Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Ülkede Motosiklet Kullanmak Adeta Rus Ruleti Oynamak Gibi

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videolara bakınca motosikletlerin aradan geçmeye calısması, hatalı sollama ve makas atma ya da fazla hızlı gitmesi gibi hataları var.

Sadece arabaları suclamamak lazım.

10 kazanın 6sı araba sürücüleri nedeniyle olsa bile 4 ü tamamen bizim sucumuz. Kendimizi düzeltmeden karşı tarafa saydırmamak lazım.
    lokalsürücü ve Voltaren bunu beğendiler.

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Kayıp düşenlere lafım yokta bir kaçı ben burdan geçerim diye düşünüp patlıyorlar ne gerek var abi altında ki motorla zaten trafikten maximum faydalanıyorsun 10 dakika da gideceğin yere 5 dakika da gidiyorsun niye bunu 2 ye 3 e indirmekle uğraşıyorsun bir frene dokun sağına soluna bak motosiklete binerek zaten yeteri kadar risk alıyoruz ne gerek var.

Geri kalanı da zaten hödük araç sürücüleri ve canının kıymeti olmayan yayalar
    lokalsürücü ve Voltaren bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu izledim çoğunda motor sürücüleri hatalı.
    Voltaren bunu beğendi.

ben hiç bir zaman anlamıyorum yol ayrımlarında var gücünde gitmeleri, ben şahsım olarak kırmmızı ışıkta sola veya sağ yola

döneceğim zaman bile sürekli kontrol ediyorum. Malum ben bu kırmızıda geçerim diyen sürücüler, telefonla konuşurken dikkat eksikliğinden kırmızı

ışığı görmeyenler.

Kesişim yollarında bile sürekli hızımı düşürürüm kontrollü geçerim araba sürücüleri kadar yayalarda ayrı bir maganda motorla giderken neredeyse

karşıdan karşıya geçmek isteyen yayalar üstüme çıkıcaklar bende ara gaz yapıp bi s..çtırıyorum onları ama nafilee ah ahh medeniyetler seviyesinin

üstüne çıkmış ülkem benim . . .

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Geçen gün bende iyi bi kaza atlattım dediğin gibi bu ülkede motor sürüyorsan kimse beni görmüyor görünmüyorum gibi süreceksin, ben bunu öğrendim atlattığım kazadan sonra,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)