Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wellcome to hıyar-land

Motovento
    REKLAM ALANI

Bayram için memleketimiz k.maras Elbistan'da geldim , büyüklerin elini öpeyim babamın eşyalarını taşıyım.diye ..babam.kurban i memleketde geçirmeyi sever . Neyse buraya kadar normal bir şey yok.

Sıkıntı şöyle başlıyor adamın birisi düğün yapıyor zanim ca akp li olmalı , ..adam öyle bir müzik çalıyor ki bahçede oturyoruz bir birimizi duymakta zorlanıyoruz , ..

Sırası ile.once çevre ve şehircilik bakanı aradım hastamız var yaşlılar var 90 yaşında isnsanlar var rahatsız oluyoruz ki hakikaten var , o dedi ki polisi ara 155

155 aradım böyle böyle biz bakmıyoruz zabitayi ara.

Maraş zabitasini aradım büyük sehirden dolayı o deki ki o bölge Elbistan onu ara.

Elbistan zabitasini.zor.zahmet düşürdüm dedim böyle böyle o.dediki polisi ara bizim.isimiz değil.

112 aradım dedim böyle böyle o bölge jandarma değil polis jandarma olsaydı yardım ederdim ama polisi ara dedi

155 tekrar aradım bir saat konuştum dil doktum.rica minet ettim bizim işimiz değil bak dedim ben gider adamlara müdahale ederim o zaman işimiz değil diye gelmeyin ...hiç vicdaniniz yok mu 90 yaşında insalara zulüm ediyor bir ekip gönderseniz az kısalar sesini ne olur yok Nuh dedi peygamber demedi gelmediler...

Ha ben onları getirmesini düğünlerini mundar etmesini bilirdim , bunlar şahsıma ulu reismize durup durup.yuh çekiyorlar deseydim düğün bitene kadara anca derdini anlatırdı düğün sahibi . ..

Zanimca düğün sahibi akp li bina da buradaki en yüksek bine zemin doldurma su yatağı 8 katlı bina yapmış kimse ye 4 kattan fazla ruhsat vermiyorlar , depremde Allah muhafaza yıkılır tehlikeli doğrusu da bu 4 kat olmalı akp li olmasa onların düdüğü olmasa oraya o bina yapilamaz ,ruhsat alamaz imkansız , yilllardir burası akp belediyesi...

Ülke ülke değil hıyar -land..
    zazenya, espresso, mgora ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Burası orta doğu bataklığı. Kültürsüzlük, varoşluk, çomarlık, cehalet, güce tapma, kadına, doğaya ve hayvanlara düşmanlık ve daha fazlası. Son yıllarda bu ülkeden tiksinmediğim kadar tiksindim. İnsanı da çomar, çomarların seçtiği yöneticiler de çomar. Trafikte karşılaştığım ininden çıkmış hayvan oğlu hayvanlar ayrı bir Çomar. Ülkenin her köşesi Çomar kaynıyor. Gün geçtikçe bu ülkede yaşamak daha da zorlaşıyor.
    Osm@n, Mr.wind, frankestayn1 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası orta doğu bataklığı. Kültürsüzlük, varoşluk, çomarlık, cehalet, güce tapma, kadına, doğaya ve hayvanlara düşmanlık ve daha fazlası. Son yıllarda bu ülkeden tiksinmediğim kadar tiksindim. İnsanı da çomar, çomarların seçtiği yöneticiler de çomar. Trafikte karşılaştığım ininden çıkmış hayvan oğlu hayvanlar ayrı bir Çomar. Ülkenin her köşesi Çomar kaynıyor. Gün geçtikçe bu ülkede yaşamak daha da zorlaşıyor.
    duygularima tercuman oldunuz. Goruyorum ve artiriyorum; Yasar Kemal, Sabahattin Ali, Yakup Kadri okuyunca insan daha da farkediyor. Eskiden de ahlaksizlik, hirsizlik cok fazlaymis. Soyleyecek cok sey var da neyse.

"Senin soylediklerin karsindakinin anlayabilecegi kadari ile sinirli."
    serif abi ve espresso bunu beğendiler.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayram tatilinde kisa geziler yapiyorum.

Normal bir insanin bakmaya kiyamayaci yerler cop,pislik icinde.

Onun bunun cocuklari,sit alani oldugundan belediye hizmet veremiyor diye coplerini cam agacinin dibine birakiyor.

Oraya aracinla gelmisin zaten,o copu yine aracina koyup yol ustunde gordugun bir cop toplama yerine biraksan olmaz mi kahpenin dogurdugu ?

Google a girip pissa koyu yazin mesela.

Hemen asagida ilk fotoya bakin,buraya eylul de gittigim halde bu sekildeydi,kim bilir bayramda nasildi.

Bu millet neden boyle pis arkadas,lafa geldi mi ulkesini cok sever,canini verir.

Kodumun parazitleri,
    serif abi, espresso, YasinC ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar artık tüm kamu teşkilatları 112'ye bağlandı. Jandarma olsaydı yardım ederim ama polis yardım edemem diyen kişi, tek anlamıyla şerefsizlik yapmıştır. Onun işi aldığı şikayeti direk birimlere iletmek. Ayrıca polis gelmiyorum die bir şey diyemez ve zabıtanın görevi genelde işletmelere bakmaktır. Oraya polis gelecekti. Gelmedikleri için de görevlerini kötüye kullanmışlardır.

Fakat mevcut durumda bu işin bir çözümü yok maalesef

Büyükşehir Belediyeleri ana arterlere ve alt yapı sorunları ile ilgilenir, İlçe Belediyeleri ise kendi bölgelerine bakar ve gereğini onlar yaparlar. Büyükşehirdeki arkadaşlar normal olarak İlçe'deki arkadaşlara yönlendirmişler. Emniyet ve Jandarma aynı bakanlığa bağlı zaten. Yani polis gelmem diyorsa, jandarma da gelmeyecektir

Orman ekiplerinden tutun da deniz ekiplerine kadar tüm kurumlar itfaiye, ambulans, polis, jandarma vs hep 112'ye bağlandı. Yani sizin 155'i arama gibi bir sorumluluğunuz yok. 155 zaten 112'ye entegre edildi.
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Balık kuyruktan kokuyor.

İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    Selamlar. Kısmen sizinle aynı görüşlere ve hislere sahip olsam da, AKP'nin veya diğer partilerden herhangi birinin kitlesinden olduğuna inandığınız şahısla ya da şahıslarla alâkalı bu şekilde bir konu açmanız bana pek doğru gelmiyor. ''Sana doğru gelmesinin bir önemi yok, bana doğru gelmesi kâfi.'' de diyebilirsiniz, ama bu ortamın siyaset yapılacak ya da konuşulacak yer olmadığını düşünüyorum. Hem konunun açıldığı kısım bile doğru değil. Üstelik bahsettiğiniz şahsın AKP seçmeni olduğundan emin bile değilsiniz, duygusal yaklaşımınızdan dolayı bir şeyleri bir şeylere bağladığınız için böyle düşünüyorsunuz tahmin ettiğim kadarıyla.

Rahmetli Barkın Bayoğlu'nun tek teker eğitim videosunun sonlarında örneğini verdiği tiplemelerin yaklaşımları gibi; ''Sen çok tehlikeli sürüyorsun, sen çok sakat işler yapıyorsun; hiç önermiyoruz.'' tarzında bir yazı oldu kabul ediyorum. Fakat ne söylemek istediğimi anlayacağınızı düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar artık tüm kamu teşkilatları 112'ye bağlandı. Jandarma olsaydı yardım ederim ama polis yardım edemem diyen kişi, tek anlamıyla şerefsizlik yapmıştır. Onun işi aldığı şikayeti direk birimlere iletmek. Ayrıca polis gelmiyorum die bir şey diyemez ve zabıtanın görevi genelde işletmelere bakmaktır. Oraya polis gelecekti. Gelmedikleri için de görevlerini kötüye kullanmışlardır.

Fakat mevcut durumda bu işin bir çözümü yok maalesef

Büyükşehir Belediyeleri ana arterlere ve alt yapı sorunları ile ilgilenir, İlçe Belediyeleri ise kendi bölgelerine bakar ve gereğini onlar yaparlar. Büyükşehirdeki arkadaşlar normal olarak İlçe'deki arkadaşlara yönlendirmişler. Emniyet ve Jandarma aynı bakanlığa bağlı zaten. Yani polis gelmem diyorsa, jandarma da gelmeyecektir

Orman ekiplerinden tutun da deniz ekiplerine kadar tüm kurumlar itfaiye, ambulans, polis, jandarma vs hep 112'ye bağlandı. Yani sizin 155'i arama gibi bir sorumluluğunuz yok. 155 zaten 112'ye entegre edildi.
    Polise ısrar ile kabahat kanuna bakmak ile kim mükellef bana onu söyle diyorum iç işleri bakanlığı değil mi sen iç işleri degilmisin diye söyledim , konuyu uzun uzun yazmadım , bu iş kabahat kanuna girmez mi ? Bu nu söylüyorum telefonu meşgul etme diyor , telefonu meşgul etmiyorum burada sorun var yardımcı olmanızı istiyorum diyorum , ben sana söyledim diyor..

Kuvvet ile.muhtemel düğün sahibi akp lidir ondan bir şey yapmadılar, zaten hıyar 8 kat bina da dikmiş , aynı bölgede 7 katlı müftülük binası vardı , geçen senen 3 katını tirasladilar 4 kata düşürdüler .

İlçe ilçe değil hıyar-land ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı İnwe Elensar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Kısmen sizinle aynı görüşlere ve hislere sahip olsam da, AKP'nin veya diğer partilerden herhangi birinin kitlesinden olduğuna inandığınız şahısla ya da şahıslarla alâkalı bu şekilde bir konu açmanız bana pek doğru gelmiyor. ''Sana doğru gelmesinin bir önemi yok, bana doğru gelmesi kâfi.'' de diyebilirsiniz, ama bu ortamın siyaset yapılacak ya da konuşulacak yer olmadığını düşünüyorum. Hem konunun açıldığı kısım bile doğru değil. Üstelik bahsettiğiniz şahsın AKP seçmeni olduğundan emin bile değilsiniz, duygusal yaklaşımınızdan dolayı bir şeyleri bir şeylere bağladığınız için böyle düşünüyorsunuz tahmin ettiğim kadarıyla.

Rahmetli Barkın Bayoğlu'nun tek teker eğitim videosunun sonlarında örneğini verdiği tiplemelerin yaklaşımları gibi; ''Sen çok tehlikeli sürüyorsun, sen çok sakat işler yapıyorsun; hiç önermiyoruz.'' tarzında bir yazı oldu kabul ediyorum. Fakat ne söylemek istediğimi anlayacağınızı düşünüyorum.

Saygılar.
    Ne söylediğinizi net anlıyorum o bölgedenin 50 yildan fazlasinida bilirim sazlık olduğu zamanında elma bahçesi olduğu zamanida ,daha sonra tarlaya döndüğü zamanida daha sonra apartmanlar dikildiği zamanida .. o kişi akp de etkili bir kişi olmasa mümkün değil o şekilde bina ruhsatı alsın imkanı yok ... İşin özü hıyar -land dönmüş , ne diyeyim artık yapacak da bir şey yok
    espresso ve Osm@n bunu beğendiler.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortadoguda siradan bir gun.
    Cok da sey yapmamak gerekiyor bence
    espresso bunu beğendi.

Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortadoguda siradan bir gun.
    Cok da sey yapmamak gerekiyor bence
    Öyle canım bir kıza 4 kişi tecavüz etmiş ,kız 6 ay fiziksel 1 yıl da piskolojik tedavi görmüş , adamaları serbest bırakmışlar , kız rahimi patlamış bir daha çocugu olamayacak anüs zorlanmış yırtılmış vs vs .. bunlara bir şey yapmayanlar bir iki gürültü patırtıya ne yapsın ..

Ülkenin içine edildi ,edenler belli ,onlara destek verenlerinde en az edenler kadar vebali var..ne diyeyim gençler kaçıp kurtulsun ..

Eskiden de mafya vardı ama tecavüzcünün hali gerçekten böyleydi ""https://www.youtube.com/watch?v=DwGSxaF7QlE""
    Mr.wind bunu beğendi.
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)