Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Avrupada her yer scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ne scooteri ispanya full tmax sürüyor.belediye dağıtmış gibi var hemde her ışıkta 2 tane en az yan yana denk geliyor.polislerde xmax tmax ve bmw nin c650 sanırım onun scooterı var.polis bile scooter ile kovalıyor.hatta bazılarında elektirkli bmw scooterı gördüm onlarda geziyorlardı.italyada şaşırdım ama full vespa bekliyordum full piaggo çıktı.150 lik olan büyük tekerli versiyon herkeste ondan var yada direk motosikler sürüyorlar.romada gece ducati turuna denk geldim rahat bi 200 tane full seste geçtiler yarım saat.bizdeki egzoz sesi çok diyene kafa atarım ben motorcuyum bu kadar olmaz yani romada aşırı abartı ses olayı.orda yaşasam direk boğazdan gezerim heralde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı allegromod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçi yok mu onlarda acep
    olmaz mi, italyanin guneyi, ozellikle Napoli

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hollandada arkadasıma gittim cocuk XSR900'e biniyor, arkadaşı aprilia'ya bilmem neye. Ama gel gör ki otobanda 100km/s, şehir içinde de ondan çok daha düşük hız sınırı var nasıl zevk alıyorlar bilmiyorum
    Bizde farkli mi ? yoksa bizde var ben umursamiyorum gibi bir sey mi ?

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz mi, italyanin guneyi, ozellikle Napoli

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Bizde farkli mi ? yoksa bizde var ben umursamiyorum gibi bir sey mi ?
    Orda uyguluyorlar harbiden kuralları ondan öyle bir durum var Ben gece vakti bisikletle dolaşayım dedim, polis geldi dedi ki reflektörlü yelek giy yoksa araba vurabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir defa fransa'da bulundum, motosikletlerin ekonomik refah seviyesine göre ucuz olduğu bu yerlerde millet 150, 200, 250, 400 cc lik scooter lar ile geziyor işine gidiyor.

Yani ben 4 asgari ücrete 600r, 8 asgari ücrete de 1000r alabileceğim bir ekonomide gidip scooter'a bineceğim öyle mi. vay be.
    adamlar aşmışlar, bizim gibi kompleksleri yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)