Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2020 kasa R25 kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak vakti olan bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar herkese , yeni r25 aldım internette biraz araştırdım telefon tutucu için bikaç tane seçenek vermişler ama böyle çok uğraştırmadan direkt diğer motorlardaki gibi takıp kullanabileceğim bi telefon tutucu kullanan varsa önerebilir mi ?
    Artçı selesinin rahatsızlığından şikayetçiyiz bunu daha konforlu hale getirecek kaplama vs yapılabiliyor mu istanbulda yaptıran var mı? ( spor motosiklet kullanıyorsun artçı konforu arama vs diye boş yorumlar yapacak kanser elemanlar hiç yazmasın sadece soruyorum )
    Motosikleti park halinde bırakınca telefon numaramı yazabileceğim numaramatik tarzı bir şey var mı cama yapışanlar ya da araç içi olup yapışkanlı olanlar motorda kullanılır mı yoksa yolda düşer mi? ( motosikletin sağına soluna sticker yapıştırmak istemiyorum)
    Daha önce böyle durumları düşünüp çözüm bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Telefon numaranızı yazmak için valizlerde kullanılan etiket tarzı birşey kullanabilirsiniz. Aynaya ya da gidona bağlayabilirsiniz bu etiketi, işiniz bittiğinde de söker cebinize atarsınız.

Sele için ben King konfor sele diye birşey aldım FB üzerinden, 2 parça halinde geliyor. Ben sürücü kısmını memnun olarak kullanmaktayım, kuvvetle muhtemel o tip bir ürünle artçınız da rahat edecektir. 125 TL mi ne o civarda para ödemiştim bu konfor seleye.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    klasik, gidona bağlanan telefon tutucuyu alıyorsun. mesnetteki delikli yerlerden vidaları geçirip arkadan diğer parçasını takıp sıkıştırıp kullanıyorsun. en temizi bu.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Numaranı 3 5 tane kağıda yaz ya da fotokopisini al. Kırmızı a4'e falan yaparsan daha iyi olur. Depo kapağının arasına sıkıştır gitsin.

Araba değil bu, yağmur çamur bir ton şey yiyecek o ucuz yapışkanlı şeyler 2.gün düşer yolda giderken. Kalıcı olsun istiyorsan da 3m'in çift taraflı action cam bantları ile yapıştırırsın kendi üstündeki yapıştırıcısını kazıyıp.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Alıntı Ysnsll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese , yeni r25 aldım internette biraz araştırdım telefon tutucu için bikaç tane seçenek vermişler ama böyle çok uğraştırmadan direkt diğer motorlardaki gibi takıp kullanabileceğim bi telefon tutucu kullanan varsa önerebilir mi ?
    Artçı selesinin rahatsızlığından şikayetçiyiz bunu daha konforlu hale getirecek kaplama vs yapılabiliyor mu istanbulda yaptıran var mı? ( spor motosiklet kullanıyorsun artçı konforu arama vs diye boş yorumlar yapacak kanser elemanlar hiç yazmasın sadece soruyorum )
    Motosikleti park halinde bırakınca telefon numaramı yazabileceğim numaramatik tarzı bir şey var mı cama yapışanlar ya da araç içi olup yapışkanlı olanlar motorda kullanılır mı yoksa yolda düşer mi? ( motosikletin sağına soluna sticker yapıştırmak istemiyorum)
    Daha önce böyle durumları düşünüp çözüm bulan arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese iyi forumlar.
    Bir de spor motosiklet kullanıyorsun artçı konforu arama diyeceğim çünkü artçı selesi yok. Arkaya minik boy bir bulaşık süngeri koymuşlar, dışını da deri kaplamışlar sanırım. Lastikli konfor sele takıp arkaya da sırt dayamalı topcase koyarsan belki bir miktar oturulabilir olur. Geçen gün 20dk kendi motoruma artçı oldum belim götüm tutuldu. Seninkinin oturuş pozisyonu benimkinden de kötü. Artçı peglerinin de yeri muhtemelen daha yukardadır. 150'den uzun 50kg'dan ağır hanım ablaları kendilerini seviyorsan bindirme arkana.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon numaranızı yazmak için valizlerde kullanılan etiket tarzı birşey kullanabilirsiniz. Aynaya ya da gidona bağlayabilirsiniz bu etiketi, işiniz bittiğinde de söker cebinize atarsınız.

Sele için ben King konfor sele diye birşey aldım FB üzerinden, 2 parça halinde geliyor. Ben sürücü kısmını memnun olarak kullanmaktayım, kuvvetle muhtemel o tip bir ürünle artçınız da rahat edecektir. 125 TL mi ne o civarda para ödemiştim bu konfor seleye.
    King konfor seleyi abimiz sayesinde r25ime aldım ve çok memnunum, artçım da patron koltuğu gibi olmuş demişti, tavsiye ederim
    tommygun bunu beğendi.

Herkese cevapları için çok teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler