Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Polisten kaçış için katlanır plaka olayı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamün aleyküm aldığım motorunda katlanır plaka var egzoz var popcorn lu şimdi İstanbul taraflarında yaşıyorum ve polis çok fazla olduda çevirme görürsem direk kaçmayı düşünüyorum, fakat kaçarken şimdi polisi gördüm az ilerde inip elimle kapatıp mi kacicam direk basıp geçsem plakayı okuyup yazicak bu yolda giderken plakayı katlama taktiği felan var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bir yandan selamün aleyküm, diğer yandan polisten kaçmak. Süpermiş.
    Osm@n, nagoddogan, tommygun ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah salih.

hoşgeldin özlettin.

ryangt, Jeansque, birbilent ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cıks
    siyasal islam nedir? bknz:
    espresso, Metela ve birbilent bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    incitirler yapma
    nagoddogan bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Forumun ve memleketin son yıllardaki kalitesini özetleyen mükemmel bir konu...
    gurcanozturk, erensel, Gaahl ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200

Aleyküm selam.
    Mamba09, ryangt, erensel ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    domicik 400 ug
    laf yapmaya gelmiştim de buradakilerin maşallahı var anlayana en iyi şekilde lafını gediğine oturtmuşlar ama anlayacağını sanmıyorum.

Yolda giderken arkaya uzanıp plakayı katlayamıyormusun ? Tam yerine böyle bir soru sordun geçmiş olsun kardeşim :D

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı imranran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm aldığım motorunda katlanır plaka var egzoz var popcorn lu şimdi İstanbul taraflarında yaşıyorum ve polis çok fazla olduda çevirme görürsem direk kaçmayı düşünüyorum, fakat kaçarken şimdi polisi gördüm az ilerde inip elimle kapatıp mi kacicam direk basıp geçsem plakayı okuyup yazicak bu yolda giderken plakayı katlama taktiği felan var mı
    Aleykümselam kardeş. Senin plakayı bir versene

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    Polisten kaçmak diye bir aptallığa düşme. Kazası var bu işin. Ha abi zaman zaman plakayı kapatıyım da ceza göndermesinler dersen o başka... O mevzu sana kalıyor

Gerçekten kaçmak istemiyorum

Ama Orjinal egzozu yok adam göndermedi ufaktan bı patlama yapıyor o kadar egzoz zaten ara sokaklarda boşa alıp geçiyorum rahatsızlık vermemek için , fakat egzozsuz da bisikletten farkı olmuyor arabalar bizi görmüyor bende farkındayım acilmicak yerde açmıyorum gazı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

ne oldu ki

nagoddogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sesli güldüm

Motosikleti
    falcon flash 100

[/COLOR]ne oldu ki
    Heeeeeç

Teknoloji sayesinde iletişim kolaylaştı. Gençlerimiz beyefendileşeçiğine aklını kullanacağına bunda bilmem ne plaka, bilme ne egzoz var ne yapayım deyip yanlışı nasıl normalleştireceğinin derdine düşmüş.
    espresso bunu beğendi.

abi napiyim motor temizdi diye aldım ben aldığımda vardı ver 4 bin TL düzeltir efendi efendi sürerim serseri değiliz yanlış anlama abi istemeden yapmak zorundayım

Motosikleti
    falcon flash 100
    abi napiyim motor temizdi diye aldım ben aldığımda vardı ver 4 bin TL düzeltir efendi efendi sürerim serseri değiliz yanlış anlama abi istemeden yapmak zorundayım
    Plaklık ve egzoz 4.000 lira mı tutuyor?

Motosiklet ne marka?

Motosikleti
    domicik 400 ug
    içinde olmayan adam böyle bir şeyi istemeyerek mi yapacak yani? ya trollsün ya da kendince bizi yediğini düşünüyorsun.
    fiyatları bilmiyorum öncelikle fiyatı baz almadan söylüyorum. içinde olmayan adam ya hiç o motoru almaz ya da alır yaptırana kadar kullanmaz. yani masal anlatma lütfen
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Susturucu kullanırsan bir nebze ses kesileceğinden çevirme öncesi dikkat çekmeyebilirsin. Dikkat çekmezsen çevirmeye alınmayabilirsin. Katlanır plaka başa dert ama onu da katlanan kısmından kaynakla sabitleme yaparsan plaka açılıp kapanmayacağından polis yine sıkıntı çıkarmayabilir. Motorun çok popüler motorlardan biri değilse yani polisin ilk bakışta egzozun orijinalliğini anlayamayacağı tarzda bir motorun varsa ve egzozun üzerinde varsa Akrapovic, Mivv, Two brothers, hede hodo gibi egzoz markası yazılarını söktüğünde belki sıkıntı yaşamayabilirsin. Kaçmak aklının ucundan geçmesin, inan kaçtığında vücudundaki adrenalin sana daha riskli sürüş yaptırtacaktır, bu da kazaya davetiye çıkarmaktır. Kaza yapıp g.tünü bacağını kırdıktan sonra "keşke çevirmede dursaydım da o cezayı yeseydim" dersin.
    espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Madem ki katlanır plakalık var bir şeyden şüphelendiğinde veya polisi gördüğünde aniden motoru tekere kaldırıyorsun ve motorun kıçı yere değdiğinde plakan değdirme kuvvetiyle katlanıyor. Tekerden indiğinde katlanmış olduğu için plakanı polis veya mobese kamerası göremiyor. Tehlike geçtikten sonra motorun önünü tekrar kaldırıp biraz serçe indiriyorsun. Oluşan darbe etkisiyle katlanmış olan plakalık kendiliğinden açılıp görünür hale geliyor. Sen de yoluna devam ediyorsun. Kolay gelsin kardişim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler