Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik terörü

  Motovento
  REKLAM ALANI
 1. #1
  Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  07 Ocak 2021
  Şehir
  Çorlu/Tekirdağ
  Motosikleti
  RS200
  İki gün önce şahit olduğum bir olayı anlatacağım. Olay d 100 karayolunda meydana geliyor. Sağ şeritte bir motorsiklet 50-60 km hızla ilerliyor, artçısı da var fakat artçıda kask bile yok. Motorsikletin arkasında, fabrika çalışanlarını taşıyan bir servis aracı ilerliyor fakat böyle bir denyoluk olamaz. Durmaksızın motorsiklete selektör atıyor, kornaya basıyor, dibine kadar yanaşıyor. Sabrına güvenen insanı bile çileden çıkaracak bir taciz. İyi ki motor sürücüsü soğuk kanlıydı da paniğe kapılıp, o kalabalık ve hızlı akan trafikte yanlış bir hamle yapmadı.
  Bu ülkede motorsiklet sürücüsü kimseye yaranamıyor. Aracını; araba gibi kullanınca ayrı sorun yaşıyorsun, aralardan derelerden sürünce farklı sorunlar yaşıyorsun. Sürekli motorcuların ikircikli söylemleri tartışılıyor fakat araba kullananların da bundan aşağı kalır yanı yok ne yazık ki
  espresso, 1996furkan ve birbilent bunu beğendiler.


  REKLAM ALANI
  Motomax
 2. #2
  arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  17 Nisan 2018
  Şehir
  İzmir
  bölünmüş yollada sağ şeritte 30 km min. hıza kadar kullanabilir, ki 60 km hız az bir hız da değil.

  servis şöförünü firmasına sikayet etmek lazım plakayı aldıysanız

 3. #3
  erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  27 Mayıs 2007
  Şehir
  Kocaeli
  Motosikleti
  versys650
  Eğitim politikası trafik terörünün birinci üreticisidir.

 4. #4
  Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  18 Ekim 2020
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  Mondial Rx3i Evo
  Ben trafikten hızlı gittiğim için bu tip şeylerle karşılaşmıyorum. Yol boşsa ve şehir içi değilse 120 den aşağı düşmem daha da çıkarım.

 5. #5

  Üyelik
  25 Ağustos 2019
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  BAJAJ BOXER BM 150
  Bu sabah benimde başıma ufak bir şey geldi

  Trafik kilit önümde bir motorcu arkadaş onu rahatsız etmeden arkasından ilerliyorum trafikte tam açılma derecesine geldi markasını bile hatırlıyamadığım bir kazma arkamızdan dat daaaat korna basıyor lan dur trafik yeni açılıyor el hareketi ile anlatmaya calıstım herife şeridimde devam ediyorum aptal herif yol ayrımında dibime kadar girip yan yola girdi bastı gitti 30 saniye ağzıma geleni saydım sonra sanki hiç bişey olmamış gibi yoluma devam ettim velhasıl kelam böyle aptal insanlara ne kadar bişey anlatsan ne kadar tepki gösterirsen göster aptallığından vazgeçmez o olmayan beyninde aptalca kendini haklı çıkartacak bir bahane bulur umursamamak gerek :D

 6. #6

  Üyelik
  26 Mart 2018
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  2016 CB500F
  Evet katılıyorum, sorun zeka geriliği. Birkaç sene önce çalıştığım firma servisinin sürücüsü bildiğin geri zekalıydı. Nasıl ehliyet alabilmiş olduğunu halen çözebilmiş değilim. Bunlar hep protein ve iyot eksikliği...
  ufoz bunu beğendi.

 7. #7
  tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  29 Temmuz 2015
  Şehir
  İstanbul
  Motosikleti
  Kawasaki Er6F
  Ne acı birşey yahu, ülkemizde trafik dahil hiç bir konuda nezakete, kibarlığa ya da zayıflığa yer yok. Az biraz acizlik gösterene çullanıyoruz. 50-60 ile giden artçılı arkadaş bu örnekte hız yapmadığı / yapamadığı için zayıf görünüyor, servisi kullanan Neanderthal de aracından kaynaklı kuvvetli. Eğitim ve bilinç oluşturmakla çok zor bu işler.
  ufoz ve espresso bunu beğendiler.

 8. #8
  atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  07 Şubat 2018
  Şehir
  İstanbul - Ulus
  Motosikleti
  Nevada V2 250i
  Ülkede üniversitede profesör olan adamla yukarıdaki örnekteki hanzonun buluştuğu tek ortak platform maalesef TRAFİK. Durum böyle olunca ortaya mükemmel görüntüler ve yaşanmışlıklar çıkıyor. Camından dışarı boş sigara paketi veya 0,5'lik pet şişe atan balgam sallayan yoldaki kadına kıza sözlü tacizde bulunan adamla ben trafikte neyi konuşarak halledeyim abicim?
  Benim için ağaçlar, şakıyan kuşlar, doğadaki ve sokaktaki hayvanlar bu insanımsı yaratıklardan çok ama çook daha değerliler. Bu yaratıkları sinirlendirmeyin bilerek çarpıp sonra kaçıyorlar aman diyim uzaklaşın bunları görünce keza kendilerini belli ediyorlar anlarsınız zaten.
  espresso, ufoz ve allegromod bunu beğendiler.


  ANES MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)