Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Servisler neden böyle?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Motosikletimi satma arifesindeyim ama son iki üç kullanımımda hararet göstergesi birden kırmızı seviyeye yükselip fan açtı. Bu durum her seferinde motoru otoparka koyup tam kapatacağım sırada oldu. Haliyle bir sorun varsa bu şekilde satmayacağım için kontrol ettiriyim dedim. Tanıdık ustalar hep yok çok yoğunum yok havalar çok sıcak ondadır gibi laflarla kibarca “gelme” dediler. Hafta içi çalıştığım ve çok vaktim olmadığı içinde yetkili bir servisten Cumartesi için online randevu aldım. Servis beni geri arayıp cumartesi muhtemelen bakamayız motorda burada yer olmadığı için kalamaz salı günü getirin dedi😁 Problem muhtemelki termik müşür arızasından yada antifrizin değişmesi gerekliliği gibide olabilir yada bambaşka bir sorundan kaynaklıda olabilir ama özel yada yetkili bu servislerin mümkünse gelme tavırlarına hiç anlam veremiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aracı alıp hemen yapıp vermemelerindense gelme demeleri gayet mantıklı.

kimi usta musterı kacmasın dıye alıyor vaktı oluncaya kadar günlerce tutuyor motoru yapmadan.

Adamlar yogundur getirme diyordur yani. babasının oglu değliz bizim için gecelere kadar mesai yapsın

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Servisler düz bakım dışındaki işleri hafta içine almayı tercih ederler, en yoğun günleri Cumartesi günü oluyor, dolayısıyla o gün işçilik süresi az ve getirisi yüksek olan yağ / filtre değişimi gibi daha kârlı işlerle uğraşmayı tercih ediyorlar. Büyük ve yoğun bir servis ise anlaşılabilir...

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisler düz bakım dışındaki işleri hafta içine almayı tercih ederler, en yoğun günleri Cumartesi günü oluyor, dolayısıyla o gün işçilik süresi az ve getirisi yüksek olan yağ / filtre değişimi gibi daha kârlı işlerle uğraşmayı tercih ediyorlar. Büyük ve yoğun bir servis ise anlaşılabilir...
    Yoğunluklarına diyeceğim bişey yok ama
    Büyük çoğunluğu iş seçiyor.
    Ne hafta sonu ne hafta içi
    Mümkünse beni uğraştırma modundalar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)