Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosikletimiz çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI
    murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brezilya da yolda giderken falan onunu kesip motor falan çalıyolar ya,acaba biz o duruma gelecek miyiz cok merak ediyorum.
    10 milyon multeci fıkır fıkır doğuruyor,ulen bu ulkenin cocukları zaten su an işsiz geziyor.Bir de milyonlarca multeci eklenince ne olacak

"Gece yatağa aç girip sabah kılıcını kuşanmayan adama şaşarım"
    "aç köpek fırın deler"

başımıza gelecekleri yukardaki iki soz açıklıyor.Neyse ki eski zayıf turkiye yokta geleceğe umutla bakabiliyorum.yoksa varya yaaa, yarra yering(şarap)

ilk kez bir yorumuna tam olarak katılıyorum.
    TATOĞLUBİLİŞİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi çok çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda temiz bir şekilde hayrlısıyla bulursun. İki kişi olmalarına bakılırsa bunlar senin motoru önceden gözlüyormuş ,giyimlerine bakılırsa kullanıp atan değil belli bir şebekenin şebekleri. Münferit bir motor markası çalındığına göre özel sipariş alınmış olabilir. Senin motorundan olupta yakın zamanda kaza yapan birileri müşterileri olabilir.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    geçmiş olsun inşallah bulunur.2012 yılında benim de motorum çalınmıştı.Acısı bir başka oluyor.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı siyanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda temiz bir şekilde hayrlısıyla bulursun. İki kişi olmalarına bakılırsa bunlar senin motoru önceden gözlüyormuş ,giyimlerine bakılırsa kullanıp atan değil belli bir şebekenin şebekleri. Münferit bir motor markası çalındığına göre özel sipariş alınmış olabilir. Senin motorundan olupta yakın zamanda kaza yapan birileri müşterileri olabilir.
    Sevgili siyanoz,motorumla yaklaşık 2 aydır Bursa dışında( ÇEŞME )tatildeydim . 15 gün önce döndüm.
    Ben yokken tamami benim mahallemde 3 tane daha motosiklet hırsızlığı olmuş. Ben bunu kendi olayımdan
    sonra ögrendim. Benimki 4. hırsızlık. Bir tanesi bulunmus.
    Hırbovvvvv demek ki ESKİ TÜRKİYE den henüz tam kurtulamamışız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

O çalınan motorlarin her biri farkli farklı marka ve modeller. Yani sipariş üzerine değil , hangisini
    çalabilirse durumu.
    bursevi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu kendi olayımdan
    sonra ögrendim. Benimki 4. hırsızlık. Bir tanesi bulunmus.
    Hırbovvvvv demek ki ESKİ TÜRKİYE den henüz tam kurtulamamışız.[COLOR="Silver"]
    Bursali,kurtulmak kolay değil ki ? bir 20 yıl daha lazım bize.Resmen enkaz devraldık.

Bi de bak bir motor bulunmus,demek ki helal parayla alınan mal bulunuyor,senin ki de bulunur bence.Uzme kendini yaşlı adamsın dunya malı dunyada kalıyor ali :(

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    geçmiş olsun, kıpırdamadan sabit dursak bizi de çalıp götürürler, beylikdüzü "kristal şehir" de Ali abi vardı, onunda motosikleti çalınmıştı ve sonra bulunmuştu, ama bulunduktan sonraki halinden bahsetmek istemiyorum, tamir ile uğraşmayıp o şekilde satmıştı öyle söyleyeyim..

kusura bakmayın ben böyle durumlar yaşanıyor iken başka şeyler ile övünecek mecal bulamıyorum kendimde.. hele dün haberde bir afganın saldırısına uğrayan 17 yaşındaki kızın son halini gördüm içim parçalandı.. namuzsuz korkak insanlar savaştan kaçıyoruz diye ülkemize geliyorlar ve burada aslan kesiliyorlar..

suç oranı eskiye göre ne durumdadır bilmem ama iyiye gideceği söylenemez, fakirliğin olduğu yerde hırsızlık ve kaçakçılıklar artar.
    birbilent ve M.balibey bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, kıpırdamadan sabit dursak bizi de çalıp götürürler, beylikdüzü "kristal şehir" de Ali abi vardı, onunda motosikleti çalınmıştı ve sonra bulunmuştu, ama bulunduktan sonraki halinden bahsetmek istemiyorum, tamir ile uğraşmayıp o şekilde satmıştı öyle söyleyeyim..

kusura bakmayın ben böyle durumlar yaşanıyor iken başka şeyler ile övünecek mecal bulamıyorum kendimde.. hele dün haberde bir afganın saldırısına uğrayan 17 yaşındaki kızın son halini gördüm içim parçalandı.. namuzsuz korkak insanlar savaştan kaçıyoruz diye ülkemize geliyorlar ve burada aslan kesiliyorlar..

suç oranı eskiye göre ne durumdadır bilmem ama iyiye gideceği söylenemez, fakirliğin olduğu yerde hırsızlık ve kaçakçılıklar artar.
    Yalnız o Kristal Şehir denen yer Beylikdüzü'nde değil "Esencılıs" diye bilinen Esenyurt tarafında.
    Tabi Beylikdüzü de her ne kadar biraz daha iyi bir yer olsa da "Esencılıs"a çok yakın olması da sorun tabi.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalınan motorlarin her biri farkli farklı marka ve modeller. Yani sipariş üzerine değil , hangisini
    çalabilirse durumu.
    Ali kardeşim motorunun çalındığına üzüldüm.uzun süredir kullanıyordun.umarım bulunur..yakınlarında yada geçtiği muhtemel güzergahta kameralar mutlaka vardır. senin öyle bir öngörün varsa bu kameraları tesbit edebilirsen polise yardımcı olabilirsin. fazla zaman gecerse bu görüntülere ulaşamazsınız..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ali abi son durum nedir?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi son durum nedir?
    Mustafa ümit ve sabirla 《 TÜRK POLİSİ YAKALAR. 》 olayınin gerçekleşmesini temenni ediyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Uğur hocam eski görüntülerin hepsi olaydan 4 saat sonra emniyete ulaştirildi.
    bursevi

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hırsızlardan nefret ederim. Yıllar önce bütün maaşım cebimden çalınmıştı. O kadar üzülmüştüm ki bir hafta boyunca "hırsız yakalarsam canını alacağım" diye sayıkladım. Daha sonra bir hırsızı yakalamak kısmet oldu. Gencecik bir çocuktu. Zarar vermek bir yana acıdım, üzüldüm.

Motosiklet kullanılıp bir köşeye atılmazsa organize bir çete çaldı demektir. Başka hırsızlıklar da olacaktır. Konu ciddiyetle ele alınırsa çete ortaya çıkar. Esas patron motosikletleri parçalayıp çıkma parça ticareti yapan kişiler. Bu kişiler yakalanmazsa hırsızlık sektörü büyümeye devam eder. Burada tek bir motosiklet değil tüm vatandaşların can ve mal güvenliği söz konusu. Umarım sadece motorunuz değil bu şekilde çıkma parça ticareti yapan kişiler de ortaya çıkarılır.
    Kerem34_, espresso, Cyan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Çıkma parça satan / kullanan işyerlerinin çok sıkı denetlenmesi lazım. O zaman biter bu işler...
    espresso, KırmızıGrom ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    2018 yılında motoru çaldırmıştım. Kuba razore 150 idi bildiğiniz cg. Yaklaşık 2 sene sonra bulundu kırsal bir yerde kavşakta kaza sebebiyle, çalan suriyelilerdi fakat ceza almadılar. Motor ile kaza yapıp yakalanmışlar. Motoru hurda halde sattım.

Çalanlar parça amaçlı çalmıyorsa eninde sonunda bulunur ama ne halde bulunur Allah bilir. Fakat parça için çalınmışsa üzülerek söylüyorum o motordan umudu kesmek lazım.

Genelde mt25, r25, cbr250r, ns200, rs200 gibi piyasa motorları bulunduğum bölgede çok fazla çalınıyor. Çoğunluğu da bulunmuyor.

Tekrar geçmiş olsun en yakın zamanda bulunur inş.

Allah yardımcın olsun tez zamanda sağ salim eline geçsin evin önünde akşam park ederken mi oldu yoksa 2 dakika bakkaldan sigara alıp geleyim formatında mıydı akşam park ederken zincir vs oluyor muydu bursanın kötü nam yapmış kavga gürültülü ilçelerini gez yanında 3 4 cesaretli adam olsun

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Çok kıymetli Ali abim. Ne kadar üzüldüğümü tarif bile edemem. Çok geçmiş olsun. Kalbinin güzelliği gibi, bahtının da güzel olmasını temenni ediyorum. İnşallah tez zamanda hasarsız bir şekilde bulunur.

Değerli forum üyeleri, Ali abinin motosikletinde egzoz aşağıda bulunmakta ve Türkiye'de başka hiçbir makinede bu durum söz konusu değildir. Çalanlar cok profesyonel görünse de, bir anlık gaflet sebebiyle satmaya da çalışabilirler. Facebook marketplace, sarı site vs. Dolaşırken evolara dikkat etmenizi rica edeceğim.

Ali abim, tekrar geçmiş olsun.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Geçmiş olsun inşallah bulunur.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız o Kristal Şehir denen yer Beylikdüzü'nde değil "Esencılıs" diye bilinen Esenyurt tarafında.
    Tabi Beylikdüzü de her ne kadar biraz daha iyi bir yer olsa da "Esencılıs"a çok yakın olması da sorun tabi.
    oturma banklarında esenyurt belediyesi yazıyor ama bildiğin beylikdüzü orası işte, Beko nun karşısındaki site, web site, kristal city, kristal şehir... Her haliyle berbat bir tasarım ve seçim, zaten kalabalık olan beton yığınlarının çok olduğu bir yer ve bu yetmezmiş gibi 5000 dairelik bir site olan kristal şehir..

birde oralar aşırı rüzgar alıyor, bence yerleşim yeri değilde rüzgar panelleri konulmalıydı sadece, lanet olsun bu istanbul belediyesine, öncekilerede şimdikine de, alayı gerizekalı.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)