Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fulbat akü Honda africa twin akü değişimi detaylı anlatım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    https://youtu.be/jJGXEvoD2R4

2017 model 2018 martta sıfır aldığım honda africa twin dct modeli motorumun 3-4 gün yatınca zor çalışması var dı . Yani marş zayıf basıyordu. Üzerindeki akü yuasa idi . Yetkili servisler uçuk fiyatlar söylediler düşünün 6-7 adet araba aküsü alınır . 2018 model sonrası için 15 adet araba aküsü alınır. Ben marka tercihimi #fulbat dan yana yaptım. Türkiye piyasasında yeni. Memnunum aküden ve tedarikçi firmadan. Bilgilendir me videosu atıyorum .

https://youtu.be/jJGXEvoD2R4
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Selam eminim güzel üründür, Denimoto'yu da severiz ama böyle aynı konu ile ilgili kısa zaman aralığı içerisinde farklı yerlerde tekrar tekrar farklı konular açarsanız reklam yapıyor gibi görünürsünüz, ters teper benden söylemesi. (En azından beni irrite etmeye başladı - aynı mevzu ile ilgili ya 3 ya da 4. mesajınız bu...)

Motosikleti
    Acaba açtım mı diye geçmiş konu başlıklarıma baktım motosiklet nette akü değişimi ile ilgili konu açmamışım . Facebook veya başka sosyal mecralarda açtığım konuları arkadaşlarım görüyor . 2006 dan beri burda açtığım konular yaptığım paylaşımlar kaybolmuyor ver gerektiğinde başklarının işine de yarıyor . Video yu izlediyseniz akünün montajını detaylı anlatıyorum. Dediğim gibi motosiklet net başkadır tüm herkese hitap eder ama Facebook gibi sosyal ağlar arkadaşlara hitap eder. Üst üste burda açılan konu olsaydı sonuna kadar haklıydınız . Ama bilginiz üst üste konu açmama açısından değerli yapan insanlar için .

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bir tavsiye motorunuzun aküsü Yuasa ise ve akü ile alakalı yardım alacağınız birileri varsa hemen değiştirmeyin. Bizim ekipte akü işi yapan biri var, biz her kış aküleri veriyoruz kaynatma, şoklama dedikleri şeyi yapıyor arkadaş. 5-6 yıldır aynı akü ile hala devam ediyor herkes.

Motosikleti
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tavsiye motorunuzun aküsü Yuasa ise ve akü ile alakalı yardım alacağınız birileri varsa hemen değiştirmeyin. Bizim ekipte akü işi yapan biri var, biz her kış aküleri veriyoruz kaynatma, şoklama dedikleri şeyi yapıyor arkadaş. 5-6 yıldır aynı akü ile hala devam ediyor herkes.
    Benim motor yatan motor du ve akü şarj koruma ünitesinde yani bahsettiğiniz cihazda takılı idi . Yani tüm testler kontroller ve onarım cihazına bağlandı ama 3-4 yattıktan sonra nazlandığı için değişime gittik . Dct değilde normal manuel olsa bir sezon saha giderdi büyük ihtimalle.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba açtım mı diye geçmiş konu başlıklarıma baktım motosiklet nette akü değişimi ile ilgili konu açmamışım . Facebook veya başka sosyal mecralarda açtığım konuları arkadaşlarım görüyor . 2006 dan beri burda açtığım konular yaptığım paylaşımlar kaybolmuyor ver gerektiğinde başklarının işine de yarıyor . Video yu izlediyseniz akünün montajını detaylı anlatıyorum. Dediğim gibi motosiklet net başkadır tüm herkese hitap eder ama Facebook gibi sosyal ağlar arkadaşlara hitap eder. Üst üste burda açılan konu olsaydı sonuna kadar haklıydınız . Ama bilginiz üst üste konu açmama açısından değerli yapan insanlar için .
    Haklısınız konu açmamışsınız, mesaj yazmışsınız:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4633549
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4635778

Videonuzun başlığı Afrika Twin'de akü değişimi ancak burada Fulbat'a vurgu yapınca (önceki mesajlarınızla da birlikte değerlendirildiğinde) yukarıda yazdığınız gibi algılanmıyor, bilesiniz...

Not: Benim akü değişim zamanım geldiğinde ben de Fulbat'ı dikkate alacağım mutlaka, sırf Denimoto satıyor diye, hizmetlerinden memnunum. Dikkatimizi bu ürüne çektiğiniz için teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız konu açmamışsınız, mesaj yazmışsınız:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4633549
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4635778

Videonuzun başlığı Afrika Twin'de akü değişimi ancak burada Fulbat'a vurgu yapınca (önceki mesajlarınızla da birlikte değerlendirildiğinde) yukarıda yazdığınız gibi algılanmıyor, bilesiniz...

Not: Benim akü değişim zamanım geldiğinde ben de Fulbat'ı dikkate alacağım mutlaka, sırf Denimoto satıyor diye, hizmetlerinden memnunum. Dikkatimizi bu ürüne çektiğiniz için teşekkürler.

Africa twin konu paylaşımı altında africa twin kullanıcıları için yazdım . Bir kaç ay sonra konu arkada kalacak bulunamayacak çünkü sayfa ilerliyor . Ama böyle akü ve konu başlıkları açılarak yazılınca yabancı bir kullanıcı girdiğinde aratma yapınca direk bulacak .
    İyi niyetinizden şüphem yok yanlış anlaşılmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)