Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TV yayınlamıyor bari ben yayınlayayım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokhan85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Geçtiğimiz haftasonu 2021 TMF GP şampiyonasının 4. ayağı (son yarışı) düzenlendi.

Haberi olanımız vardır, olmayanımız vardır, belki izleyebileceği bir aracı yayın olsa hiç kaçırmadan takip edebilecek kişiler vardır. Her neyse malumunuz motorsporları ülkemizde ısrarla göz ardı edilmekte. Ve onca emek, zaman, para harcanan TMF yarışları hiçbir yerde yayınlanmamakta. Bu nedenle en hızlı yarışçılar bile kayda değer sponsorluklar alamamakta.

Belli ki bu konunun bir çözümü yok. En azından kendi kameramdan çektiğim, 2021 TMF GP SS300R 4. Ayak yarışını sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim için heyecanlı ve zevkli bir 5.lik mücadelesi oldu. Hatasıyla günahıyla ilk sezonumu tamamlamış oldum. Seneye hızlanır da podyum görebilirsek ne mutlu ; )

https://youtu.be/zrTHSXhG3Lg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Youtube linkini forumda düzgün biçimde paylaşmayı oldum olası beceremem : )
    Jeansque, tommygun, Barisozde ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    HONDA CBR1000RR, Pendik/İSTANBUL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    "kardeşim viraja çok dengesiz ve yavaş giriyorsun belli ki rcnin hakkını tam anlamıyla veremiyorsun bence darlıkta ve boş alanda daha fazla antrenman yapman gerekli" gibi bir yorum gelmesi kuvvetle muhtemel burda ybrli,tapkeysli, extra camlı adamlar seni yadırgayabilir abi. gururumuzsun inş. bir gün 1. olursun ama yinede şile e5'e gel binliğinle seni bi gün deliyim saygılar sevgilerr

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı gokhan85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz haftasonu 2021 TMF GP şampiyonasının 4. ayağı (son yarışı) düzenlendi.

Haberi olanımız vardır, olmayanımız vardır, belki izleyebileceği bir aracı yayın olsa hiç kaçırmadan takip edebilecek kişiler vardır. Her neyse malumunuz motorsporları ülkemizde ısrarla göz ardı edilmekte. Ve onca emek, zaman, para harcanan TMF yarışları hiçbir yerde yayınlanmamakta. Bu nedenle en hızlı yarışçılar bile kayda değer sponsorluklar alamamakta.

Belli ki bu konunun bir çözümü yok. En azından kendi kameramdan çektiğim, 2021 TMF GP SS300R 4. Ayak yarışını sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim için heyecanlı ve zevkli bir 5.lik mücadelesi oldu. Hatasıyla günahıyla ilk sezonumu tamamlamış oldum. Seneye hızlanır da podyum görebilirsek ne mutlu ; )

https://youtu.be/zrTHSXhG3Lg

https://ibb.co/nfYq8gr

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Youtube linkini forumda düzgün biçimde paylaşmayı oldum olası beceremem : )
    Tebrikler.

Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    1. Olmak için yas geçti gitti ; ) Kim ne derse başım gözüm üstüne, zaten hatalar üzerine daha pro arkadaşlarla istisarelerimizi yapıyoruz. Sağol temennilerin için dostum ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İzlemesi çok keyifliydi.

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    Alıntı gokhan85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Olmak için yas geçti gitti ; ) Kim ne derse başım gözüm üstüne, zaten hatalar üzerine daha pro arkadaşlarla istisarelerimizi yapıyoruz. Sağol temennilerin için dostum ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Teşekkür ederim
    buradaki tapkeysli extra camlı motor kullananları değerlendirmesi önemli değil ben proflarla takılıyorum zaten diyip herkeşi karşına aldığının farkındasın dimi abi

Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzlemesi çok keyifliydi.
    Teşekkürler, birbirine yakın hızda rakipler yarışta denk gelince seyir keyfi artıyor, yarış keyfi de öyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buradaki tapkeysli extra camlı motor kullananları değerlendirmesi önemli değil ben proflarla takılıyorum zaten diyip herkeşi karşına aldığının farkındasın dimi abi
    Buradan bir anarşi çıkmaz, boşa uğraşma; )

sadece mx ve endurocu olarak keyifle izledim başarılar

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    tebrikler, umarım bir gün ben de önce pist'e girebilirim :'(

Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece mx ve endurocu olarak keyifle izledim başarılar
    Teşekkürler, birgun imkanlar el verirse enduro yapmak da isterdim. Muhtemelen en az pist kadar keyiflidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler, umarım bir gün ben de önce pist'e girebilirim :'(
    Biraz imkan meselesi. İnşallah bir gün bu hayalin gerçek olur.
    atilas bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Tebrikler.
    Yayın için ayrıca teşekkürler.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Keşke daha çok görebilsek dediğimiz içeriklerden

Bileğinize kuvvet hocam.

Motosikleti
    HONDA CBR1000RR
    Ben teşekkür ederim
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)