Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial z-one 150 gösterge paneli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    düldül(z-one)
    Selamlar gösterge panelim selden dolayı bozuldu ve internette bulamıyorum sitelerin hiçbirinde stok yok nasıl bulabilirim bu paneli facebook gruplarında ya da elinde olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Öncelikle geçmiş olsun, Allah şehrinize bir daha felaket yaşatmasın. Belki gözünüzden kaçmıştır diye ben de sizin yerinize araştırayım dedim, satış yapanların hiçbirinde stok yok. Sel suyu nedeniyle göstergeniz çalışmamaya başlamışsa belki bir yerler okside olmuştur, belki bir oto elektrikçisi gösterge içini açıp sorununuzu çözebilir.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Çin malı farklı bir motosikletin göstergesi olmaz mı acaba

Motosikleti
    düldül(z-one)
    bulamazsak tamir etmeye çalışıcaz ama içine çamur da dolmuş nasıl yapacağız bilmiyorum açıkcası servis değişmesi lazım demiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

gösterge kafa plastiklerinin içine tam oturuyor hocam başka gösterge takılmaz maalesef

Motosikleti
    mexico 150 nin gösterge paneliyle birebir aynı gibi geldi bazen oluyor ya çin malı bir motorun parçası diğerine de uyuyor o yüzden sordum.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulamazsak tamir etmeye çalışıcaz ama içine çamur da dolmuş nasıl yapacağız bilmiyorum açıkcası servis değişmesi lazım demiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

gösterge kafa plastiklerinin içine tam oturuyor hocam başka gösterge takılmaz maalesef
    Servisi sallama, servis denen işletme senin ihtiyacından ziyade kendi çıkarını önemser doğal olarak. Uğraşmak istemez parça değişimi önerir, tamir etmeye yeteneği yoktur parça değişimi önerir.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    bulamazsam tamir etmeyi deneyeceğim hocam sinyal boş ışığı devir saati falan çalışıyor ama dijital kısımın oraya çamur girdi kontrol edicez yarın duruma göre

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Bence de başka bir modelinki uyabilir. Mexico 150, wonder 150 motorlarına bak derim.

Motosikleti
    düldül(z-one)
    hocam gösterge buldum ama 2019 model galiba enjeksiyonlu ve absli modelin göstergesi yani gösterge de motor lambası ve abs lambası var benim motor ise karburatorlu ve absiz versiyon yani 2016 model gostergeyi alip taksam sıkıntı yaşar mıyım sadece bu 2 fark var sanırım

Motosikleti
    Alıntı turkerboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gösterge buldum ama 2019 model galiba enjeksiyonlu ve absli modelin göstergesi yani gösterge de motor lambası ve abs lambası var benim motor ise karburatorlu ve absiz versiyon yani 2016 model gostergeyi alip taksam sıkıntı yaşar mıyım sadece bu 2 fark var sanırım
    Bizim bir arkadaş 2012 model nc700s e nc750s göstergesi takmıştı bulamayınca farklı olan kısımlar çalışmıyordu sadece onun dışında bir sorun olmamıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)