Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ülkede YZF-R25 stoklarda yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Bütün bayileri tek tek arıyorum günlerdir. Bir tane bulamadım. Ne yapacağız bu işi . Siz R25 satan bayii biliyor musunuz? Marmara'da olsa iyi olur. Uzak yerlere gidemem pek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    20 gün evvel İstanbul'daki tüm bayilere mail atmış olarak hak veriyorum. Pahalı bir spor türü olunca böyle olması da kaçınılmaz oluyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karneyle dagitacaklar motoru nerdeyse. İyi ki almisim gecen sene

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Stoğa girdiği 2 3 gün içerisinde bitiyor. Bayileri arayıp ne zaman sevkiyat alacaklarını, uzatmalı garanti ve aksesuar dolduracağınızı söylerseniz ilgilenirler büyük ihtimal.

Motosikleti
    Yamaha MT-25 2020 ABS
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 gün evvel İstanbul'daki tüm bayilere mail atmış olarak hak veriyorum. Pahalı bir spor türü olunca böyle olması da kaçınılmaz oluyor.
    İnegöl Kaptan motordan söylenene göre temmuzda bi' parti daha gelecekmiş. Ne olacağı belli değil. Para var alamıyoruz.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sektörün galeride motosiklet kalmayacak kadar büyümesi insanı ayrı bir mutlu ediyor aslında. Daha 5 sene öncesine kadar bile hiç böyle değildi.Bu şekilde devam ederse hem ekipman ve malzeme fiyaları düşer hem çeşit artar ki daha geçen cuma bim'e motosiklet aksesuarlarının gelmiş olması bile bunun en büyük işareti.

Bim diyorum ya ucuzluk mağazası. Müşteri kitlesinin az çok belli olduğu mağaza. Güzel işaretler bunlar.
    ErdemFX bunu beğendi.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sektörün galeride motosiklet kalmayacak kadar büyümesi insanı ayrı bir mutlu ediyor aslında. Daha 5 sene öncesine kadar bile hiç böyle değildi.Bu şekilde devam ederse hem ekipman ve malzeme fiyaları düşer hem çeşit artar ki daha geçen cuma bim'e motosiklet aksesuarlarının gelmiş olması bile bunun en büyük işareti.

Bim diyorum ya ucuzluk mağazası. Müşteri kitlesinin az çok belli olduğu mağaza. Güzel işaretler bunlar.
    şu an ki piyasa ve siyasi çıkmazın içinde bu kadar satışın olması ancak ve ancak fiyatların daha yavaş yükselmesini sağlar.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    heralde bi ağustosa kadar olmaz.zaten stoktakiler 2020 modeldi 2021 gelicek artık.bu arada o listedeki fiyat da 2020 modeller için geçerli.kısaca hah gelmiş ben bi r25 aliyim dediğin an 60bin tl yi hazırla

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Ne R25'miş arkadaş dünyada başka r25 sevdalısı ülke var mı acaba
    tommygun bunu beğendi.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    motorları az getirdikleri için öyle. Stoğu az tutuyorlar. Fiyatlar malum... Çok satılıyor diye sanmayın yani

Bence, madem 250 cc ye bu kadar verecek paranız var(varlıklı olduğunuzu varsayıyorum) biraz daha bekleyip R7 alın. R25, 6 ay 1 sene sonra sıkmaya başlıyor. Tamam kendi klasmanının en iyisi ama görünüşü kadar gitmiyor. Ben yeni kasa R25 i Türkiye’de ilk alanlardanım.(TR ye gelen ilk partiden aldım) Trafikte herkes R6 sanıyordu motoru, tabi otoyollarda arabalara karşı kötü durumda kalıyordum. Yani madem alacaksanız almışken uzun süre götürecek birşey alın. Türkiye’de üst seviye makina olarak görünebilir ama R7 nin yabancı incelemelerini izlediğimde Yamaha’nın bu makinayı giriş ve orta seviye sürücüler için yaptığını gördüm. Yani R25 yerine düşünülebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı ErdemFX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün bayileri tek tek arıyorum günlerdir. Bir tane bulamadım. Ne yapacağız bu işi . Siz R25 satan bayii biliyor musunuz? Marmara'da olsa iyi olur. Uzak yerlere gidemem pek.
    mototrans evinize kadar getiriyor 500 TL ye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)