Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takas için yardım lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Hero dash 125 im var. 15 binde. 23 binde 2009 model satelis 125 ile takas teklifi varda. Takasa girmem mantıklı olur mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hiç mantıklı değil bence. Eski de olsa daha üst hacim ya da popüler bir motorla takas olsa anlarım. Lakin bu ticaret benim kafama yatmadı.

Motosikleti
    falcon flash 100
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-peugeot-cok-acil-firsat-motoru-bu-imkani-kacirma-1159007327/detay

Bu ilandaki motosiklet mi?

Gerçi son sahibi olursun ama hero ile takas olabilir gibi senin scooterin modeli ve durumunu bilmiyorum o yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Hero bildiğin motor, Diğerinin ne çıkacağı belli değil. Sürpriz yumurta...
    yaşlıveacemi ve espresso bunu beğendiler.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Hani en azından satelis 250 ve üzeri olsaydı diyorum. Aynı hacimde maceraya gerek yok bence
    espresso bunu beğendi.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-peugeot-cok-acil-firsat-motoru-bu-imkani-kacirma-1159007327/detay

Bu ilandaki motosiklet mi?

Gerçi son sahibi olursun ama hero ile takas olabilir gibi senin scooterin modeli ve durumunu bilmiyorum o yüzden kesin bir şey söylemek mümkün değil.
    Evet ta kendisi. 85.000 e ilandaydı. 69 a kadar düşmüş. Benim motora gelirsek sıfırdan farksız. Servis bakımlı. 2023 model yeni kasa

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani en azından satelis 250 ve üzeri olsaydı diyorum. Aynı hacimde maceraya gerek yok bence
    Valla kafamı kurcalayan tek şey yedek parça durumu allah göstermesin kaza olur birşey olur grenaj vs vs bulunabilir mi. Nette bir iki sitede varda fiyatlar çok ucuz işkillenmedim değil gel dolandırayım seni şekli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mantıklı değil bence. Eski de olsa daha üst hacim ya da popüler bir motorla takas olsa anlarım. Lakin bu ticaret benim kafama yatmadı.
    Eyv abim bursaya yolun düşerse bi çay içelim
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyv abim bursaya yolun düşerse bi çay içelim
    Başım gözüm üstüne

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı canberkgry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ta kendisi. 85.000 e ilandaydı. 69 a kadar düşmüş. Benim motora gelirsek sıfırdan farksız. Servis bakımlı. 2023 model yeni kasa
    Sen 2023 yeni kasa scooterini verip 2009 model scooter mi almak istiyorsun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)