Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Decathlon, sele altına sığan mini sırt çantası.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Zaman zaman akşam iş dönüşü markete uğruyorum. Bir kilo elma, 250gr peynir, bir yorgunluk birası gibi, bir poşetlik alışveriş yapıyorum.

Eğer arka çanta ve sırt çantasını yanıma almadıysam, o bir poşet öteberiyi lastikle motora tutturamadığım için gidona geçiriyorum.

Doğal olarak dengesiz ve tehlikeli bir şekilde yaklaşık 1.5km motor kullanıyorum ve bundan hiç hoşnut değildim.

Dün Marmara Forumdaki Decathlonda aşağıdaki mini sırt çantasını buldum.

10 litrelik bir sırt çantası.
    Poşetinin içine tıkıştırınca resimdeki gibi avuç içine sığıyor.
    Doğal olarak sele altındaki takımların yanınada sığıyor.
    Ürün seri sonu ve 15 TL.

Birde katlanınca sigara paketi şeklinde olan var. O model 25 TL.

Dün ve bugün çok işime yaradı.
    Sürekli sele altında taşıyacağım.

Hemen belirteyim. Bu çanta günlük kullanım için değil. En fazla gerektiğinde 1-2 kg market alışverişini poşet/gidonda taşımak yerine daha emniyetli olarak sırtta taşımak için kullanılabilir...

.

.

.
    .
    Aşağıdaki çanta aynı fakat katlanışı farklı ve 25 TL.
    ..
    .
    .
    Her iki çantanın Decathlon linkleri aşağıda...
    .
    15 TL olan çanta linki
    .
    .
    25 TL olan çanta linki
    Jeansque ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Benim 4-5 sirt cantam var,

- Laptop cantasi
    - Fotograf makinasi seti cantasi
    - Genel amacli kullanim cantasi
    - Sirketin verdigi bir laptop cantasi
    - Quechua 10lt sirt cantasi
    - Quechua katlanabilir 25lt sirt cantasi.

Hepsini cok seviyorum, ayri ayri kullaniyorum. Genel amacli dedigim canta hayat kurtarir, ucak/tren/araba/motosiklet, her yolculugumda onu kullanirim. Bu sirt cantalarinin hepsi sele alti bagajima sigiyor.

Katlanabilir cantayi en kucuk hale getirip diger sirt cantasinin gogus ya da bel askisina takiyorum, lazim olur diye.
    ufoz ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 4-5 sirt cantam var,

- Laptop cantasi
    - Fotograf makinasi seti cantasi
    - Genel amacli kullanim cantasi
    - Sirketin verdigi bir laptop cantasi
    - Quechua 10lt sirt cantasi
    - Quechua katlanabilir 25lt sirt cantasi.

Hepsini cok seviyorum, ayri ayri kullaniyorum. Genel amacli dedigim canta hayat kurtarir, ucak/tren/araba/motosiklet, her yolculugumda onu kullanirim. Bu sirt cantalarinin hepsi sele alti bagajima sigiyor.

Katlanabilir cantayi en kucuk hale getirip diger sirt cantasinin gogus ya da bel askisina takiyorum, lazim olur diye.
    Motor scooter olunca neredeyse her sırt çantası katlanıp sele altına sığıyor.

Nacked veya commuter motorda sele altı için tek şans takım çantası yanında kalan boşluğu kullanmak.

Bu durumda katlanınca sigara paketi kadar olan linklerdeki gibi çantadan başka şans kalmıyor geriye.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor scooter olunca neredeyse her sırt çantası katlanıp sele altına sığıyor.

Nacked veya commuter motorda sele altı için tek şans takım çantası yanında kalan boşluğu kullanmak.

Bu durumda katlanınca sigara paketi kadar olan linklerdeki gibi çantadan başka şans kalmıyor geriye.
    Doluyken de sigiyor hocam
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Hiç uğraşma...
    Ne yaparsam yapayım, şu scooterda kahvehane taburesinde oturur gibi oturmaya bir türlü alışamadım gitti
    gurcanozturk bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bende Monster markasının laptop yanında besada verdiği bir laptop çantası var, çok büyük diye kullanmıyordum, sonra bir gün onu denedim sırt askıları çok rahat geldi. Geçen senin tavsiyenle perlondan göğüs kemeri de yaptırdım, kadıköyde boğanın orada altıyol pasajı diye bir yerin bodrum katında 3-4 tane çanta tamir eden terzi benzeri yer varmış birinde sordum hemen yaparız dedi çok da rahat oldu.

Dün iki laptop birden koyup sırtımda Kadıköyden Büyükçekmeceye kadar motorla geldim, sele altı bagajında başka eşyalarım vardı. Bugün yine işyerine gitmem gerekti, 2 laptop birden lazımdı hem de, biri müşterinin verdiği sadece onların sistemine girdiğim, herşeyi kayıt altında olduğu için şirket maillerime bile bakmadığım thinkpad P serisi 2 kilodan ağır kocaman 15" ekranlı ağır bir laptop, diğeri standart 14" hafif güzel bir laptop, ikisi birden sele altı bagaja sığdı, zincir kilit vb. için de yer bile kaldı. İyi ki scooter almışım dedim.

Dekatlondaki o çantayı görmüştüm de her zaman bir sırt çantası taşıdığım için gerek duymamıştım. Yine dekatlonda katlanıp cüzdan boyuna inen pazar/market çantası gibi şeyler var, onlardan almıştık bir kaç tane. sürekli çantamda durur, bakkala markete falan gidince poşet almaya gerek kalmıyor, çok ince gibi ama 6 tane litrelik bira şişesini taşıyabildim, yırtılır diye korkmuştum ama sağlamdı.
    ufoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)