Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BİM markete 4 haziranda gelecek motosiklet ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde satılan solar özellikli cihaz mı var arkadaşınızda? onlar iyi görünüyor, açıkçası alırsam çinden onlardan alırım. michelin A101 de satılan cihazdan aldım ben.
    Bim.den de çanta bulabildim
    çinden almıştı sanırım ama solar özelliği yok diye hatırlıyorum, farklı bir modeldi , bende xiaomi hava komprasörü var kampanyadan 210 tl gibi bir fiyata almıştım, bisiklet lastiği şişrmek elle çok yoruyordu, motordada kullanıyorum memnunum.
    çantayıda aynı kalıpta fc motordan kask alırken 100 tlye almıtım bogoto marka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Bu Fakir'in temizleme spreyleri işe yarar mı acaba ? Alıp bir deneyim bakayım

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Pamukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sabah gidip sırt çantasını aldım lazımdı gayet güzel ve kullanışlı bulabiliyorsaniz bence kaçırmayın
    İçine laptop konabilecek bir şey mi? Benim de ilgimi çekmişti.

Motosikleti
    Honda Crf 250 L
    Laptop koyma yeri var beklediğimden de geniş içi

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinden almıştı sanırım ama solar özelliği yok diye hatırlıyorum, farklı bir modeldi , bende xiaomi hava komprasörü var kampanyadan 210 tl gibi bir fiyata almıştım, bisiklet lastiği şişrmek elle çok yoruyordu, motordada kullanıyorum memnunum.
    çantayıda aynı kalıpta fc motordan kask alırken 100 tlye almıtım bogoto marka
    Hocam, bu ürün olmasa da bangood buna benzer ürünler var. mesala : https://www.banggood.com/Enusic-T400...r_warehouse=CN

sizden ricam: sizdeki basıncı doğru ölçüyor mu bize bildirmeniz, ona göre ben gönderdiğim linkteki ürünü almayı düşünebilirim. Yani bu ürünler güvenli mi işe yarıyor mu emin değilim

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçine laptop konabilecek bir şey mi? Benim de ilgimi çekmişti.
    Başka bir konuya şöyle yazmıştım;
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 16' MacBook Pro ve 13' MacBook Pro'mu götürdüm ikisini de deneyip alayım diye. İkisi de sığdı laptop bölmesi gibi olan yere. Dağa bayıra giderken falan 13' olanı yanıma aldığım için bana ideal geldi ama şehir dışı seyahatlerine 16' olanı götürdüğüm için onu da denedim. 16' hatta tam tamına sığdı. FAKAT arkadaşımın 14' laptobu sığmadı. Kalın olması sıkıntı çıkarabiliyor.
    espresso bunu beğendi.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D e m i r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, bu ürün olmasa da bangood buna benzer ürünler var. mesala : https://www.banggood.com/Enusic-T400...r_warehouse=CN

sizden ricam: sizdeki basıncı doğru ölçüyor mu bize bildirmeniz, ona göre ben gönderdiğim linkteki ürünü almayı düşünebilirim. Yani bu ürünler güvenli mi işe yarıyor mu emin değilim
    elimde dandik bir basınç ölçerim var ben ona göre hep lastik basınçlarımı ölçüyordum onun ölçümüne göre 1-2 psi düşük gösteriyor, bugün iş çıkışı 5 km filan takip ettim lastik basınçları ısısı yol yaptıkca arttı, 1-2 psi tölare edilebilir olarak gördüğümden ve benim için alt limin uyarısı önemli olduğundan iş yapar olarak değerlendirilebilir. kısa mesafe şehir içi kullanımında belki çok önem arzetmiyor ama uzun yol yapanlar için kullanışlı bence

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler