Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAMP YER ÖNERİLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Arkadaşlar merhaba.
    Kısmet olursa bayramın son günü eşim ile beraber ege bölgesinde tatil planlıyorum.yeni yoldan gideceğim. ortalama 8 günlük bir kamp düşünüyorum dönüş yolu ayvalık edremit çanakkale tekirdağ üzeri olacak. Sizden ricam bu rota üzerinde il il gezerek. güzel ücretli wc duş olan ama abazaların olmadığı kimsenin kimseye karışmadığı denizi güzel ortamı güzel en fazla bir yerde 2 gün kalabileceğim kamp alanları önerilerinizi almak.
    Not: Aydın tarafınada gidesim var ilk kalacağım yer orasıda olabilir. Önerilerinezi bekliyorum. Teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Direkt oneri yapamam ama soyle bir harita vereyim, ben de baskalarindan bulmustum, belki yardimi dokunabilir.

https://www.google.com/maps/d/u/0/vi...5872677657&z=5

eming26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 CBF 1000 FA
    kamp alanlarına çok ilgi var spontan gideceksen yer bulamayabilirsin.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok fazla kamp alanı var, eşin ile gideceksen mutlaka resmi sitesi olan ve sezonluk kiralanabilen yerlere git. oralarda daha az abazan insanlar oluyor.

ve mutlaka rezervasyon yap, su an kamp alanları bile full cekiyor almıyorlar.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Kuşadası, kesinlikle önder kamping, çok memnun kalırsınız,dediğiniz gibi kimse kimseye yan gözle bakmaz,oradan isterseniz 10 km ileride Davutlar'a gidip sevgi plajında denize girebilirsiniz, çok güzel bir yer orası, Önder camping internete yaz irtibata geçip rezervasyon bile yaptırabilirsiniz ve hesaplı bir yer,tavsiyem olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)