Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazlık ekipman favorilerini V2021

Motovento
    REKLAM ALANI
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu yaz diğerlerinden de sıcak geçiyor alalım yorumları
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    şort, tişört, yazlık delikli bez ayakkabı, dandik scoyco yazlık eldiven, kask ve güneş gözlüğü

Eldivensiz süremiyorum alışkanlıktan dolayı. Şakası bir yana full ekipman gezmemek için motosiklete binmiyorum. Ya yürüyorum yada kardeşimden arabasını ödünç alıyorum.
    natijax bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bayram tatili oldukça sıcak geçiyor. Eşim ve kızımla çıktığım için arabaylayız. Döndüğümde kask, eldiven, file mont, bot ve normal kot olarak full -1 olarak devam edeceğim. Bottan vazgeçmek istemiyorum ama 10dkdan sonra fena yakıyor.

Eşit: full -1 derken illa ki başka ekipmanlar da vardır mesela bellik günlük sürüşte çok tercih edilmediği için hesaba katmadım ki belliğim yok zaten
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    20'li yaşlardayken metalci gençlik olarak yaz sıcağında şortun altına bile postal giye giye ayaklarım alıştı, motosiklet botu rahatsız etmiyor o kadar, ama montun sırt korumasına denk gelen yerde sırtım fena terliyor. Kardeşimdeki riderdenim fileli kot monta baktım onda da sırtındaki koruma yine sırtımı terletecek o zaman boşuna masraf etmeyeyim deyip kendime de almayı erteledim. Zaten her gün motora binmiyorum bu sıcaklarda.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20'li yaşlardayken metalci gençlik olarak yaz sıcağında şortun altına bile postal giye giye ayaklarım alıştı, motosiklet botu rahatsız etmiyor o kadar, ama montun sırt korumasına denk gelen yerde sırtım fena terliyor. Kardeşimdeki riderdenim fileli kot monta baktım onda da sırtındaki koruma yine sırtımı terletecek o zaman boşuna masraf etmeyeyim deyip kendime de almayı erteledim. Zaten her gün motora binmiyorum bu sıcaklarda.
    Maalesef o sırt koruma hep terletecek. Tek çözüm kaliteli montların ayrı satılan sırt korumaları. Yeni nesil (pahalı olanlar) sırt korumaları hava akışını iyi sağlıyor.

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef o sırt koruma hep terletecek. Tek çözüm kaliteli montların ayrı satılan sırt korumaları. Yeni nesil (pahalı olanlar) sırt korumaları hava akışını iyi sağlıyor.

https://www.feyizoglu.com/images_buy...ma_52173_1.jpg
    Yada sırt korumasına delik acacaksin böyle 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Güneş vizorü tabiki de. Yazın güneş karşıdan vurunca ben direk kör oluyorum güneş cami olmasa kullanmam çok zor o yüzden vazgeçilmez benim için

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kursad55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güneş vizorü tabiki de. Yazın güneş karşıdan vurunca ben direk kör oluyorum güneş cami olmasa kullanmam çok zor o yüzden vazgeçilmez benim için
    Ben her daim güneş gözlüğü ile kullanıyorum. Çok sıkılıp bunalınca vizörü açsam da gözüme böcek falan saplanmıyor. Maalesef benim vizör sarardı ve yıprandı. Düşük süratte pek kapatmaz oldum. Yenisini alacak param da yok. Fakat LS2 kullandıktan sonra bir daha kullanmam. Gözlerim kurudu o kaskın alttan vuran rüzgarları sayesinde.

5-6 tane kask markası denemişliğim var. Shoei benim ihtiyaçlarımı karşılıyor fazlasıyla. Param olsa Arai denerim ama olmadığı için yeni bir Shoei bile alamıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)