Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bim Aktüel Motosiklet ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Var mı alışveriş yapan? Şu ürünü kaçırmayın diyen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Çanta aldı bir arkadaşım çok iyi diyor.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    İnterkom aldik denedik sesi güzel
    Hava pompasini denedik güzel
    Cantayı denedik oda güzel
    Kılıf da güzel gitti paracıklarım 😒

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnterkom aldik denedik sesi güzel
    Hava pompasini denedik güzel
    Cantayı denedik oda güzel
    Kılıf da güzel gitti paracıklarım ��
    Ooo hocam valla dizmişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanın

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta aldı bir arkadaşım çok iyi diyor.
    Çanta dainese var hocam bende. Yıllar önce bir heves aldıydım öyle duruyor
    kurubuzz bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Çanta güzel. İhtiyacım vardı yapıştırdım. İnterkom da ihtiyaç ama onun için biraz bekleyeceğim

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Çantaya baktım, kask da konur diye sanırım kocaman bölmesi yok. Ama bana laptop çantası gibi bölmeli çanta lazım diye almadım.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    biraz evvel baktım. topcase bana çok matah gelmedi alanı da dar gibi. ıvır zıvır parçalar da x sitede bulunabilir türden. pek bir numarasını göremedim açıkçası. çanta da laptop alabilecek birşey değildi, almadım. belki daha başlangıç seviyesinde arkadaşlar için uygun olabilir gibi geliyor. ama f/p olduklarını düşünmek istesem de pek öyle değillerdi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Topcase, çanta, hava kompresörü ve lastik basınç sensörü aldım. İlk topcase'im olduğu için kalitesiyle ilgili bir şey demeyeceğim sadece tam kask rahatça sığıyor. En çok sırt çantasını beğendim. Kullanışlı ve kaliteli. Hava kompresörü motosikletimin lastiklerini hızlıca şişirdi ancak araç lastiğini çok yavaş şişirdi ve çok ısındı.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta da laptop alabilecek birşey değildi, almadım. .
    Hocam 16' MacBook Pro ve 13' MacBook Pro'mu götürdüm ikisini de deneyip alayım diye. İkisi de sığdı laptop bölmesi gibi olan yere. Dağa bayıra giderken falan 13' olanı yanıma aldığım için bana ideal geldi ama şehir dışı seyahatlerine 16' olanı götürdüğüm için onu da denedim. 16' hatta tam tamına sığdı. FAKAT arkadaşımın 14' laptobu sığmadı. Kalın olması sıkıntı çıkarabiliyor.

Motosikleti
    MT-25
    Sabah bim kuyruğuna girenler olmuş

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar, dikiz aynası da var tek fiyat ürünler arasında. aldım ama iş görür mü, kutusundan çıkarmadım. işe yaramazsa iade ederim diye, ne dersiniz

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben d ebugün çantayı inceledim. laptop alır ama çok büyük, bu kadar büyük bir şeye ihtiyacım yok. Kaskını elinde taşımak yerine çantaya atılır mantığı ile kocaman yapmışlar ama kaskı saklamak için benim xmax'ın bagajı yetiyor. bana daha küçük bir çanta lazım deyip almadım. çok çok ucuz olsa alırdım ama çok çok ucuz da değil.
    Zaten 3-5 tane boy bol laptop çantam var, tek eksikleri omuz askıları omuzdan kaymasın diye önden klipsleri yok, onu da kendim parça uydurup yaparsam çanta aramaktan kurtulucam gibi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Sadece koltuk kılıfı aldım, diğerleri zaten aynı fiyata internette var hatta aynı çanta 115 lira

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 16' MacBook Pro ve 13' MacBook Pro'mu götürdüm ikisini de deneyip alayım diye. İkisi de sığdı laptop bölmesi gibi olan yere. Dağa bayıra giderken falan 13' olanı yanıma aldığım için bana ideal geldi ama şehir dışı seyahatlerine 16' olanı götürdüğüm için onu da denedim. 16' hatta tam tamına sığdı. FAKAT arkadaşımın 14' laptobu sığmadı. Kalın olması sıkıntı çıkarabiliyor.
    yazdığınızı gece görünce aklıma ilk gelen şirketin slim pc'si oldu. kendi pc'm kalın değil de inch olarak büyüktü. bugun bölgedeki bim'leri gezip aldım. çanta görünenden de iyi bence. yağmurluk brandası gibi birşey de var. sırta da rahat olunca aldım. kask nasıl saklanabiliyor böyle bir çantada bilmiyorum, çok da inceleme fırsatım olmadı ama kaskı nasıl koyuyorsunuz içine? fiyat olarak piyasanın çok az altında. umarım uzun ömürlü olur.

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece koltuk kılıfı aldım, diğerleri zaten aynı fiyata internette var hatta aynı çanta 115 lira
    linki var mıdır?

cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Arkadaşlar lastik basınç sensörünü alanlardan biriyim.Üründe şöyle bir sıkıntı var 1 PSİ eksik gösteriyor.33 Basıyorum 32 gösteriyor.
    D e m i r bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Cuma zabağınan gittim birleşik markete. Reklamlarındaki sele brandası aklımı çelmişti. Hiç acımadım paraya . 19.90 T.L. yi vererek aldım brandayı.
    --Ya şoncağızcık şeye dünyanın parasını neyden ötürü veriyon --dediğinizi duyar gibiyim. Böööle ara sıra bonkörlük edince zenginmiş gibi hissediyorum
    kendimi. Hörmetlerimizle efendim.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Su gunlerde yollardayim haliyle gerekli seyleri aldim, yol uzerinde BIM gordukce bakiniyorum

File, sele brandasi ve anahtarlik aldim. Basinc olceri kovaliyorum ama goremedim henuz. Scooter gidonuna filan nasil baglariz onu bilemiyorum aslinda. Navigasyon barimda telefon tutucu var.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Lastik basınç sensörü, güneş enerjisiyle mi çalışıyor acaba?
    D e m i r bunu beğendi.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik basınç sensörü, güneş enerjisiyle mi çalışıyor acaba?
    Yok hocam, solar özelliği yok. Malum çin sitelerinde satıyorlar. Bu arada ürünü almadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı cekalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastik basınç sensörünü alanlardan biriyim.Üründe şöyle bir sıkıntı var 1 PSİ eksik gösteriyor.33 Basıyorum 32 gösteriyor.
    +- sapma vardır diye üstünde uyarı olması lazım. Sanırım her üründe oluyor o

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bugün tesadüfen 2 adet Bim'e yolum düştü, topcase, kask filesi, parlatma&cila ürünleri hep duruyordu .. genelde diğer ürünler alındı sanırım, ben de gitmişken " kask filesi ve hızlı cila alayım bari " dedim, Topcase falan arayan varsa Büyükçekmece Bim'lerde mevcut ...

Kask filesi de normalde 70 TL - 80 Tl arasına satılan modelden, ihtiyacı olan için bu da bir bilgilendirme olsun ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)