Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1000 kmde amortisor patlaması. Garantiye girermi?

Motovento
    REKLAM ALANI

1000 kmde cukura vs dusmeden amortisorlerm lastıge kadar yağ ıcınde garantiye bsvurdum kabul edılırmı edılmezse neyapmam lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Normal şartlarda kabul edilmesi lazım ama çukura girmişsin vs diye kabul etmeyebilirler

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    jant kırmadıysa garantiye girmesi zor bence. düştünüz düşünce patlamış derler sanıyorum ki

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Düştüysem, çukura girdiysem bağla makineye göster diyeceksin. Sensör koymadılarsa da ucuza kaçmasaydınız, karı gibi ağlamayın şimdi diyeceksin. Çin, Hindistan üretimi motosikletse %90 üretim, parça sorunudur. 1000 km'de ne kadar çukura girebilirsin? Birde girmedim diyorsunuz zaten sert bir çukura. Yapmıyorlarsa yapmadıklarına dair yazılı, kaşeli kağıt alın. Yapıyorlarsa da alın. Tüketici mahkemesine gidersiniz. Yazılı belge olmadan boşuna şikayet etmeye uğraşmayın ama.

amortisör patlaması demeyelim keçelerin yağ kaçırıyor?1000km aslında keçelerin yıpranması için oldukça erken tahminim garantiye sokmayacaklardır.Montaj hatası mı?yoksa keçe darbe mi gördü?muayene sonrası kesin birşey söylenebilir.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    İş paraya dönerse diye söyleyeyim. Amortisör yağı 100 lira, keçe seti 100 lira, ön takım sökme takma ücreti de 400-500 lira alırlar.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    1000km de olduğun için kabul görür bence.yok mok derlerse bastır 1000km de 0 ayarında nerdeyse motor

Motosıkleti garantiye aldılar rks yetkılelerine teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)