geçen motorun hacmi ne olursa olsun korna ve selektörü geçtim, el kol ile selam veriyoruz. Genelde selam kültürüne ekipmanlı gezginler daha bir hakim, köy ortamında düşük cc sürenlerin çoğu selam konusunu bilmiyor. Selam için kornaya bastığında irkiliyor, elinle soldan işaret ve orta parmağını açtığında anlayamıyor, selektör attığında bön bön bakıyor cahil. cub süren dayılardan selam alamıyorum ama adv süren ağalar selam veriyor, selamımı alıyor çoğunlukla.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani aslında adam seni pekte s...memiş sadece sen ona tip tip baktığın içn oda sana bakmıştır çokta mevzuluk bişey değil
    Ayy oyle mi ? Beni sklememis gibi bir durum yok.Ama su yorumundan sonra ben seni pek sklemem artik
    allegromod bunu beğendi.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Ben de bugun cunda daydım, allahtan her motorcuya selam veriyorum da buralarda ifşa olmuyorum)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bugun cunda daydım, allahtan her motorcuya selam veriyorum da buralarda ifşa olmuyorum)
    Hehe,denize girdiniz mi,cok guzeldi.Bugun itibariyle sezonu kapadim..hava bozuyor, benim gibi bir delikanli icin bile zor artik :p

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm sen harbi tanidigim en yamuk adamsin.

Aklinca bana laf cakmis ibibik.

Olm benim kimsenin selamina ihtiyacim yok..africa bile görsem yolda selam vermiyorum.

Fakat biri selam verdiginde illa ki karsilik veriyorum okuz degiliz sonucta.

Buradaki garip durum su,oyle bir ortamda karsilastik ki motorcularin
    yuzde 95 i birbirine selam verir oyle bir yer.

Ama karsi tarafta benim gibi biri ki olabirrr.Amma sen bana neden tip tip bakiyon ibibik.gunahini almiyim ama selam vermedim diye uyuz oldu..boyle durumlari kafaya takiyosan bir de sen once selam vermeyi denesen heee,nasil olur gs ciii ?
    Hirbocum, kusura bakma ama oz guvenin tabii ki eksik.

Niye selam vermiyorsun, sadece verenlerin selamini aliyorsun biliyor musun?

Cunku insanlara selam verip, onlarin seni iplememe riskini goze alamiyorsun.

Bunun asil sebebi de senin iplenmeyecek biri olman degil, sadece senin kendini oyle gormen.

Her lafi uzerine alip asagilayici ifadelerle tepki vermenin nedeni de bu. Cunku bizzat kendini kucuk ve asagi goruyorsun.

Belki GS'ci vatandasta oyledir, ne bileyim. Ama biriniz saglikli olsaydi, tip tip bakip beklemek yerine verirdi bir selam karsilik beklemeden...
    allegromod bunu beğendi.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe,denize girdiniz mi,cok guzeldi.Bugun itibariyle sezonu kapadim..hava bozuyor, benim gibi bir delikanli icin bile zor artik :p
    valla girmedim ama pişman olmadım değil. hava da denizde çok güzeldi.Ey kış gelme biraz daha bekle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hirbocum, kusura bakma ama oz guvenin tabii ki eksik.

Niye selam vermiyorsun, sadece verenlerin selamini aliyorsun biliyor musun?

Cunku insanlara selam verip, onlarin seni iplememe riskini goze alamiyorsun.
    olm ne ilgisi var,bana sacma geliyor selam verme olayı,mecbur muyum ? ama karşı tarafada ayıp olmasın diye de mecbur bakmak zorunda kalıyorum verilecek bir selamı gormezden gelmeyeyim diye.

Hele boyle motorttan aşşa elini sarkıtıp zafer işarti yapanlar ıyyyy bir ozentilikk bi ozentilikk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla girmedim ama pişman olmadım değil. hava da denizde çok güzeldi.Ey kış gelme biraz daha bekle.
    valla kuzey ege de sezon kapandı artık.onumuzdeki hafta yagış 19 dereceler gorunuyor.Guneye kaçman gerekir

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    bazen site yönetiminin sırf siteye hareket gelsin diye bu hırbonen karakterini oluşturup, buraları okudukça eğlendiklerini düşünüyorum...
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen site yönetiminin sırf siteye hareket gelsin diye bu hırbonen karakterini oluşturup, buraları okudukça eğlendiklerini düşünüyorum...
    ooo alikenan rc8 i satmışın.ama yine elinde kalacak bir makina olan rs4 mu aldın ? İşin gucun farklı olmak heee

Motosikleti
    Tvs Apache rtr 150
    bana genelde büyük hacimli motorlar korna çalıyor karşıdan gelen niyeyse benden kaynaklı küçümseme hissediyorum 😂😂😂

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Alikenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu... Emüle simüle etmeye ne hacet? Memlekette ruh hastasından bol ne var? Kendiliğinden dadanıyorlar işte...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yok yahu... Emüle simüle etmeye ne hacet? Memlekette ruh hastasından bol ne var? Kendiliğinden dadanıyorlar işte...

Olm ruh hastalığı nerden cıktı yav,neye takıldın şimdi sen kolormatik ? Once dedin "Eger icinizde "ya selamimi almazsa" stresi varsa kimseye selam vermeyin. Selam verecekseniz de karsilik beklemeyin, ki boyle acaip durumlar olusmasin"

Dedim ben zaten selam vermiyorum , şimdi de selam vermiyoruz diye ruh hastası yaptın beni fetoş,ayıp ayıp.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)