Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ötv indirimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300.000 ve 1.3
    İlişkili yerleri kalın yazdım.
    Yanlış yazmışsınız. Doğrusu:

300.000 ve 1.3
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ötv düzenlemesi yapıldı. birçok alt segment araba yüzde 80 lik dilime giriyordu, onları yeniden yüzde 50 lik dilime girecek şekilde bir ayarlama yapıldı.

Ancak şu var, bayileri arayınca bu araçların birçoğuna yok diyorlar. Örneğin yeni leon ve golf. Giriş paketleri hiçbir bayide yok.

Eee ne anladım ben şimdi bu düzenlemeden?

Aman motosiklete de isteriz demeyin, en son ötv indirimi istediğimizde artırmışlardı.

Bizi temsil edeceğini düşündüğümüz senatörümüz de yabancı plakalı ultra lüks oyuncaklarıyla oynamakla meşgul. Ülkedeki fakirlik ve sefalet yüreğini öyle yaralamış ki ferrarisiyle 300 basmadan uyuyamıyormuş. Öyle diyolla...

Temmuz ayında 0 araç satış adetleri düşmüştü ötv düzenlemesi geldi. Demekki araç almayarak tepki gösterince birşeyler düzeliyor, sen ben almıyoruz ammaa, millet 300 Bin tlye c segment araçlara elinde tuzla koşuyor. Araç bayileri de zam üstüne zam yapıyor ayrıyetten elimizde araç yok algısı da iyi tuttu 2 sene yediler ekmeğini, ama artık kabak tadı vermeye başladı fiyat düşünce araç yok ,fiyat tavan yapınca araçlar bayilerde. Esnaftan hallice, bu şark kurnazı bayilerin millete şişirme fiyattan araçları itelemek için kırk takla atıyor. 2021 yılının ortasında 2020 araç satmaya çalışıyordu e araç yoktuda bu 2020 araç nerden peydah oldu. Önceden 230 küsür bin TL den sonra araçlar %80 ötv dilimine giriyordu, araç fiyatı cüzi miktar düşürülerek indirim gibi gösterilip araç %50 vergi dilimine sokuluyordu 230 bin TL üzerine aksesuar ıvır zıvır eklenip 245 e müşteriye satılıyordu kurumsallıkmış bilmem neymiş sıfır tamamen kurnaz esnf zihniyeti, Ağustos ayının satış adetleri de düşük olursa, ozaman ziller çalar kampanyalar görülmeye başlar o yok denilen araçlar gün yüzüne çıkar.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla gelicek arkadaşlar yüzde100 inanıyorum ötv indirimine.bu başlık ötv düzenlenmesi oldu indirim vs yok 230 bin ile 290 bin arasında araba satılmıyordu artık satılacak olay bu.indimi fiyatlar evet indi bazı modellerde 40 50 bin falan indi ama yine talibi zor çıkar.olan 2.el araba satıcılarına oldu kol gibi fiyatlar istiyorlardı artık isteyemicekler en çok onlara gülüyorum.seçim indirimi değil bu oda gelicek bana göre mayıs ayında nisan ayında kapış kapış durumu olucak her türlü taşıt için.300 e 1.3 falan gayet makul gidin direk alın 1.0 golf 440 bin audi a3 500 bin lira.ayağını yerden kessin dediğin araba 500k

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Muhtemelen o dilime giren araçları galericiler bayiler falan anında alacak.Son kullanıcı almak istese yine 10 15 fazla verip bu fırsatçılardan alacak.
    İhtiyaç yoksa almayacaksın.2021 model araçlar yıl başına doğru ellerinde kalınca bak nasıl düşüyorlar fiyatları.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işyerinde tarraco muhabbetini yaptık. isim ofsayt zaten.

-ne araba var sende?
    +tarraco

küfür eder gibi isim valla
    Bildiginiz gibi Seat modellerine Ispanya'daki sehirlerden/bolgelerden isim veriyor. Ibiza, Toledo, Leon vs.

Tarraco, Tarragona sehrinin antik ismiymis, onu da bugun bir gemi muhendisinin Youtube videosundan ogrendim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)