Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyatlı eldiven tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Merhaba maks. 500 liraya kadar eldiven arayışı içindeyim bu bütçeyle çok fazla kriterim yok zaten rutin kullanımla çok deforme olmaması, yeterli düzeyde koruması kâfi. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Motosiklet sitelerinde biraz vakit harcayıp ilginizi çeken modelleri belirlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Buraya yazarsanız bilgisi olanlar paylaşabilir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    El üstünde Wolverine pençesi gibi korumaları olup da el ayası, avuç içini boş bırakan eldivenlere bakmayın bile. İnsan yere düştüğünde gayri ihtiyari elleri,avuçları açık yere düşüyormuş. Avuç kısmındaki korumalar bileğe olan baskıyı da azaltıyormuş kaza esnasında. Ona göre model bakmanızı öneririm.
    KırmızıGrom bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı saatsizbomba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba maks. 500 liraya kadar eldiven arayışı içindeyim bu bütçeyle çok fazla kriterim yok zaten rutin kullanımla çok deforme olmaması, yeterli düzeyde koruması kâfi. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler
    Eldiven alırken mutlaka mağazaya gidip deneyerek al ve baş parmağının hareketini kontrol et rahat mı sadece parmak ucuna bakma .
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Scoyco mc60 ve Vexo Extreme gözümü okşamadı değil ama bu fiyat aralığından bu iki model harici pek alternatif bulamadım belki gözümden kaçan başka seçenekler varsa onları da incelemeden karar vermeyeyim diye foruma sordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

Dikkate alacağım teşekkür ederim

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Venom V1 kısa tip güzel fiyat performans oranına sahiptir, bulabilirseniz uzun versiyonu çok daha iyidir.

Fc motoda indirim var bir tane aldım revitt chevron modeli türkitede 1200-1300 tl. Ben 600 tlye aldım. Tavsiye ederim güzel eldiven. Eldivende ölçü avuç içinden alınır elin en geniş alanından. Metreyle ölçün ona göre bedeninizi seçin sorun olmayacaktır.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Fc moto'dan daha önce sipariş vermedim kaç günde ulaşıyor, gümrükteki vergi durumu vs. Nedir bilgi alabilir miyim

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Fc moto'dan daha önce sipariş vermedim kaç günde ulaşıyor, gümrükteki vergi durumu vs. Nedir bilgi alabilir miyim
    en fazla %20 + 15 lira vergi ödersin.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    KDV'siz fiyattan alırsınız, %18 gümrük vergisi (kabaca ödemediğiniz KDV'ye denk geliyor) ve kargo ödersiniz.

Pratik olarak KDV'li Almanya fiyatı + kargo kadar bir toplam ödeyeceksiniz.

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en fazla %20 + 15 lira vergi ödersin.
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KDV'siz fiyattan alırsınız, %18 gümrük vergisi (kabaca ödemediğiniz KDV'ye denk geliyor) ve kargo ödersiniz.

Pratik olarak KDV'li Almanya fiyatı + kargo kadar bir toplam ödeyeceksiniz.
    Anladım çok teşekkürler

Motosikleti
    XMAX
    https://tr.aliexpress.com/item/40011...e40d3c0908d2-1 aliexpress'den uzun yada kısa isteğinize göre furygan eldivenlere bakabilirsiniz. uzun tavsiyemdir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler