Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung markası hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertkewell37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Merhaba dostlar Hyosung markası nasıl sizce şu dönemlerde fiyat performans olarak alınırmı ? GT 250 R modeli görüntü olarak hoşuma gidiyor tam bir racing oturuşu vs. çift silindir olmasıda bir + benim için sizce nasıl yedek parça temini olsun veya motorları nasıldır sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Piyasadan silindi, arta kalanları da millet birbirine satıyor. Kimin elinde patlarsa.
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hyosung, Sym, Daelim, Kawasaki gibi Türkiye'de geçmişte bir şekilde popüler olup günümüzde eskisi kadar satılmayan, ülkeye getirilmeyen bir markanın motorunu almayı planlıyorsanız öncelikle lazım olduğunda yurt içi-yurt dışı nereden parça tedarik edebileceğinizi bulmanız gerek, ardından o motorun dilinden anlayan iyi bir usta bulmanız gerek, bütün bunları yaparken de karşınıza çıkan fiyatların 50 senelik klasik motor toparlıyormuşçasına kol gibi olmaması gerek. Yani attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değsin. 250'lik bir motor için o masraf ve araştırmaya girmeye değmez bence. Şekil şukul çok gösterişli ama yolda kalmak nedir hiç yaşadınız mı bilmiyorum ama sinirli adamsanız yakarsınız o motoru, kaldı ki Hyosung ülkemizde kuvvetli olduğu dönemlerde de saç baş yolduruyordu.
    ogzcngdk, fz6_fazer, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin bekası açısından artık ne yazık ki alınmaz.
    Piyasadan silindi.
    Kalan motorlar şehvetli gençlerin elinde cacık oldu, tek tük temizi kaldı.
    En yenisi 2016 model, halihazırda sıfır olarak satıldığı dönemlerde dahi kaporta aksamının parçalarının bulunması çok zordu.
    Yurtdışı parça tedariği zaten pahalı olan parçalarında kur ve vergiler nedeniyle ne yazık ki fazlasıyla değerini aşıyor.
    Şuan tek cazip yanı görüntüsüne kıyasla emsallerine göre uygun olan fiyatı, zaten o da dezavantajları yüzünden.

Ben 2015 yılında 2012 model aldım, keyifle bir sene 12 bin km kullanıp 25.500 kmde sattım. Uzun yollara da çıktım bana bir sorun çıkarmadı. Gel gelelim o dönemlerde bir kaza, büyük arıza yaşasaydım bir şekilde uğraşsam da toplayabilirdim. Ancak şu dönemde grenaj, mekanik ya da elektronik parçalardan hangisini bulabilirim bilmiyorum ancak epey sancılı olur.
    Kinky Kylie bunu beğendi.

Mertkewell37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Teşekkürler bilgiler için.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    cok sevdiğim bir motordu 2009 ve 2016 yıllarında iki defa aldım binlerce km kullandım.artık temizini bulmanız çok zor.parça çıkmacılara mahkumsunuz,ya motoru iyi anlayacaksın yada hyodan anlayan ustan olacak.bence bu saatten sonra bulaşılmaz

yedekparca konusunda merak edip ufak bir araştırma yaptım motopit,deltamotorlu a.merkezyedekparca gibi sitelerde ihtiyaç olabilecek neredeyse tüm mekanik parçalar var.tek sıkıntı plastik aksam gibi duruyor.hyosoung'un parcalarını yurtdısından da rahatlıkla siparis.hyosoung için yedek parça sıkıntısından bahsediliyor.çok satılan,piyasası olan küçük hacimli motorları saymazsak ,bırakın eski modelleri ülkemize getirilen yeni modellerin bile yedek parçası yok.distribütörlere bu konuda bende kırgınım temini için 45 gün süre veriliyor.kendim sipariş versem gelmesi 30 günü buluyor.Motosiklet seçme kriterler aslında bunları göz önünde bulundurmak lazım;çok el değiştirmemiş,her tamirci el atmamış,canı çıkmamış ,bakımlı bir motor olmalı.alır almaz ağır bakıma sokmak istemezsin.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulaşma....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)