Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Championhelmet.com dan alışveriş yapabilen var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Crf1000L
    Selamlar, yaklaşık 4-5 ay önce forumdaki konuları okuyarak championhelmets.com dan NXR kask sipariş etmiştim. Forumda stoklarda sıkıntı olabileceği almadan önce teyit ettirmenin yararlı olacağı yazıyordu. Bunun üzerine sitenin canlı desteğine ilgili modeli sorarak modelin stoklarda olduğunu teyit ettirdim ve kaskı satın aldım. 1 gün sonra mail yoluyla kaskın stokta olmadığını söylediler, 2-3 haftalık mail trafiğinden sonra parayı geri yatırdılar.
    1 hafta önce yine gaza gelip sitede "yeni" ibaresiyle satılan GT AIR 2 ve NXR 2 kasklarını satın aldım. 1 gün sonra gelen mailde NXR 2 nin daha hiçbir distribütörde olmadığını, GT AIR 2 ninse stoklarında olmadığını söylediler. 1 hafta içerisinde de parayı geri iade ettiler.
    Parayı alıp bu kısa sürede işletiyorlar mı yoksa başka bir oyun mu dönüyor yoksa gerçekten de stok bilgilerini asla tutturamıyorlar mı anlayamadım. İlgili siteden alışveriş yapabilen var mıdır bilmiyorum ama benim deneyimlerim bu şekilde oldu, siteyi kullanmak isteyen arkadaşların bilgilerine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı metehen__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, yaklaşık 4-5 ay önce forumdaki konuları okuyarak championhelmets.com dan NXR kask sipariş etmiştim. Forumda stoklarda sıkıntı olabileceği almadan önce teyit ettirmenin yararlı olacağı yazıyordu. Bunun üzerine sitenin canlı desteğine ilgili modeli sorarak modelin stoklarda olduğunu teyit ettirdim ve kaskı satın aldım. 1 gün sonra mail yoluyla kaskın stokta olmadığını söylediler, 2-3 haftalık mail trafiğinden sonra parayı geri yatırdılar.
    1 hafta önce yine gaza gelip sitede "yeni" ibaresiyle satılan GT AIR 2 ve NXR 2 kasklarını satın aldım. 1 gün sonra gelen mailde NXR 2 nin daha hiçbir distribütörde olmadığını, GT AIR 2 ninse stoklarında olmadığını söylediler. 1 hafta içerisinde de parayı geri iade ettiler.
    Parayı alıp bu kısa sürede işletiyorlar mı yoksa başka bir oyun mu dönüyor yoksa gerçekten de stok bilgilerini asla tutturamıyorlar mı anlayamadım. İlgili siteden alışveriş yapabilen var mıdır bilmiyorum ama benim deneyimlerim bu şekilde oldu, siteyi kullanmak isteyen arkadaşların bilgilerine.
    Aynısı bana da oldu. Stokta kask var dedi, sipariş ettim stokta kask yok. 3 4 gün sonra kask stoğa girdi, bana yolladılar gelince bir baktık ki boya kabarcıkları var, spoileri hasar almış. Fabrika ile mailleştiler, mailleri bana da gönderdiler. Fabrika değişim ya da iade yapın demiş. Değişim istedim ellerinde stok olduğundan, kask gitti ellerinde stok bitmiş güya gidene kadar. Bana 1 ay bekleyin gelir dediler. O ara bir de mat siyah kask alan bana parlak beyaz kask gönderelim işte diye 2 3 deneme yaptıkları için biraz daha sayıp sövdüm. Kask yok, motosiklet depoda yatıyor o ara ekipman beklediğimden. Ben de kafayı yiyip biraz daha saydım sövdüm, günde 10 mail+ canlı desteği 3 ayrı telefondan salmamak gibi yöntemler. İlk aldığım kaskın parasına başka bir kask göndermeyi teklif ettiler, zaten arada kaldığım iki modelden biri olduğu için kabul ettim.

Şimdi elimde fazladan bir AGV K6 iridyum vizör ile kaldım, isteyen olursa uyguna vereyim, şu vizörü artık biri alırsa kendi kaskıma yedek vizör alacağım, yapıştı elime gitmiyor.

Tavsiyem rahat bırakmayın, siz salınca onlar iyice salıyor. Adamlara kaskı göndermişim değişime bana yeni kaskı göndersinler diye, acelem var diye 100 kere demişim. Kendi depolarına 200 metre olan posta ofisinde 4 gün beklettiler kaskı. En son bugün almazsanız uçakla gelir kendim veririm o kaskı dedim, ertesi gün uyandığımda teslim almışlardı. Hem ucuza gelsin, hem taze kask alayım, hem de direkt distribütör markadan alayım derken sinir olabiliyor insan. Fc moto böyle yormuyor insanı, %10-15 daha pahalı ama özellikle hızlı kargo seçeneğini seçince harika oluyor.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ben de daha önce dainese racing 3 d-dry mont siparişi verdim. İstediğim renk stokta görünmesine rağmen yok dediler ve paramı iade ettiler. Sipariş vermeden önce kesinlikle stok bilgisini alın yoksa can sıkıntısı oluyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Orada Türk bir arkadaş vardı galiba. Türk mantığıyla iş yapıyorlarsa bunlar doğal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)