Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoruma sonbahar müjdesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    —Duydun mu? Eylül geldi. Sonbahar kapıdaymış. Yine sarıyla, turuncu, süsleyecekmiş dalları ve yolları. Az kaldı, biraz daha sabret. İlk yaprak dalından düşer düşmez, sen ve ben yukarılara, kuzeye çevireceğiz yüzümüzü. Sonbaharı tanıtacağım sana.
    Geçen gün Kapadokya muhabbeti geçti dost sohbetin de. Sahi sen hiç görmedin dimi oraları. Ahh bir bilsen ne yakışır sarıyla turuncu o masal diyarına. Sonbaharın en güzel yolları oralardadır. Bir bilsen…
    Sakın hızını arttırıp ta yoldaki ağaçları saymaya kalkma. Unutuverirsin sırtındaki beni. O çıplak ağaçların soğukluğu üşütmedi beni, seni hiç üşütmez emin ol.
    Ama köylerden geçerken yavaş git de, el sallaya bileyim pembe yanaklı çocuklara. Onlarsız hiç olmadı olmayacakta. “amca bu kaç gidiyo” sorusuna gülmeyeli çok olmuştu. Durup bi kahvenin önünde kulak verelim çocuklara.
    Az kalsın unutuyordum güneş bir başka eyvallah der insana oralarda. Mahzun batar. Kıskanır yıldızlar süsleyecek diye gökyüzünü. Ya o gecenin tam ortasında senin sesin…
    Özledim mi yine nedir yolları.
    Hadi son bahar çal kapıyı. Motorumda bende yol gözler…

( akalteke'ye hitafen yazılmıştır )
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bahar geldi yağmurlar başlar şimdi. motor kullanmak yalan olur karadenizde.

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor surmek her mevsimde guzel, hem ben kisin daha guvenli hissediyorum kendimi.

Mili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel biryazı teşekkürler.
    Ben rehnedilmiş yelkovan gibi... hani akrep'i seven ama yüreği takvim yokuşlarında...

edizel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili dostlarım..
    yazın..motora binmek önemli değil..yarenler..önemli olan motora KIŞIN binebilmek.bana görede kışın daha zevkli ve daha dikkatli oluyor insan..herkese hayırlı ve kazasız sürüşler..dilerim...
    [B]İNSANLARLA YAŞAMAK İÇİN ONLARA MUTLAKA SABIR GÖSTERMEN GEREKİR...[/B]:cat:

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakalım bende yeni aldım çinlimi lastikler kayıyor diyorlar yağmur yağınca test edeceğiz aman dikkat bu lastik işinin şakası yok !

benkaan yazın çok etkileyici kapadokyada bulunmuş gezmiş ve havasını almış birisi olarak oranın 4 mevsim ayrı güzellikleri olduğunu düşünüyorum

edizel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni çinlin hayırlı ve uğurlu olsun..kazasız belasız kullanmanı dilerim.evet yağmurlarda kayma olasılığı oldukça fazla..mutlaka koruyucularınla kullan derim..vede ıslak zeminlerde ani fren yapma...yavaş ve sakin ol..benim başıma geldiğinden dolayı söylüyorum..
    [B]İNSANLARLA YAŞAMAK İÇİN ONLARA MUTLAKA SABIR GÖSTERMEN GEREKİR...[/B]:cat:

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Helal bee.... kim tutat seni göster enerjini.... güzel bi yazı kaancım diline yüreğine sağlık.... iyiki varsın.... bu arada yaz kış motora binerim ben. kışın tulumu çekip yola düşmek kaskınönüne düşen damlacıkların rüzgarla yana kaymasını izlemek güzel ( tabiki yola bakmayı ihmal etmemeli )

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    şairmisin nesin kaancım sana bundan sonra nazım hikmet demeyi düşünüyorum neyse sonbaharı kimse bukadar şah şahlı anlatamazdı bence ağzına sağlık

Motosikleti
    250 mct
    canım dostlarım çok sağolun.
    anlaşıla bilmek ne güzel...
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Sevgili kaan bana atfen yazdığın bu yazıdan onur duydum. Kelimelerinin sıcaklığı sonbahar serinliğinde sımsıcak içimi kapladı. İnan bu yazının bana atfedilmesi en az yazıdaki çocuklar kadar benimde yanaklarımı pembeleştirdi. Mahçup ve minnettar ettin beni. Çünkü bilirim Yazılan bir yazının ne kadar kıymetli olduğunu ve bilirim o kelimelerin ekrana dizilirken nerelerden kopup geldiğini.

İnsan bazen birşey verirken içine yüreğini koyar. sağol

akalteke
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    250 mct
    sizin yüreğinize armağan olmuş bi kelimeyle size cevap vereceğim.
    "estafurullah."
    sizin pencerenizden baka bilen her insana güzeldir hayat. ve her insan bir duygu selidir.kimi kendine akar.kimi de bir gönülden diğerine.
    teşekkür ederim...

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Benkaan guzel bir yazi, ayrica Sen son bahari beklerken ben ilk bahari bekliyorum, demir atimi gelincik tarlalarina surmek istiyorum
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    çok güzel bir yazı olmuş paylaşım için sağol..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler