Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elimi Bir Kez Olsun Motosiklete Değmedim Ehliyet Alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet, hiç motosiklet kullanmadım bir heves ehliyete yazıldım 2-3 gün eğitim var haftasonu sınava gireceğim :D

Arkadaşlar bir de yanlış anlamayım çevrem geniş değil, motosikletten anlayan da hiçbir tanıdığım yok.
    Bana 18 Bin TL'ye kadar, CBR 125 gibi görüntüsü güzel motosiklet önerebilir misiniz? Apaçi değilim 60'ı geçmem sadece git-gel için alacağım ama yakışıklı gözüksün de istiyorum.
    Model Yıl farketmez güzel görünsün temiz bulayım yeter direkt link de atabilirseniz daha kolay olur benim için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Bir ehliyet kursu faciası daha sana olacakları söyleyeyim dostum 2 3 gün eğitim var dedğin senin gibi 5-10 kursiyeri günde toplasan 1 saat motora bindirecekler adam akıllı kullanmayı öğrenemeyeceksin sınavdan şans eseri geçersen de altında ki motorla düşmeli kalkmalı çok anıların olacak bu canınada yansıyabilir cebinede umarım sana bişey olmaz lütfen özel eğitim al honda yamaha vb. kuruluşlardan

Tavsiye: Motora yeni başlarken şekil için binme dostum yerinde olsam krenajsız bir motorla başlardım. Öğrendiğinde istediğin motoru alırsın
    espresso bunu beğendi.

Öncelikle ben de 0 bilgi ile aldım. Saat olayı ise kac saatlik anlastiysan ona uymalarina dikkat et. Hatta kursa verdiğin parayı ders alacağın saate böl, ders sonrası veya hemen öncesi taksit taksit ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)