Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorlarınızı gece çalınmamaları içinnereye bırakıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar,
    Ben bir scooter alacağım inşallah yakında..

Merak ettiğim bi konu güvenlik meselesi.. Motorunuz çalınmasın diye ne yapıyorsunuz? Gece boyunca nereye bırakıyorsunuz? Veya gündüz işe gidersem motorla mesela bütün gün onu nerde bırakmamaı tavsiye edersiniz? Motoru çalıştırıp götüremeseler de benim alacağım gibi 100 kg'lık bir scooter'ı 3-4 kişi kaldırıp kamyonete bile yükleyip götürebilirler... VAlla geceleri gözüme uyku girmez herhalde !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selam

Eğer yerin anadolu yakasındaysa Motocare'ye bırakabilirsin.

raGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Sende bi otoparkla anaş hem evinin orda hemde işyerinde. aylık ödeme yap onlara. biraz yüksek maliyet oluyo ama çalınmaması için en garanti yol bu... İyi uykular şimdi

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Valla iş çalmaya gelince 100kg bir scooteri çalmak ile 170kg bir racingi çalmak arasında çok bir fark yok. Öncelikle motorunu kasko yaptıracaksın. Bu sadece çalındığında işe yaramıyor. Bir arkadaşım düz yolda giderken yoldaki bir taş parçası nedeniyle 600RR ın grenajını patlatıyor. Sadece grenaj parası 1 küsür milyar. Dolayısıyla kasko şart. Haa motoru nerede bırakırım dersen bu tamamen nerde oturduğuna, işinin nerde olduğuna bağlı olarak değişir. Ben motorumu apartman içerisine koyuyorum. Apartmanımız 3-4 motosiklet alacak kadar geniş. Nerdeyse hergün işe motorla gidiyorum ve yine bu konuda çok şanslıyım. Şirket özel otopark ücretini karşılıyor, dolayısıyla işteyken de motorum kapalı otoparkta duruyor. Yani anlayacağın biraz kişiye özel bir konu bu.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    600rr turuncu
    tabiki aotopark

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    nasrettin hoca misali yapacaksın :

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler