Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yeni Triumph Tiger Sport 660

Motovento
    REKLAM ALANI

[QUOTE=Ezio41;4653170]Neden yakmıyor peki? Çünkü 250 cc gibi kullanıyorlar da ondan. Sert kullansınlar da görelim.. Ha NC kullanmışsın ha XMAX 250.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Sert Kullanacak olan başka makinaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgisi yok ama belirtmek istedim: Düzelmesi gereken bir diğer kafa istisnasız herkesin motosikletine kasko yapması lazım ki şu kasko ücretleri düşsün.
    Cok sey istiyorsun hocam, "trafik sigortasi yapmam ben, enayi miyim?" diyenler vardi forumda, kaskoya gelene kadar
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden yakmıyor peki? Çünkü 250 cc gibi kullanıyorlar da ondan. Sert kullansınlar da görelim.. Ha NC kullanmışsın ha XMAX 250.
    xmax gibi kullanacaklarsa niye xmax'a binmiyorlar? xmax NC'den daha kullanışlı hem de. Yani işe gidip geleyim, eşyaları taşıyacak yeri olsun çok yakmasın vb. bakımından xmax daha avantajlı. Hem xmax ile yağmurda üstün başın çamur olmaması avantajı da var.

Haa, biraz daha gitsin isteniyorsa xmax 400 var gayet yeterli gücü. İlle honda olacak deniyorsa da forza var mis gibi.
    levend84 ve Ezio41 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax gibi kullanacaklarsa niye xmax'a binmiyorlar? xmax NC'den daha kullanışlı hem de. Yani işe gidip geleyim, eşyaları taşıyacak yeri olsun çok yakmasın vb. bakımından xmax daha avantajlı. Hem xmax ile yağmurda üstün başın çamur olmaması avantajı da var.

Haa, biraz daha gitsin isteniyorsa xmax 400 var gayet yeterli gücü. İlle honda olacak deniyorsa da forza var mis gibi.
    Nerelerdesin iksmaksçi salih başkan

At kafasi maskeni giyde gel foruma

Iksmaksa veriyorlar odunu

Sensiz forum,öksüz,yetim,biçare....

Şaka bir yana nedir bu xmax in çektikleri,hee bende bir dönem kullandim ve satinca rahatlamistim orasi ayri mesele
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Valla bundan sonra scooter alırsam; ya X-ADV olur ya daha daha ufak bir tercih olarak yeni Piaggio Beverly 400 olur. Bunları alamıyorsam da almam valla scooter. (İstanbul için konuşuyorum. Bodrum'da olsam mesela scooter bile gereksiz; oranın motosikleti Crypton S...)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Valla bundan sonra scooter alırsam; ya X-ADV olur ya daha daha ufak bir tercih olarak yeni Piaggio Beverly 400 olur. Bunları alamıyorsam da almam valla scooter. (İstanbul için konuşuyorum. Bodrum'da olsam mesela scooter bile gereksiz; oranın motosikleti Crypton S...)
    X-ADV dedin gozlerim yasli kaldi bak ;(
    Cok pahali yaw, bir de kullanabilir miyim diye dusunuyorum yoksa yine alicam uygun olsa.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    x-adv deme yaa fakirliğin gözü kör olsun. Alabilecek param olsa xmax'ı satar alırdım. x-adv için tek çekincem onda da zincir var, zincir temizlemekle uğraşacaksam ne diye acootera biniyom o zaman demek olur. Forza 750 ile ikisi arasında kararsız kaldım bak ama nasıl olsa ikisini de alamam bu yüzden dert etmeyeyim. ABS'li iksmaks'ımla mutlu olayım.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok pahali yaw, bir de kullanabilir miyim diye dusunuyorum yoksa yine alicam uygun olsa.
    Lifan tay100 tavsiye ederim,3 valfli,cidden saglam makina.
    Cyan bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ingilterede en ucuzu sınıfının ve en güçlüsü diyo abiler ama bizde korlar bu en güçlüsü o zaman en damarlısı olmalı der muhtelen zira trident te ucuzdu güyya :D vitrine ekmek banmaya devam

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan tay100 tavsiye ederim,3 valfli,cidden saglam makina.
    Hocam bana neden yazdin bilmiyorum ama kullanacagim bir motosiklet degil Lifan Tay, benim ihtiyacimi gormez. Zaten hali hazirda Forza 250 kullaniyorum, gecmek istedigim tek motosiklet/scooter su an X-ADV, cunku Forza ile giremedigim yollar var, otomatik olmasi, Honda olmasi, sekilli sukullu olmasi, guclu olmasi benim aradigim ozellikler zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

x-adv deme yaa fakirliğin gözü kör olsun. Alabilecek param olsa xmax'ı satar alırdım. x-adv için tek çekincem onda da zincir var, zincir temizlemekle uğraşacaksam ne diye acootera biniyom o zaman demek olur. Forza 750 ile ikisi arasında kararsız kaldım bak ama nasıl olsa ikisini de alamam bu yüzden dert etmeyeyim. ABS'li iksmaks'ımla mutlu olayım.
    Forza 750'de zincirli

Neyse konuyu baltaladik iyice zaten.
    espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Hocam bana neden yazdin bilmiyorum ama kullanacagim bir motosiklet degil Lifan Tay, benim ihtiyacimi gormez. Zaten hali hazirda Forza 250 kullaniyorum, gecmek istedigim tek motosiklet/scooter su an X-ADV, cunku Forza ile giremedigim yollar var, otomatik olmasi, Honda olmasi, sekilli sukullu olmasi, guclu olmasi benim aradigim ozellikler zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Forza 750'de zincirli

Neyse konuyu baltaladik iyice zaten.
    Hocam yanliş eklenti oldu,

@Cyan için yazmiştim,crypton konusu geçti.
    gurcanozturk bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sert Kullanacak olan başka makinaya
    Sert kullanacaklara Tracer 900 GT güzel gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

XMAX'in bagaj avantajı çok daha iyi NC'nin bagajından. Hem daha hafif, nasılsa NC de XMAX'in gittiği hızlarda gidiyor. XMAX'in tek silindir olması da daha ekonomik olur, amaç cebi düşünmekse
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Sert kullanacaklara Tracer 900 GT güzel gider

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

XMAX'in bagaj avantajı çok daha iyi NC'nin bagajından. Hem daha hafif, nasılsa NC de XMAX'in gittiği hızlarda gidiyor. XMAX'in tek silindir olması da daha ekonomik olur, amaç cebi düşünmekse
    xmax da otobana çıkınca 130-140'la gidebiliyor, bagajı daha büyük, işe gidip gelirken üstün başın çamur olmuyor yağmura yakalanınca. 250cc olduğu için mtv de daha düşük.
    Ezio41 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Daha çok satılmasının sebebi kullanmaktan çok ticarete dökmekten kaynaklı. Sarı sitede kullanılmamış onlarca sıfır ve düşük km mevcut ve hepsinin fiyatı sıfır fiyat listesinden pahalı. Bunun sebebini hepimiz biliyoruz zaten hocam Zamlar bu şekilde artmaya devam ederse, NC her zaman pahalı olur Trident'ten. Trident 130 olursa, NC 150 olur.
    Sebep Kılıçdar? Veya bölücü kebapçılar?
    Osm@n bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kısmet olur inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Ya zincir temizliği yağlama falan senin gibi kullanıcı için büyük dert değil, az km yapıyorsun. Günde 300-400km yapıyor olsan harbi dert...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanliş eklenti oldu,

@Cyan için yazmiştim,crypton konusu geçti.
    İyi Lifan Tay da aklımızda bulunsun taşrada terlik niyetine, eyvallah.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sebep Kılıçdar? Veya bölücü kebapçılar?
    Sebep fedöncüler ve dış minnaklar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

xmax da otobana çıkınca 130-140'la gidebiliyor, bagajı daha büyük, işe gidip gelirken üstün başın çamur olmuyor yağmura yakalanınca. 250cc olduğu için mtv de daha düşük.
    4 silindir ve enduro sevgisinden bir gün vazgeçersem, ben de XMAX alıp keyfime bakacağım
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motor guzel fakat anlam veremedigim bir durum var.

Tiger 850 sport zaten vardi simdi de 660 sport.İkisi de 3 silindir.Beygir ve tork aman aman farkli degil.

Fiyat cok mu farkli olacak ? Sanmiyorum

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Tracer egsoz en altta artçılı kullanımda kasislere sürtüyor, nc nin deposu çok saçma yerde ve ağırlığa göre motor gücü zayıf, ikisi de elendi benim için, bunlar gibi yeni gelecek olan modellere bakmak lazım.

Motosikleti
    ......
    CB 500 X i getirse honda tr.

Fiyatida 75-80 bandin da yapsa piyasayi yikar geçer.tam gündelik makina

Ama nerde öyle zencide beyaz kravat..

Blok ve şasi 500F le ayni ama öne dual disk ve upside maşa koymuş honda.esasinda zaten frenleri iyiydi makinanin,şimdi daha da iyi olmuştur.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NC ve Tracer ayni cumle icinde kullanmak buyuk ayiptir ki bunu bana yazdirarak ayni ayiba ortak ettiniz.
    NC tamamen pazarlama stratejisi ile 70x cc bandina yerlestirilmis bir makina. 400cc makinalar ile kiyas edilecek seviyede.
    O klasmanda olup da 700cc civari hemen hemen her makina NC yi döver. Cift vurur tek sayar.
    Ha memleketimizde skuterden gecis yapan memur tayfasi motorudur ve gayet guzel makinadir, az yakar, normal kacar, extra deposu vardir, saglamdir, vs vs, ama bir Tracer ile ayni cumle icinde kullanmak ayiptir.
    levend84, mattiadestro, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)