Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa LX 150 vs Sym Fiddle 3 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200i
    Bugün 2 tane scooter inceledim. İkisini de denedim. Biri 2018 Sym Fiddle 3 125 modeli 20.xxx km kullanılmış, diğeri ise 2006 Vespa LX 150 modeli 47.xxx km ve her iki model de çok temiz, çiziksiz vuruksuz sağlam motorlardı. Vespa biraz daha kaliteli bir yapıdaydı. Gönlüm her zaman Vespa'dan yanadır fakat eski ve yüksek km olması beni düşündürdü. Öte yandan 400.000 km gibi rakamlara çıkan vespalar duydum. Sym 14.000 TL, Vespa ise 17.000 TL. İkinci el değerini vs düşününce Vespa ağır bastı şahsen fakat SYM de çok yeni... Sizce hangisi daha mantıklı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Yedek parça, yakıt ve bakım yönünden düşünürsek sym diyorum. İşletme maliyetleri önemli Şekil ve kalite olarak da beğeniyorum sym yi. Daha önce sym joyride evo sahibiydim 40 binlerde aldım 10 bin kilometre bindim ve sattım herhangi bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    xmax250
    vespa deger kaybetmez.. sym deger kaybeder.. sym yi 20bin km sonra satamazsın.. vespa yı kac km de olursa olsun bakımlı oldugu sürece satarsın..

daha bir ton da neden sayılabilir.. kısa sürede amacın al sat degilse.. al vespa geçç düsünme bile..

ilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200i
    cevaplar için teşekkürler... vespa üzerinde karar kılıp sahibiyle anlaştım... tarzından ve ikinci elde değer kaybetmemesinden dolayı bana biraz daha mantıklı geldi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)