Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar,

Bayadır siteden haberdarım ama şartları değerlendirip mt7 almıştım. 230km maks. Şehir içi iyi kıyak hoş. Ama 1-1.5yıldır kullanmıyorum diye şu an mt9 vs gibi daha güçlü olduğu bilinen bi motora geçiş yapayım istiyorum.
    Amacım hız değil, şehir içi drifte, kasmadan gazla tekere gelecek atik hızlı naked veya cross hani gücü Torku var ama hafif şaka yapılacak cinste bi cihaz. Vespa primavera 50 2018 model var. Ederi maşallah güzel. O yüzden takas yapabileceğim fiyat aralığında olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

Saygılar
    vaYeSbro

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Hani zamanında 0 fiyatı 25-30 vs olup şu an min. Çok fazlası olan cinste bi şey değil de hani , eski olsa da olur hani amiral gemisi diyilebilecek bi cihaz tavsiyesi lütfen. Hani düşsün kırılsın kaza bela yani dokunmucak. Vespa bi sıkıntı hop 3-5bin vs lan motor 50lik hani zarar ziyan. Vespanın sevdalısı farklı , benim tarzım değil bana hitap etmiyor. Yetmiyor. Kafa kafaya takasa beklenti karşılayacak motor önerisi bekliyorum.

Kazasız belasız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Şehirici drifte gelecek, gazla tekere gelecek , hafif şaka yapılacak cinste ... Allah hepimizi sizlerden korusun hani ..
    espresso, Vayes995, atalayalper ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu dediklerinin hepsi 07 ile daha rahat yapılır. 09 dan daha hafif, kontrolü daha kolay. 09 gücü korkutur benden söylemesi. Şurada yanliyim diye ilk sert gaz açışında motor seni tükürüverir. Hiç beklemediğin bir tepki verir. Bu sevda maddi kayıpla sonuçlanır kullanıcısı olarak söylemiş olayım. Bu dediklerini 07 ile yapamıyorsan 09 ile hiç yapamazsın.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bunların yapılacağı makul fiyatlı tek motor mt07 zaten de primevera ile 07'nin yarısını falan zor alırsın şu an
    En leş mt 07 bile 50bin lira. Elindekini satabilirsen en fazla eski model R25 alırsın o da dediklerinin hiçbirini yapamaz. Gidip 2000 model 600cc makine alsan sanayiden zaten çıkaramazsın. Bu sevdadan vazgeç bir rs200 al usul usul gez bence.

Eski 1000'lik devirirsen de 5000tl'yi unut. Eski 250liklerin bile grenaj takımı 2 3 bin TL olmuş. Mekaniğe zarar versen zaten hurdaya at daha masrafsız olur.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehirici drifte gelecek, gazla tekere gelecek , hafif şaka yapılacak cinste ... Allah hepimizi sizlerden korusun hani ..
    +1

.................
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yeni bir Salih mi doguyor?
    espresso, 1996furkan ve Vayes995 bunu beğendiler.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı Vayes995 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar,

Bayadır siteden haberdarım ama şartları değerlendirip mt7 almıştım. 230km maks. Şehir içi iyi kıyak hoş. Ama 1-1.5yıldır kullanmıyorum diye şu an mt9 vs gibi daha güçlü olduğu bilinen bi motora geçiş yapayım istiyorum.
    Amacım hız değil, şehir içi drifte, kasmadan gazla tekere gelecek atik hızlı naked veya cross hani gücü Torku var ama hafif şaka yapılacak cinste bi cihaz. Vespa primavera 50 2018 model var. Ederi maşallah güzel. O yüzden takas yapabileceğim fiyat aralığında olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

Saygılar
    vaYeSbro

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

Hani zamanında 0 fiyatı 25-30 vs olup şu an min. Çok fazlası olan cinste bi şey değil de hani , eski olsa da olur hani amiral gemisi diyilebilecek bi cihaz tavsiyesi lütfen. Hani düşsün kırılsın kaza bela yani dokunmucak. Vespa bi sıkıntı hop 3-5bin vs lan motor 50lik hani zarar ziyan. Vespanın sevdalısı farklı , benim tarzım değil bana hitap etmiyor. Yetmiyor. Kafa kafaya takasa beklenti karşılayacak motor önerisi bekliyorum.

Kazasız belasız
    Troll bu adam ya dün açmış hesabı zaten baksana

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    Usta yaklaşık 2 yıldır forumdayım şu salihin olayı ne ara sıra denk geldim ama konuya vakıf değilim müsait iseniz aydınlatır mısınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ktm kullaniyorum diye demiyorum,sizin istedikleriniz supermoto tarzina uygun.duke 690 veya dike 690 smc olabilir.hafif olduklarindan kontrolu daha kolaydir
    Vayes995 ve tommygun bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Selamlar arkadaşlar,

Şimdiden teşekkürler

Saygılar
    vaYeSbro

Kazasız belasız
    sanki trafikte o tür şakalar yapmasanız daha mı iyi olur?
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir Salih mi doguyor?
    ABC demedi ama du bakalım.
    Salih yüzünden xmax'ımdan soğuyacaktım neyse biraz ara verip özleyince geçti soğumam.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Bu kafa nasıl yapılıyorsa bende ondan istiyorum.

en büyük salih sensin kanka senden alası gelmez :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:39 ----------

şehir içi drifte gelecek; hani late night show, hani zifiri karanlık + bomboş yol, hani kimse yokken.
    şehir içi drifte gelecek değil de drifte gelecek bi makina yazsam sorun etmicektin sanki. hani sen dağ-bayır off-road drift yapanlardansın ya, şehir içi demek sana göre pırr trafikte full kalabalık arası apaçilik.

kankam tavsiye; hani öyle full muhalefet takılmaya çalışma bence.. anlatmaya çalıştım, anlayan-bilen-önerisi olan yazsın dedim ama sen maganda kinayesiyle bi şeyler yazmışsın. alınmadım ama şehir içi drift diyince de hani aklına direk şahit olduğun trafikler,kilitli yollar,kalabalıklar gelmesin.

late night drift kavramını biraz araştır... eminim ki hepsinin aslında ŞEHİR İÇİ"" olduğunu anlarsın.. heralde, umarım....
    anlamadığın şeyler hakkında da konuşma tamam mı canısı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:43 ----------

kankacım , dedim ya zaten mt7 kullandım ama artık daha güçlüsü olsun gibi hırsa yenik düşüncelerim var..
    nihayetinde mt7 ile tekerde makas, 190a kadar teker gibi imkan dahili değerlendirmelerim oldu..
    ABSli modeldi, drift-burnout gibi ön fren kontrollü atraksiyonları yaşayamadım ama ıslak zemin destekli drift*cik diyebileceğimiz ufak heyecanlar oldu.

mt7 full ohlins amort. vs vs baya full geliştirilmiş 2014 modeli 26.000tlye alma imkanım olup, yurt dışında 15.000tl ye denk gelecek şekilde 0 mt7 satın alma sebebiyle şuu anda hortlak kasa versiyon başlangıç 55-60k. arası aynı motoru alma gibi bi düşüncem yok.

FİYAT PERFORMANS, KIVRAK, KABİLİYETİ YÜKSEK MOTOR TAVSİYESİ İSTEDİM AMA SEN KALKIP ZATEN ZAMANINDA ALTERNATİF ARAYIŞINA GİRMEYİP MT7 DENEYİMLEDİM DEMEME RAĞMEN AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORSUN....

TEŞEKKÜRLER KANKAM

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

ŞU ANDA 2 ALTERNATİF ARASINDAYIM...

1- XT660(X-R-S-F-GH-J-QWERT FARK ETMEZ)

2- DUCATİ HYPERMOTARD....
    ----------------------------------------
    1- 2.ALTERNATİFE GÖRE4-5 YAŞ DAHA YAŞLI, ZATEN OFF-ROAD ARACI SAHİBİ OLMAMIZ SEBEBİYLE ABİME DAĞ-BAYIR EŞLİK EDEBİLİP AYNI ZAMANDA !!!!GECE YARISI-KİMSE YOKKEN- DARLANINCA- ŞEYTANA UYUP!!!!! ÇIKIP DRİFT-TEKER VB GİBİ TATMİN OLMA ODAKLI DAVRANABİLECEĞİM Bİ MOTOR----MUŞ....

2- 1.ALTERNATİF YANINDA BAHSİ BİLE GEÇMEYECEK OLAN VE JİM CARREY FİLMLİNDEN BİLDİĞİM, AKLIMDAN GEÇEN DÜŞÜNCELERE ORTAK Bİ CİHAZ...

HER İKİ ALTERNATİF DE TEKNOLOJİ BAKIMINDAN YETERSİZ KALABİLİR.. EĞER Bİ ALTERNATİFİNİZ VARSA.

İKİ ALTERNATİF ARASINDAN HYPERMOTARD BENİ CEZBEDİYOR AMA XT İSE FİYAT SEBEBİYLE MAKUL KALIYOR.

ELBETTEKİ HYPERMOTARD AMA YİNE DE XT660 İLE BEKLENTİ KARŞILANIR MI ?

!!!!! SADECE XT660 VE HYPERMOTARD DENEYİMLER GÖRÜŞ-YORUM-ÖNERİ BELİRTSİN LÜTFEN!!!!!

TEŞEKKÜRLER SAYGILAR

TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN
    EYV..[COLOR="Silver"]

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

!!!!! SADECE XT660 VE HYPERMOTARD DENEYİMLER GÖRÜŞ-YORUM-ÖNERİ BELİRTSİN LÜTFEN!!!!!
    Başka bi emriniz??
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bi emriniz??
    kankam haklısın. kusuruma bakma. ben sadece sorduğum motorlar hakkında deneyimi olanlar yazsın lütfen diye bir rica da bulunmuştum. ama başka motorlar da yazabilir. başka söylemek istediğin bi şey var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)