Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amerika’dan neler alınabilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Merhabalar. 10 gün kadar Amerika’da olacağım. Bu süre içerisinde hem koruyucuyu veya pratiklik sağlayan sürücü giyimleri hem de motosiklete çanta, ışık, diğer aksesuarlar için Türkiye piyasasında pahalı olup burada ucuz olan modellere bakmak istiyorum. Bilginiz dahilinde olan marka model önerileri varsa onları da incelemek isterim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Bence öncelik kuyruk çantası olmalı, ülkemizde doğru düzgün yok ve fiyatlar uçuk.

Mesela yıllardır ülkemize gelmeyen ve firmanın ülkemize göndermediği şu çantalar olabilir. hatta bir tanede banaaa

https://sw-motech.com/en/products/luggage/tail+bags/Drybag+tail+bags/4052572028889.htm
    https://sw-motech.com/en/products/luggage/tail+bags/Drybag+tail+bags/4052572025826.htm

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Alıntı umutss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. 10 gün kadar Amerika’da olacağım. Bu süre içerisinde hem koruyucuyu veya pratiklik sağlayan sürücü giyimleri hem de motosiklete çanta, ışık, diğer aksesuarlar için Türkiye piyasasında pahalı olup burada ucuz olan modellere bakmak istiyorum. Bilginiz dahilinde olan marka model önerileri varsa onları da incelemek isterim
    Bot. TR'de mağazalarda beden bulmak zor oluyor. Ayakkabı da denemeden alması zor bir ekipman bence.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Yabancı youtuberlarda hep Ram Mount görüyorum telefon tutucu ama hep ondan kullanılıyor tavsiye ediliyor. Ondan bi kap derim. Buralarda çok pahalıya satıyorlar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Cycle Gear bir çok yerde şubesi bulunan bir chain mağaza, ve Revzilla ile ortak galiba. Bulunduğunuz yere yakın şubesine gidip bakın, indirimde ürünler de oluyor.

Motosikleti
    Alıntı od_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence öncelik kuyruk çantası olmalı, ülkemizde doğru düzgün yok ve fiyatlar uçuk.

Mesela yıllardır ülkemize gelmeyen ve firmanın ülkemize göndermediği şu çantalar olabilir. hatta bir tanede banaaa

https://sw-motech.com/en/products/lu...2572028889.htm
    https://sw-motech.com/en/products/lu...2572025826.htm
    Bu güzelmiş. Alırsam bir tane ekstra getirmeye çalışırım. Ama vazgeçeceksen haber ver önceden

Bot ve telefon tutucu da ihtiyacım olan şeyler. Mağaza önerisi de çok iyi oldu. Bu hafta bakarım.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Vatandaşlık
    Yasin D bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı umutss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzelmiş. Alırsam bir tane ekstra getirmeye çalışırım. Ama vazgeçeceksen haber ver önceden

Bot ve telefon tutucu da ihtiyacım olan şeyler. Mağaza önerisi de çok iyi oldu. Bu hafta bakarım.
    Bunu boş getirme hocam içine bari kask falan al koy :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    HP G2 VR al getir.Sen kullanmazsan ben alırım

Motosikleti
    Getiririm ama burda da öyle ucuz görünmüyor Türkiye fiyatına bakmadım. 600 dolar olduğu için Türkiye fiyatına bakma gereği duymadım 😄

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)