Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

700-800 TL fiyatında kask önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 700-800 tl bandında kask önerileriniz varmıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Daha önceki konu senin miydi bilmiyorum ama bu fiyata alabileceğin en iyi kask LS2 FF323. Diğer konuya da yazmıştım.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önceki konu senin miydi bilmiyorum ama bu fiyata alabileceğin en iyi kask LS2 FF323. Diğer konuya da yazmıştım.
    Muhtemelen benim konumdan bahsediyorsunuz hocam ama malesef sorar sormaz bireyler arasında iddialaşma ve tartışmaya girdiği için konu amacından saptı o yüzden tekrar konu açmak istedim

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Bende konu açmıştım ve ff323 almaya karar verdim. 722 tl gibi bir fiyata aldım L bedeni. Normalde S beden giyiyorum ama 2 beden büyük sipariş verilmesini söylemiş alan kişiler. Kalıbı baya dar. S beden almıştım hem farklı renk geldi hem de beden çok çok küçük olduğu için iade edip farklı satıcıdan L beden sipariş geçtim. Gelince test edicem

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Hjc İs15 önerebilirim. Ya da FF323.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hjc onermiyorum (rpha10 benim kaskim) hicbir parcasi yok , ayrica hjc nin plastiklerinin kalitesi gercekten cok dip seviyede. Ls2 nin o fiyat aralığı cok konforsuz... Sürücü kursumda kursiyerlere verdiğim kasklar Ls2... Scorpion derdim ama o fiyatlara yok. Givi nin kasklarina bakmanizi oneririm. Mutlaka cene alti perdesi olan bir kask tercih edin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)