Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'da Motosiklet Boyatabilecek Yer

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler saçma sapan bı olaydan dolayı motorumun sağ grenajda boyası attı motorumu komple boyatmak istiyorum fakat tanıdığım hiç motorcu yok çevremde hiç ustada bilmiyorum yardımcı olabilecek tavsiye verebilecek biri var mıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaşmazda bir boyacıya parçaları götürürsen boyarlar. Ancak motoru komple götürürsen ilgilenmezler sökme takma işi ile.

Hocam kaporta boyacısı tanıdık var ama onlar motoru iyi yapamaz dediler bana o yüzden çekindim parçalarda plastik ya sıkıntı olmaz mı sizce güzel bı iş çıkar mı ortaya

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşmazda bir boyacıya parçaları götürürsen boyarlar. Ancak motoru komple götürürsen ilgilenmezler sökme takma işi ile.
    Hocam kaporta boyacısı tanıdık var ama onlar motoru iyi yapamaz dediler bana o yüzden çekindim parçalarda plastik ya sıkıntı olmaz mı sizce güzel bı iş çıkar mı ortaya

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Iyi yapamaz dedikleri sökemezler takamazlar,
    Parçayı sökün elinize yatkın ise zımparalayıp herhangi bir kaporta boyacısına gidin, aceleniz yok ise aynı renk boya gelince boyamasını rica edin(motosikletin özel rengi vb yok ise tabi ki) muhtemelen maksimum 50 lira ve 1 haftaya işinizi çözersiniz,
    parçayı usta zımparalar ve 1-2 gün içinde boyanmasını isterseniz bu ücret 200-400 arası olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı Halilibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler saçma sapan bı olaydan dolayı motorumun sağ grenajda boyası attı motorumu komple boyatmak istiyorum fakat tanıdığım hiç motorcu yok çevremde hiç ustada bilmiyorum yardımcı olabilecek tavsiye verebilecek biri var mıdır ?
    var. gel kardeşim. 100 kişiye yaklaşan Ankara motorcuları için telegram anlık mesajlaşma grubumuz var.
    orada istediğin herkese sorabilirsin. yardımcı oluyoruz birbirimize:
    https://t.me/AnkaraMotorluGezi

diğer gruplar imzamda mevcut. ihtiyacın olana gel. ana grup 500 kişilik.

Şaşmaz oto sanayide renk oto boya var, ben daha önce orada bir parçamı boyatmıştım. Fikret usta elinde renk kodu olmamasına rağmen harika bir iş çıkartmıştı. Yukarıda arkadaşların da dediği gibi, sök tak işine girmiyorlar ama. Parçanı kendin söküp götürmelisin.
    Google yorumlarına da bir bak istersen, ben tavsiye edebilirim.

Hocam ben kaporta boyacısı bir kaç kişiyle görüştüm boya hariç sadece işçiliğe bin TL dedi bana

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı Halilibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben kaporta boyacısı bir kaç kişiyle görüştüm boya hariç sadece işçiliğe bin TL dedi bana
    affedersiniz ama o boyacılar yolunacak kaz arıyormuş, bende Ankara'dayım parçayı sökün, zımparalayın fırın boyacı bir abimiz var ücret bile almaz aynı renk geldiğinde boyatırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)