Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu yol hakkında ne düşünüyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Birkac kez gecmek zorunda kaldigim kenedy caddesindeki bu garip yolla ilgili dusuncelerinizi merak ediyorum.Bu yola ilk girdigimde ben de savruldum ve tum arabalar savruluyor.Bu garip yolun sebebini de anlayamadim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    viraj sağ aşağıya mı eğimli? yani yolun sol tarafı daha mı yüksek.sanki öyle gibi videoda.ben ilk kez gördüm yolu videodan
    tecrube0 bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Atincozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    viraj sağ aşağıya mı eğimli? yani yolun sol tarafı daha mı yüksek.sanki öyle gibi videoda.ben ilk kez gördüm yolu videodan
    Video 2 kısım belediye otobüsünün olduğu eminönü tarafına gidiş gri reno ise bakırköy tarafına gidiş yol düz giderken birden S çiziyor yolda sarı hız kesme çizgileri yavaşlama çizgileri var anca çoğu insan ya farketmiyor ya da umursamıyor dönerken bazı araçlar 3 şerit 2 şerit değiştiriyor.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    ahahahahahaha
    abi o kadar iğrenç yol ki burası anlatılmaz yaşanır. aynı yolun diğer yönünden giderken olması lazım en sağ şeritten giderken öyle bir dönüş var ki 40 üstü giden kimse doğru düzgün şerit içinde kalamaz yani anca arabanın içindekileri deli gibi savura savura dönersin. gerçekten tam anlamıyla şu yenikapı ve zeytinburnu arası yol şu videodaki yer iğrenç ötesi.
    her geçtiğimde küfür ediyorum. artık savrulmuyorum ama birden çok şerit değiştirdiğim oldu istemsiz

o şerit çizgilerinin çiziminde zerre mantık görmüyorum. tamamiyle hatalı
    videodan anlamayanlar için anlatayım şerit birden hiç olmadık şekilde dönüyor ve sürüşü ciddi bozan bir dönüş yapmak zorundasın. ki onu yapamayıp ya şeritten çıkıyorsun ya da o esnada hemen arka kontrolü yaparak ben bu çileyi ani dönüşü çekemem araba içinde savuralamam motoru çok yatıramam diyorsan ayna kontrolüyle şerit değiştiriyorsun. yav bir gün sizi beklerim bu yola. anca öyle anlarsınız.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yolda hata vardır doğrudur.
    ama ben Adana'dan maraş'a doğru 4. tünel çıkışı Kömürler viyadük çıkışı ya da tersinden girişindeki o rüzgar kesici panellere rağmen kelebek gibi uçuşan tırlar, kamyonlar gördüm. Arabaları zaten hiç saymıyorum. Arkadaşların uyarılarına rağmen, ilk gidişimde motosikletten inip, elde itmeye başlamıştım. Şanslıydım.
    Velhasıl bu hatalı yolların da trafik canavarı kadrosundan sayılması gerekir. Bu tip hatalı yahut zorlu yolları bir başlık altında toplamak gerekiyor gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)