Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

bomba !! Yamaha R7

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    https://youtu.be/2-iWFeD0dkI
    valla çok şaşirdim gúzel süpriz oldu.hem donanım hem tip olarak mt7 satip şahsen buna geçerdim.çok talep olucak gibi tabi son sözü fiyat söylicek.tr de ölü doğacak desek yanlış olmaz 140 civari bir fiyat bence olur.sürüş odaklı viraj odaklı bir motor olmuş.her şey iyi güzelde keşke gücü az daha arttırsalarmış.10 daha arttsa mt7 tracer7 tenere7 den bi farkı olurdu.mt07 taliplilerini ama baya bi cezbeder.
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/pr...plore.r7-2022/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    İyi is yapmis yamaha...
    Kawasaki 650,800,900 ve ktm 790 890 dan musteri kapar gibi geliyor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Garibim Kawasaki kaç tane Ninja 650 satabilmiş bu ülkede? Bence R7 bizde epey satar, satış adeti anlamında Ninja 650'nin içinden geçer.
    levend84 ve xtrafrozen bunu beğendiler.

9 bin dolar mı yazıyor ben mi yanlış gördüm

Motosikleti
    Artık Yok...
    Mt07 bu ülkede ilk girdiği yıllarda çok uygun fiyatla satıldığı için tuttu. Mesela girbak sahibindene 250 tane satılık varsa 230 tanesi 2015-2017 arası satılan modellerdir.. 2018-2019-2020-21 çok çok azdır..
    Birde ekleme yapıyım 2018 de elde kalan 17 modeller indirimli rakamdan satıldı onlarda 2018 diye çıktı ama 2017 idi...

Neyse demem o ki mt07 fiyatı uygun olduğu yıllarda peynir ekmek gibi sattı..

Bu üllkede şu ekonomide 150 bin TL kimse kolay kolay motora vermez piyasalar zaten durmuş .. araba motor.. parası olanda canlıyı cebinde tutar motora yatırmaz..
    espresso, Ali005, Stock Sever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Frenlere de bir el atmışlardır umarım daha hissiyatlı biraz daha ısıran bir fren sistemi lazımdı umarım gelmiştir. Tipi futuristik ötesi olmuş nereye kadar bu tasarım anlayışı gidecek bilinmez ama kabak tadı vermeye başladı sanki. Audi - Volkswagen grubunun tasarımı gibi 20 yıldır aynı tasarımda ısrarcı oldukları gibi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Hormonlu R25)
    Ali005 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    okuyun donanimini gercekten guzel ozellikler var mesela frenler radyal ve brembo destekli vs.mt7 kullanicilarinin hayallerini toplamislar ama fp motoru olmaktan çikartmislar.rakibi yok tam denk gelen aprilia rs660 var ninja650 cbr650 bu tarz bi motor degil.race şasi ve oturuşunda ama blok günluk kullanim icin.bu tarzlardan aklima gelen ducati supersport modeli var.600cc ss grubununda öldüğü düşünülünce bunlara ağirlik verilicek anlaşılan.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    mt7 ye karenaj mı takmışlar?
    Ali005 bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Aprilia RS660 a rakip değil bence çünkü o çok öte bir makina 100 beygir ve 240 km hız yapabiliyor acayip de dolu bir makina. Bu mt07'nin grenaj giydirilip elden geçirilmiş hali olmuş. Frenlere el atmaları çok iyi olmuş bu arada.

wr250r ve r6 üretimini durdurdular tenere700 ve r7 çıkardılar. Tamam blok güzel amenna ama pişirip pişirip önümüze koymak olmuyor..

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Özellikleri iyi.Yan profilden arka profilden bakınca oldukça güzel duruyor yanlız ön profilden bakınca o ram air girişi gibi olan yere oturtulan far işleri berbat etmiş.
    Yamaha bu yeni ön far tasarımını Tenere700 mt125 mt25 mt07'de çinli bi tasarımcıya mı yaptırdı derken o tasarımcı gene buralara elini sürmüş galiba.
    Bu rezillik nedir?Güzellik göreceli kavram ama gerçekten rezillik olmuş.
    Ali005 bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    CP2 Blok + Gereksiz Pahalılık = Ç Ö P
    ryangt bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    mt07 nin bloğunda oynama yapmadan mı çıkardılar acaba.
    çünkü mt07 düşük devirleri canlıydı üst devirlerde canlılık düşüyordu
    bundada öyleyse olmamış derim

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Sitesinde teknik ozelliklere bakinca limitli guc versiyonu var 35kw ile sinirlandirilmis A2 ehliyet icin sanirim turkiyeye de gelecek mi acaba? Yani gelse de alabilecegimden degil de merak ettim.

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde teknik ozelliklere bakinca limitli guc versiyonu var 35kw ile sinirlandirilmis A2 ehliyet icin sanirim turkiyeye de gelecek mi acaba? Yani gelse de alabilecegimden degil de merak ettim.
    Yanlış bilmiyorsam MT-07'nin de A2 versiyonu vardı ama o da gelmemişti. Bu da gelmeyecektir büyük ihtimalle.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer 700ünkü geldi. Belki bu da gelir.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    2 silindirli motorları sevemedin. 700cc sin sen azcık 600rr gibi egzos sesinb olsun böyle geçtiğin yer inlesin. Traş olmuş

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Çocukken 4 silindir delisiydim her zaman en sesli ama en tok sesi veren egzozu takayım o sesi sürekli her yerde duyayım istiyordum o zaman bu tanımlara uygunm Yoshimura, Laser, Supertrapp, Vance&Hines, Devil, Muzzy egzozlar vardı internetin ilk yıllarında kısıtlı egzoz sesi videoları indirip izliyordum youtube henüz yoktu yani kafayı çizmiz bir durumdaydım ardından Pininfarina Suzuki RF600 ve RF900'ü tasarladı ve Rutomoto ankaraya getirip showroomuna koyarak bizi mahvetti. O nasıl bir tasarım o nasıl bir şekil. Deli gibi para biriktirmeye başladım ama maalesef model o kadar çabuk apaçilerin eline düştü ki 2-3 senede ben parayı denkleştirene kadar geçmiş olsun.

Şuraya geleceğim dört silindir sesi gidişi iyidir güzeldir ama onun sesini alıp 3 mahalle öteden duyulacak kadar çok çıkmasını sağlamak bana göre apaçiliktir tabi gençlik ateşinin etkisi ve diğer arkadaşlarına özenerek bu akıma ayak uydurulduğunu düşünürsek ilerleyen yaşlarda dört silindir sevdası bir yerde bitebiliyor. İnsan daha sakin ve altları dolu sessiz bir şeylere binmek istiyor keza 4 silindir motorlar şehir içi için çok uygun değil, inanılmaz yakıyorlar ve bakım maliyetleri de çok yüksek.

Ben çift silindirciyim alt devirlerden itibaren gelen yüksek tork cezbedici. Dün biraz mt07 kullandım epey haşatı çıkarılmış hor kullanılmış bir mt07 idi ama altları o kadar dolu ve eğlenceli ki çok beğendim. 600cc 4 silindir bir makineden daha torklu hissettiriyor keza zaten kağıt üstünde de öyle.

Allah aşkına 1993-1997 arasında üretilmiş şu motora bakar mısınız? Pininfarina sen çok yaşa bu nasıl bir tasarım. Çocukluk aşkım. Böyle tasarımlar kaldı mı adam Japon motoruna italyan tasarım anlayışını getirince neler olabileceğini gösterdi zamanında.Şu anda böyle bir tasarım ancak İtalyanlarda görebilirsiniz.

tommygun, Osm@n ve levend84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)