Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muayenede küçük plaka geçiyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    önceki seneler için konu açılmış ama güncel bilgi almak istedim. 12*18 plakam var mühürlü ve vidasız. ağır kusur çıkarıyor mu küçük plaka, yakın zamanlarda yapan var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Hocam 12*18 plaka aldım delmek istemiyorum plakaliginizi nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    benim bildiğim kadarı ile bazı illerde serbest ve noterden direk bu şekilde istek yapılabiliyor, şoförler odası plaka basım merkezinde orijinal olarak küçük basılıyor. Düzceden motosiklet aldım orada bu şekilde idi, ikametgah Ankara olduğundan normal plaka verdiler, Düzce plaka isteseydim küçük plaka yapabilirdik dediler ama iş işten geçmişti artık. Yani evveliyatına bakmak lazım diye düşünüyorum

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 12*18 plaka aldım delmek istemiyorum plakaliginizi nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?
    Siyah silikonla yapıştırabilirsin. İmkanı yok çıkmaz. Ben önceki motorumu alırken önceki sahibi o şekilde yapmış. Plakayı değiştirmek istediğimde plakayı sökemedik. Neşterle dibini kese kese zor çıkardık. Daha sonra ben de yeni plakayı aynı şekilde yapıştırdım. 1 sene dağ bayır kullandım yine de sıkıntı çıkmamıştı.

Motosikleti
    250 nk 2018
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakalık almadım aluminyum bi plaka kestirdim içi köpüğümsü tam ismini bilmiyorum. onu deldim ve vidaladım. motosiklet plakamı da bu aluminyum plakanın üstüne çift taraflı silikon bantla bantladım. gayet yeterli oluyor mukavvemeti ama siyah silikon da kullanılabilir özellikle 250nkdaki gibi sıyırıcıdaysa plaka.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kisaca hayir. Muayeneden gecmez. Vida olamaz, ebati soforler odasinda edinebileceginiz standartlar disinda olamaz.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kisaca hayir. Muayeneden gecmez. Vida olamaz, ebati soforler odasinda edinebileceginiz standartlar disinda olamaz.
    Plaka vidalanabilir şuradan nasıl olacağına bakabilirsiniz: https://www.tuvturk.com.tr/plaka-yon...-hakkinda.aspx
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yıllardır vidalı plakayla geçiyorum muayeden ama benim plaka normal ölçülerinde herhangi bir kusur yazılmıyor far harici.

Gemlikteki istasyonda küçük plakayı geçirmediklerini görmüştüm fakat sahte plakamıydı yoksa şöförler odasına mı bastılımış bilemiyorum.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Şubat ayında muayeneden geçtim ben. Herhangi bir problem yaşamadım.

Motosikleti
    250 nk 2018
    Stickerı bastılar plakacığa geçiyormuş arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)