Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çakma egzozlardan kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

İnternette 300 400tl arası satılan egzozlardan almak istiyorum görüntüsü için. Seste herhangi bir değişiklik olmaması için bir şey yapmama gerek var mı kendi susturucusu yeterli mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Görüntüsü İçin egzoz almayın çünkü onlar görüntü İçin değiller bildiğin öküz gibi böğürüyorlar sadece neye takarsan tak nasıl kullanırsan fark etmiyor ayrıca performansı düşürdüklerini kanıtlayan testler de var.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Cafe racer egzozlardan var bende, bende görüntüsü için aldım sabit susturucu var dendi , fakat aşırı bağırıyor motor rahatsız oluyorum açıkçası susturucu alıp taktığımda da alt devirlerde tork arttı tork düşüyor gibi oluypr ama üst devirlerde rahatlıyor motor bunun yanında kaç yıldır çevirmeye girmem sürekli çeviriyorlar motorla 2 defa çevirmeye girdim polisler bakıp bakıp anlamadı ama çalıştırsa motoru yanmıştık .Köprü girişimde de polis uyarı verdi o da anlamadı egzoz kaynak yerinden kırıldı dedim ama gerçekten çok sesli egzozlar tek avantajı trafikte görünmek dezavantajları apaçi gibi bağırıyor motor , bir süre sonra yeter be diyorsun kaskın içinde hava yakıt ayarın bozuluyor alt devirlerde tork düşüyor

Bunları düşün karar ver derim

Arkadaşım r25 için sc egzoz kullanıyor replika olanlardan ve cidden bağırıyor ne performans kaybı yaşıyor nede bir sorun ama ceza yemesi oldukça muhtemel çünkü sesi oldukça yüksek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı Diestayl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternette 300 400tl arası satılan egzozlardan almak istiyorum görüntüsü için. Seste herhangi bir değişiklik olmaması için bir şey yapmama gerek var mı kendi susturucusu yeterli mi?
    fotoğraf var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)